hacettepeli adnan

Başlatan Baskent_Samsunspor, 13 Nisan 2009, 08:58:53

« önceki - sonraki »

europe_55

Önümüzdeki sene Adnan Samsun´a gelecek...
Ama hacettepe ile deplasmana  ;D ;D ;D

Baskent_Samsunspor

baskentliler olarak adnana bi geçmiş olsuna mı gitsek küme düşmeye alışmamıştır  ;D

Cagdas Ünver

Ollivanders

Adnan Gün Gör ama SAMSUNSPOR ' u birdaha gorme :)))

Kodalak

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 13 Nisan 2009, 11:31:05
Kodalak belki de bizi bu anlayış bozuyor hiçbirşey vermeden giden sonrada geri gelenler yüzünden ya da SAMSUNSPOR'un kıymetini bilmeyen ve sırf süper lig uğruna takımının kaptanıyken çekip giden oyuncular yüzünden biz hep boynu bükük dolaşıyoruz.Neden kimse Musa'ya bişey demiyor ya da Mehmet Nas'a ? Genel anlamda bakarsak adnan gittiği kulüpten dolayı bizlerin sitemlerine maruz kalıyor şimdi ne oldu seneye bank asya'da! SAMSUNSPOR'u ne uğruna bıraktı? peki kazancı ne oldu ? Allah yolunu açık etsin bizim takımımızda görmek istemediğimiz bir oyuncu kendisi kolbastı adnan

KONUYU UZATMAK İSTEMİYORUM YALNIZ MUSAYA DEĞİLDE MEHMET NAS ÇOK KEZ KÜFREDİLDİ STADDA KENDİ KULAKLARIMLA ŞAHİT OLDUM PARAYA BİZİ SATTIN DEDİLER,ONLA BİRLİKTE İ.CAVCAVA DA KÜFRETTİLER.TAMAM ADNANA BENDE KIZGINIM AMA NEREYE KADAR FUTBOL BU ARTIK ÖYLE ESKİ DUYGUSALLIK YOK HERKES PROFOSYONEL OLMUŞ ;D BAKTIĞIMIZDA ŞİMDİKİ GENÇ YETENEKLERİMİZDE AYNI KAFADAN DEĞİLMİ,YAŞLARI KEMALE ERİNCE ANLIYORLAR SAMSUNU SAMSUNSPORU,MEHMET NAS GEÇEN SENEYDİ BİR AÇIKLAMA YAPMIŞTI DOĞRU YANLIŞ BİLEMEM YEREL GAZETEDE OKUMUŞTUM ARTIK SAMSUNSPORA GERİ DÖNMEK İSTİYORUM PARA DA KAZANDIM DİYE SONRA NE OLDU EMRE GÜNGÖR G.BİRLİĞNE GİTTİ.YANİ DEMEM ŞUKİ KİMSEYİ ARTIK DURDURAMIYORUZ,FORMA AŞKI SADECE SENDE.BENDE HAKİKİ SAMSUNSPORLULARDA YANİ ODA TARAFTARDA.GERİSİ BOŞ FUTBOLCULAR İÇİN ONLAR ALACAKLARI PARAYA BAKIYORLAR GİDECEKLERİ TAKIMA BAKMIYORLAR,MENEJERLERİNE TALİMATLARIDA BU YÖNDE EN ÇOK KİM PARA VERİYORSA ONA GİDERİM İMZAMI ÇAKARIM.ADNAN A,YADA BAŞKA FUTBOLCULARA KIZMAK YERSİZ SİSTEME KIZMAK LAZIM,ANLAYIŞI DEĞİŞTİRMEK LAZIM.
HAYDİ HOŞÇAKALIN....

Ertuğrul Sağlam

13 Nisan 2009, 12:28:46 #20 Son düzenlenme: 13 Nisan 2009, 12:33:19 %100 samsunspor
Bukadar insafsız olmayın arkadaşlar 99 dan 2007 ye kadar Adnan bu formayı giydi ve hermaçtada canını dişine takarak oynadı çoğu kaybettiğimiz maçtan sonra ve küme düştüğümüzde göz yaşları ile sahayı terketti Samsunspor'da oynadığı süre içinde gücü ve kapasitesi nispetinde Samsunspor'a faydalı olmaya çalıştı ve bunu hepimiz gördük kimse Adnan'ın mücadelesini ve azmini inkar edemez adamın sözleşmesi bitmiş ve bir takımdanda teklif almış bu takım trabzon diye gitmesinmi babamın vasiyeti veya hayallerimin takımı diye basında duyduk bilmiyorum nekadar doğru veya yanlış ama adamın babası ölmüş ve oğluna vasiyetinde birgün futbolcu olursan bu takımda oyna demiş oda o vasiyete istinaden eline böyle bir fırsat geçti ve değerlendirdi başarısız oldu ve şuan
hacettepe'de ve biz şimdi sırf trabzon'a gitti diye bu adama düşman oluyorsak vefasızlık ediyoruz en azından Samsunspor forması giyerken verdiği mücadele azmine  vefasızlık ediyoruz.

