hacettepeli adnan

Başlatan Baskent_Samsunspor, 13 Nisan 2009, 08:58:53

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

13 Nisan 2009, 08:58:53 Son düzenlenme: 13 Nisan 2009, 11:24:06 Baskent_Samsunspor
hacettepe-trabzonspor maçının özetlerini izliyorum bir baktım hacettepede 6 numaralı oyuncu adnan güngör ..... nereden nereye

aslında bu olay ibretliktir....

samsunspor formasının hakkını vermeye çalışan tüm genç oyuncularımızın bu ibretlik olayı analiz etmeye ve ne kadar büyük camiada olduklarını anlamaya çağırıyorum....

kaptan 55

hayallerinin takımındasın Adnan güngör:)

Kais

adnanın ayağından kaptırılan top gol oldu galiba maçta

pitbul055

celebi

harbisamsunsporlu5517

Akyol

Sercan

Kais

seneyede kaptan oldumu tamamdır

özkan

13 Nisan 2009, 10:38:01 #9 Son düzenlenme: 13 Nisan 2009, 11:19:43 özkan17
BABA'sının vasiyetiymişmişmişmiş ;D

Kendiside zamanında şöyle demiş siteden bir arkadaşımıza''Biraz para kazanıp geri döneceğim Samsunspor'a''..Hıı Hıı dönersn 6adnan6 ;D

METE_55

sen  seni yetiştiren takımına borcunu ödemeden,samsunspora bişe kazandırmadan  yok rahmetli babamın, yok amcamın vasiyetiydi de, ben doğuştan ts liydim de boy boy poz ver gazetelere televizyonlara unutmadık o günleri  işte senin layık olduğun yer orası tam isabet olmuş allah biliyor işini, birde artık  bu efendi,büyük,delikanlı,adam gibi adam şanlı samsunspor taraftarları artık samsunsporumuzu bırakıpta satıp  gidenlere kucak açmıyor bu takımı bırakıpta hiç birşey kazandırmayan sözde samsunluyuz diyen hatta şehrinin plakasını(55) oynadıkları takımda bile giymeyen  eski topcular.....

Kodalak

ÖYLE DEMEYİN BAKIN BU ADAM GERİ DÖNER BİZE, FUTBOLUNU OYNAR BUGÜN ELEŞTİRENLER YARIN ALKIŞLARLAR YİNE,GEÇMİŞİ SİLMEYİN AMA SÜREKLİ ONUNLADA YAŞAMAYIN ÇÜNKİ DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİM DİR.HERKES VE HERŞEY DEĞİŞİR.

Akyol

Kodalak belki de bizi bu anlayış bozuyor hiçbirşey vermeden giden sonrada geri gelenler yüzünden ya da SAMSUNSPOR'un kıymetini bilmeyen ve sırf süper lig uğruna takımının kaptanıyken çekip giden oyuncular yüzünden biz hep boynu bükük dolaşıyoruz.Neden kimse Musa'ya bişey demiyor ya da Mehmet Nas'a ? Genel anlamda bakarsak adnan gittiği kulüpten dolayı bizlerin sitemlerine maruz kalıyor şimdi ne oldu seneye bank asya'da! SAMSUNSPOR'u ne uğruna bıraktı? peki kazancı ne oldu ? Allah yolunu açık etsin bizim takımımızda görmek istemediğimiz bir oyuncu kendisi kolbastı adnan

Baskent_Samsunspor

Kais

Alıntı yapılan: METE_55 - 13 Nisan 2009, 11:15:48
artık  bu efendi,büyük,delikanlı,adam gibi adam şanlı samsunspor taraftarları artık samsunsporumuzu bırakıpta satıp  gidenlere kucak açmıyor bu takımı bırakıpta hiç birşey kazandırmayan sözde samsunluyuz diyen hatta şehrinin plakasını(55) oynadıkları takımda bile giymeyen  eski topcular.....