Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

mehmet yılmaz

Türkiye'nin tüm büyük illerinde, büyük kitapçılarda olur bu kitap. Mesela ben Eskişehir, Göztepe, Trabzon ve A.Gücü kitaplarını Samsun'da Deniz KM, D&R ve NT'den almıştım. Siz de değişik illerde bulabilirsiniz yani.

Olmazsa bile bulunduğunuz ildeki kitapçıya sipariş verirseniz birkaç güne getirebilirler.

Bir de internet ortamında satış yapan güvenilir kitap siteleri var. kitapyurdu.com gibi mesela. Buralardan da temin edebilirsiniz.

Samsun'da Çiftlik üzerindeki her kitapçıda olur sanırım. Belki bir imza günü de yapabiliriz, bakalım.

celebi

ben kırtasiyeci arkadaşa geldiği zaman bana hemen ayarlıyorsun diye talimat verdim ;)

kumköylü ahmet

bilgiler icin sagolun simdiden emegi gecen herkeze tesekkurler

ali ihsan

Böyle bir kitabın galasını Çırağan Sarayı'nda  ;D yapmak lazım.Duydun mu Samsuniiiiiiiiiiiiii ....

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 23 Aralık 2008, 13:11:15
Böyle bir kitabın galasını Çırağan Sarayı'nda  ;D yapmak lazım.Duydun mu Samsuniiiiiiiiiiiiii ....

Valla dostum ben Sulukule Öğretmenevini düşünüyorum. Yoksa elbette hepimiz saraylara layığız ama :)

Bakalım, ayarlamaya çalışıyoruz birşeyler...

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Aralık 2008, 13:30:05
Valla dostum ben Sulukule Öğretmenevini düşünüyorum. Yoksa elbette hepimiz saraylara layığız ama :)

Bakalım, ayarlamaya çalışıyoruz birşeyler...

Orasıda olur  ;D
Mevzu Samsunspor olunca bize her yer Samsun olur ..

jean

YaşarDoğu

Bu tanıtım gecesine bütün samsunlu sanatçıları çagırmalıyız ve kulübümüze maddi katkıda bulunmalarını istemeliyiz.Bu sadece  o geceyle sınırlı olmamalı.Sanatçılar kulübümüz için reklam için çok faydalı olabilirler.(konser,tiyatro,sinema vb dallarda )
Samsunlu sanatçılar diye birkonu vardı ordaki yaşayan yada vefat edenlerin yakınları olabilir hepsini davet etmeliyiz

Lobi çalışmasını biyerden başlatmalıyız saglam zemin üstüne oturtturarak

Benimki acizane bifikir.(bu konuda elimden gelen yardımı yapmaya hazırım)

(Bu sanatçılar çok yogundurlar  ;D erken haber vermekte faide var kanımca.)

mehmet yılmaz

Arkadaşlar Orhan Gencebay'dan, Ayhan Bermek'e, Mehmet Aslantuğ'dan İsmail Uyanık'a, Ertuğrul Sağlam'dan Yılmaz ulusoy'a kadar Samsun ve Samsunsporla ilgili olan pek çok kişiyi çağıracağız; şüpheniz olmasın...

Ancak sizinle paralel düşünmediğim bir konu var. Gayet iyi niyetli olarak diyorsunuz ki, bir kitabı açık artırma yapalım ya da maddi destek isteyelim.

Bu insanlar bugüne kadar hep para istemek için çağırılmış ya da başarısız organizasyonlara davet edilmişler. Bu yüzden çoğunun ikna edilmesi oldukça zor.

Biz para istemeyeceğiz, maddiyattan da söz etmeyeceğiz. Sadece yanımıda olsunlar, birbirimizden güç alalım yeter...

Zaten kitabı gerçekten okurlarsa Samsunspor'a ilgi duymamaları mümkün değil!

ahk34

samsuni hocam şu karayılan dizisindeki bi samsunlu ve samsunsporlu bi sanatçı vardıya lütfen onuda davet et
o gelsin en azından sitesinde bile samsunsporlu oldugunu vurguladı

ali ihsan

Alıntı yapılan: ahk34 - 27 Aralık 2008, 22:10:32
samsuni hocam şu karayılan dizisindeki bi samsunlu ve samsunsporlu bi sanatçı vardıya lütfen onuda davet et
o gelsin en azından sitesinde bile samsunsporlu oldugunu vurguladı

Polat Bilgin.Yanılmıyorsam kitapta onunda bir yazısı olacak.Katılır bence.

ahk34

çagır be hocam adam gibi adam diyede tanıt lütfen orhan gencebay utanır heralde

mehmet yılmaz

Görüşüyoruz zaten kendisiyle, büyük bir aksilik olmazsa gelecek Polat Bilgin. Kitapta bir yazısı da var zaten.

Ona bir plaket vermeyi düşünüyoruz, zira Samsunlu olmak değil Samsunsporlu olmak önemlidir bizce...

celebi