size şimdi bişey soracağım  şuan takımımızda oynayan herhangi futbolcuya Samsunspor'un verdiğinden daha fazlasını verseler bırakın trabzonu süperlig'de oynayan herhangibir Anadolu takımı hangi futbolcumuz gitmez

Biz herşeye taraftar gözü ile bakıyoruz ama onlar futbolcu ve bu işten ekmek yiyorlar (gerçi ekmek değil fırın) onlarla bizim düşüncemiz çok farklı futbolcular 10 veya bilemedin 13 sene boyunca ne kazanırlarsa eğer teknik adam olmazlarsa ve iyibir yatırım yapmazlarsa hayatlarını onunla idame ediyorlar o yüzden çok istisnai durumlar dışında İlhan Tümer olayına benzer durumlar harıcındi çokta kızmamak gerek futbolculara en azından Adnan'a söylenenlerin ben vefasızlık olduğunu düşünüyorum  

yanlış anlamayın trabzonlu falan değilim hatta bu şehirde trabzon milliyetciliği yapanlardan nefret ederim Kavak'lıyım elhamdülillah  ;)

gozgoz yýlmaz

Adnan'ın gidişi değil gidiş şekli yanlıştı, benim için bitmiştir Adnan. Bizdeki emekleri, hırsı için de teşekkür etmek isterdim ama tabiri caizse eşinden boşanınca, "benim aklımda, hayalimde hep falanca vardı zaten" demiş gibidir.

Hele 2 dk. bile oynamadığı maçların sonunda çıkıp da dansözler gibi en fazla o oynadı, en fazla o "ben sizdenim" mesajı vermeye çalıştı. Asıl rezillik buydu.

En kısa sürede misket oynamayı öğrenmesi dileğiyle...

Sercan

hacettepede 61 nolu bir futbolcu var o yüzden 61 i giyememiştir adnan bey...

Kais

kimse adnanı savunmasın.iyi kötü oynadı ona bir şey diyen yok.bizi satanı biz de satarız.

55.hakan

vasiyetse söylemesin gitsin uslu uslu vasiyetini yerine getirsin samsunspor'un değerlerini trabzonspor'la arasındaki rekabeti bile bile bu vasiyetin olayını söylediyse kızgınlığımız bundandır ve doğrudur

jean

senye geri gelebeilir benim gorusum

Kais

Alıntı yapılan: jean - 13 Nisan 2009, 13:11:04
senye geri gelebeilir benim gorusum

gün gelir devran döner adnan yine Samsun'a döner :D

METE_55

seneye geri gelemez çünkü burası yani şanlı SAMSUNSPORUMUZ onun hayelleri ve vasiyetleri  değil çünkü o bu takımın yeniden  ne hayalini kurabilir nede bu takım için verilmiş bir vasiyeti var ama bizim bundan sonraki yönetimlerden tek bir vasiyetimiz var samsunsporumuzu satan futbolcuları ve avniakerde kolbastı oynanyanları lütfen geri almayın çünkü bu takım için canını ve kanını veren hem futbol şehidi futbolcu abilerimize,hem buforma kutsaldır nasip olmaz herkeze diyen bu büyük taraftara saygısızlık yaparsınız...

Kais

Alıntı yapılan: METE_55 - 13 Nisan 2009, 15:08:41
seneye geri gelemez çünkü burası yani şanlı SAMSUNSPORUMUZ onun hayelleri ve vasiyetleri  değil çünkü o bu takımın yeniden  ne hayalini kurabilir nede bu takım için verilmiş bir vasiyeti var ama bizim bundan sonraki yönetimlerden tek bir vasiyetimiz var samsunsporumuzu satan futbolcuları ve avniakerde kolbastı oynanyanları lütfen geri almayın çünkü bu takım için canını ve kanını veren hem futbol şehidi futbolcu abilerimize,hem buforma kutsaldır nasip olmaz herkeze diyen bu büyük taraftara saygısızlık yaparsınız...

tanju55

AlıntıKendiside zamanında şöyle demiş siteden bir arkadaşımıza''Biraz para kazanıp geri döneceğim Samsunspor'a''..Hıı Hıı dönersn 6adnan6

bu sözleri adnan cocukluk arkadasi benimde cok yakin akrabam olan bülent abime söyledi...