Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

KotuCocuk55

Gerçekten büyük bir iş,
Hazırlayanlardan Allah razı olsun,çok büyük bir hizmet!

Her zaman başucunda duracak,arkadaşlarına kitap hediye etmek istediğinde alacağın ilk kitap olacak,karamsarlığa düştükçe aç oku!

Ben ocağın ilk haftasında uzun bir süre için ayrılıyorum türkiyeden,varmıdır önceden almanın bir yolu acaba?

Sadece Samsunspor

bu kitap çok iyi olacak ben 5-6 tane alırım heralde 1'i kendime diğeri kardeşime, geriye kalanlarıda yukardaki arkadaşın dediği gibi doğum günü olan arkadaşlara hediye ederim onlarda samsunsporun değerinin daha iyi anlar

mehmet yılmaz

Bu arada kitabın içeriği de şu şekilde

Sunuş
Mehmet YILMAZ

"Şehrin Futbolu/Sporu"

Samsun'da Futbol ( 1909-1965 )
Baki SARISAKAL

1960'lı Yıllarda Samsun Futbolu
Mehmet YILMAZ

"Vasattaki Yıllar; 1965-1985" 

Dalgaları Aşmak, Samsunspor'u Hatırlamak...
Tamer KORKMAZ

Samsunspor'un İlk On Sekiz Yılı
Mehmet YILMAZ

"Zirve, Rüya, Kaza; Menteşoğlu Dönemi"

Benim Samsunspor'um...
Fatih URAZ

Hasbi Menteşoğlu Dönemi; Kaçan Yalnızca Bir Şampiyonluk Değildi!
Mehmet YILMAZ

Tanju Çolak Röportajı - Yarım Kaldı Hep Bir Şeyler
Behram KILIÇ

"Bir Kişiyle Bu Kadar Olur; İsmail Uyanık"

İsmail Uyanık Röportajı - Tek Başına Direnen Adam
Salih ÇAKIR - Mehmet YILMAZ

Ertuğrul Sağlam Röportajı - Bir Gün Samsunspor'a Geri Döneceğim
Fatih VURAL

Celil Sağır Röportajı - Kimseye Benzemez Sen Bambaşkasın
Mehmet YILMAZ

Serkan Aykut Röportajı - En Güzel Gollerini Bizim İçin Attı
Hakkı YEŞİLYURT - Mehmet YILMAZ

"Biz Samsunsporluyuz..."

Samsunspor'u Tutmak
M. Teoman TAŞ

Deplasman Tribününden Basın Tribününe...
Hakkı YEŞİLYURT

Gurbette Samsunsporlu Olmanın Dayanılmaz Ağırlığı!
Ahmet GÜRDAĞ

Bizim Çocuklar Bizim Tribünler
Mehmet YILMAZ

Hem Muhabir Hem Taraftardım
İbrahim CANBULAT

Bir Hidayete Erme Hikâyesi
Mehmet YILMAZ

"Türk Futbolunda Samsunspor"

Samsunluluk Bilincinin Oluşmasında Nüfus Hareketlerinin Yeri Ve Bunun Samsunspor'a Yansımaları
Doç. Dr. Cevdet YILMAZ

Bizi Bırakmayan Siyah Ya Da Talihsizliklerin Takımı
Mehmet YILMAZ

'Samsun'da Fenerli Olmak' Ya Da 'Arkayı Fenerlemek'
Alpaslan AKKUŞ

Üstelik Hala Yaşıyoruz!.. Ya Yaşamasaydık?
Cem DİZDAR

Akdeniz'den Ve Ulusal Medyadan Samsunspor'a Bakmak
Necati KOLA

Dokuz Canlı Samsunspor
Tanıl BORA

Recep

sabırsızlıkla bu güzel eseri ve organizasyonu bekliyoruz ve Allahın izni ilede alnımızın akı ile bu işi en mükemmel bir şekilde yapacağız vede bu eseri çıkabileceği maksimum en yükseğe çıkaracağız sağolasın Mehmet Yılmaz

celebi

mehmet yılmaz

İstanbul'daki organizasyon budur; gelmek isteyen samsunspor.biz üyelerini bekliyoruz.

Samsun'daki gece ise 22 Ocak perşembe akşamı olacak. Mekan konusu henüz netlik kazanmadı, bildireceğim.

**KaR6**

beşnumara

abi 22 ocak yazacaktın heralde :D hayırdır abi aklın kasıma mı gitti. Kasımda aşk başkadır biliyosunn ;)

mehmet yılmaz

Bakayım üyeler beni ne kadar ilgiyle takip ediyor diye deneyeyim dedim.
Elbette ocak...  ???

**KaR6**

abi rezervasyon filan yaptırmamıza gerek var mı :) kapıda almamazlık yapmasınlar :) bir de, ne giymemiz lazım, takım mı :)

beşnumara

abi şunu 24 ocak'a alamazmıyız.benm sınavlar 23ünde bitiyo.sınavdan çıkar çıkmaz otogara gidecem.samsuna doğru yol alacam.sabah inip eve çantayı bırakıp teoman abinin kabrine organizasyon olacak heralde kabir ziyaretine gidecem.akşam da bu organizasyonu yapsak :'(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Aralık 2008, 00:06:59
abi rezervasyon filan yaptırmamıza gerek var mı :) kapıda almamazlık yapmasınlar :) bir de, ne giymemiz lazım, takım mı :)

Almazlık olmaz Mustafa ama kapıdan seyretme durumunuz olabilir :) İstanbul Grubundaki kardeşlerimden gecede misafir yerine ev sahibi olmaları ve belli konularda bize yardımcı olmalarını isteyeceğim zaten. Ayrıntıları oraya geldiğimde konuşuruz.

Alıntı yapılan: beşnumara - 31 Aralık 2008, 00:19:09
abi şunu 24 ocak'a alamazmıyız.benm sınavlar 23ünde bitiyo.sınavdan çıkar çıkmaz otogara gidecem.samsuna doğru yol alacam.sabah inip eve çantayı bırakıp teoman abinin kabrine organizasyon olacak heralde kabir ziyaretine gidecem.akşam da bu organizasyonu yapsak :'(

Maalesef 24'ü olmaz. 24-25'de Kartalspor maçı var. Takımın tam kadro katılabilmesi için en uygun gün perşembe... 24'ünde dernek olarak bir Ladik ziyareti düşüncesi var arkadaşların. Gelişmeleri bildiririz zaten.

veis

berkay55

Grup istanbul55 olarak davette bulunmak ve ev sahıplıgını ustlenmek boynumuzun borcu dıe dusunuorum 19 ocak gelmekte bılmez sımdıı

mehmet yılmaz

Bu takımda böyle oyuncular var mıdır bilmiyorum ama eskilerden kime ulaşıp davet ettiysem hemen hepsinin yüreği daha bir hızla çarpıyor ve "seve seve" diyorlar.

Rahmetli Mete'nin kardeşi Kıbırıs'tan gelecek geceye,
rahmetli Müjdat'ın ailesi Silivrideydi zaten, onlar da gelecekler...

Tanju, Rıfat, Orhan, Savaş, Namık, Emin Kar, Erol Dinler bir kuşaktan
Celil, Serkan, Timofte, Ercan, İsa, İmdat, İsmet bir diğer kuşaktan... Bir bölümüne ulaştık bir bölümüne ulaşacağız...