hacettepeli adnan

Başlatan Baskent_Samsunspor, 13 Nisan 2009, 08:58:53

« önceki - sonraki »

sedatbuyuk

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Nisan 2009, 20:50:45
sen ne dersen de bizim altyapımızdan çıkan oyuncu gidecekse bize para kazandırarak gitmek zorundadır.

yönetimin buna fırsat vermemesi gerekir. bu ihtimalleri de düşünüp ona göre şartlar koyması lazım. bu tür tatsızlıklar da olmaz.

sedatbuyuk

Alıntı yapılan: Ant55 - 15 Nisan 2009, 20:53:20
Futbolcunun para kazandırmak gibi zorunluluğu yok ama bizim de eski futbolcumuz diye sevme zorunluluğumuz yok. Bu kulüpten yetişmiş yıllarca kaptanlığını yapmış adamı neden sevmiyoruz hiç düşündün mü? Yoksa biz bazı şeyleri düşünemeyecek, tek taraflı bakacak kadar 3-5 çapulcumuyuz? Ezeli rekabeti bildiği halde Samsunspor'un kaptanı sıfatıyla Trabzon'a giderken hayallerimin takımına gidiyorum diyen, alt yapısından yetiştiği takımı federasyona şikayet adamı sevmiyoruz. Giderken bu takımı düşünmeyip, burnu sürtüldüğünde dönen adamı hiç istemiyoruz. Kusura bakma ama son cümlelerin çok saçma geldi bu arada. Geçmişteki herkesi sildiğimiz yok, bizim futbol kültürümüzü Gozgoz Yılmaz lar, Nuri Asan lar, Emin Kar lar oluşturuyor, Adnan lar, Tanju lar değil.

kimsenin kimseyi sevme zorunluluğu olamaz zaten. neyse uzatmıcam. tek diyeceğim : ne yanlış varsa en büyük pay yönetimlerindir.

Sempatik Bengülü

valla adnan bizi bırakıp ts.gittiği zaman benim için bittiği andı

Lazuri Bere

Benim icin bu takimda Tanju 1 Adnan 2. Ezeli rekabeti bildigi halde gitti Trabzonspora. Hatta Samsunsporun kaptani olarak.
Emre Belözoglu Fenerbahce gelirken ben söyle Fenerliyim böyle fenerliyim dedi Galatasaray taraftari küplere bindi
binmesi normaldir ezeli rkibe gitti adam
Barcelona taraftari Figo ile aynisini yapti
belki biz kendimizi barcelona ile kiyaslayamayiz Para karsiliginda takimi satan futbolcu herzaman yapar bu isi
Ilhana Tümere kiziyorduk Adnanin ne farki var? Ben kolbasti oynamasina kizmiyorum yalakalik yapmasina kiziyorum. Ama Ilahi adalet yerini buldu ve kendisi hacettepe ye transfer oldu. Insallah iyi para kazanmistir ama Samsunsporda isi yok Adnanin

55.hakan

para için gittiği bir kenara giderken söylediği sözler yüzünden sildik biz adnan'ı.bunu kim yaparsa yine de sileriz

YaşarDoğu

Adnan konusu bence artık kilitlenmeli her foruma girişimde hacettepeli adnan konusunu gördükçe adnana olan sinirim bir kat daha artıyor.

Kolbastı mı oynar, hop tek mi , beş taş mı, faroz mu ne halli varsa görsün yeterki biz görmeyelim.

emre

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 16 Nisan 2009, 12:09:35
Adnan konusu bence artık kilitlenmeli her foruma girişimde hacettepeli adnan konusunu gördükçe adnana olan sinirim bir kat daha artıyor.

Kolbastı mı oynar, hop tek mi , beş taş mı, faroz mu ne halli varsa görsün yeterki biz görmeyelim.

Baskent_Samsunspor

yönetici arkadaşım artık konuyu kitleyebilir

ugrass

ramcQ_55

hayalimin takımındayım hacettepedeyim saol amcacım benim sen olmasan ben napardım sürünürdüm SAMSUNSPOR'da herhalde

adnan GÜNGÖR