19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu Olsun

Başlatan berusa55, 19 Mayıs 2009, 11:05:40

« önceki - sonraki »

berusa55

Tüm ülkemizin ve değerli www.samsunspor.biz üyelerimizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Ertuğrul Sağlam

Güzel bir hava var önemli bir gün ama bizi işyerine hapssettiler yazıklar olsun devlet yönetiminede bu patronlarada :'(

samsun155

herkesin 19 mayıs Atatürk'ü anma ve gençlik spor bayramı kutlu olsun
bende daha yeni geldim çalışmamız vardı iskelede:)

Clint_Eastwood

Lazuri Bere

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 19 Mayıs 2009, 11:20:17
Güzel bir hava var önemli bir gün ama bizi işyerine hapssettiler yazıklar olsun devlet yönetiminede bu patronlarada :'(

Aynen katiliyorum sana kardesim!
Ülkemizde Yilbasi kutlanirken, Paskalya Tatili kutlanirken, Noel günlerinde tatile girilirken, 19 Mayis, 23 Nisan ve dini bayramlarimizin niye bu denli sasali ve görgemli kutlanmadigini anlayabilmis degilim?

Hepimizin 19 Mayis Genclik ve Spor Bayrami kutlu olsun.

55.hakan

hepimizin bayramı kutlu olsun armamızdaki anıt heykeli bugün vesilesiyle yaptırılmıştır

Sadece Samsunspor

Her zamanki gibi Samsunluluğumdan bir kere daha gurur duydum.

Atam izindeyiz.

"Ben Samsun'u ve Samsunluları gördüğümde memleket ve millete ait bütün hayallerimin ve kararlarımın gerçekleşeceğine ta o zaman inanmıştım. Samsunluların ve milletimin gözlerinde gördüğüm fedakârlık ve vatanseverlik beni bu iyimser kanaate ulaştırdı."

Tüm Türkiye'nin 19 Mayıs bayramı kutlu olsun.

samsunmania

Sercan

ali ihsan

MeL_55

AntZ

Büyük Türk Milletinin ve Samsun halkının bayramı kutlu olsun, onurluyuz, gururluyuz, ne mutlu ki Türküz, Samsunluyuz.

Büyük Türkiye Cumhuriyeti'nin kurtuluş mücadelesinin başladığı bu günde, kurtuluş ateşinin yakıldığı şehirde bu senenin de Samsunspor için kurtuluş ateşinin yakıldığı sene olması dileğiyle...

Kadir ÇELEBİ

yaman55

kaptan 55

sercan sefa turgut komedi dans üçlüsü sahne alacakmış  ;D