Samsunspor Kitabı - İletişim Yayınları ( hazırlık aşaması )

Başlatan m.yilmaz, 08 Eylül 2007, 14:57:36

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "battal55"Abi 1 sene çok uzun zaman ama
napalım sabırsızlıkla bekliyoruz.

çok güzel bir kitap olmasını bekliyorsan biraz sabır edeceksin koskoca SAMSUNSPOR tarihi yazmakla bitmiyor işte  :wink:

King Of The North

Alıntı yapılan: "tuqberk"

çok güzel bir kitap olmasını bekliyorsan biraz sabır edeceksin koskoca SAMSUNSPOR tarihi yazmakla bitmiyor işte  :wink:

napalım beklemekten başka çaremiz yok :cry:

Tribün_ali

Cok zaman var ne yapalım abi o zaman askerde oluyorum yaw inşallah dediginiz tarihte cıkar sonra kitap yalan olmasın

celebi

Alıntı yapılan: "Tribün_ali"

Cok zaman var ne yapalım abi o zaman askerde oluyorum yaw inşallah dediginiz tarihte cıkar sonra kitap yalan olmasın

Aliciğim sen askerlik yerini söyle ben sana gönderirim oraya yaw :lol:

jean

burdan anlasilan her takimin cikiyor demkki inslalah bizimkinide elime alacam cok istiyprum oyle bir kitabi inslalah aksilik cikmazda satin almak nasip olur

hasselbaink

Alıntı yapılan: "jean"burdan anlasilan her takimin cikiyor demkki inslalah bizimkinide elime alacam cok istiyprum oyle bir kitabi inslalah aksilik cikmazda satin almak nasip olur

tam tersine birader, her takımın çıkmıyor. Türk futbolunda iz bırakmış, belli bir karizması olan takımların çıkıyor. mesela bir rizespor, denizlispor, ankaraspor, sivasspor, kayserispor, manisaspor, orduspor, malatyaspori antalyaspor... nesini yazacaksın ki bunların? ama Samsunspor, sevmesek de Trabzonspor, göztepe, bursa, a.gücü, Eskişehir... Bunlar büyük camialar.

celebi

Alıntı yapılan: "canikli"
Alıntı yapılan: "jean"burdan anlasilan her takimin cikiyor demkki inslalah bizimkinide elime alacam cok istiyprum oyle bir kitabi inslalah aksilik cikmazda satin almak nasip olur

tam tersine birader, her takımın çıkmıyor. Türk futbolunda iz bırakmış, belli bir karizması olan takımların çıkıyor. mesela bir rizespor, denizlispor, ankaraspor, sivasspor, kayserispor, manisaspor, orduspor, malatyaspori antalyaspor... nesini yazacaksın ki bunların? ama Samsunspor, sevmesek de Trabzonspor, göztepe, bursa, a.gücü, Eskişehir... Bunlar büyük camialar.

sana aynen kayılıyorum canikli kardeş

jean

m.yilmaz

80'li yıllar başlığındaki fotoğrafları ve daha fazlası için Edmontdante'ye teşekkür ederim.

Yazı, gazete kupürü, fotoğraf... Hiç bir şey olmasa bile hatıralarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

King Of The North

Peki abi ben kötü anımı anlatayım o zaman.
Samsunspor-Galatasaray maçı yıl 1993 veya 1994 tam hatırlayamıyorum.1 önceki yıl bizim futbolcumuz olan Osman Galatasarayda o sene top koşturmaya başladı,dakikayı hatırlamıyorum ama moralim acayip bozuk bir gün,Osman korner atmak üzere maraton tribününün eski otogar tarafının tam köşesine geldi,o ara oyun durmuştu stadta büyük bir sessizlik var ama stad hınca hınç dolu,Osman tam korner atacakken ben Osman'a "Osman senin bilmem neyini ne yapayım dedim"(Çok özür dilerim bu arada)
OSMAN DA TOPU BIRAKIP HAFİFCE ARKASINA DÖNDÜ VE BENİ O TRİBÜNDE YÜZLERCE KİŞİ İÇİNDE ANINDA SEÇTİ VE YÜZÜME BAKARAK "BEN DE SENİN" dedi.Yanımda bulunan beni tanıyanlar ve diğer bunu duyan taraftarlar müthiş bir kahkaha attı(üstelik eminim stadın yarısı duymuştu) ve ben de yerin dibine geçmiştim ama sonraları benim için traji komik bir hatıra olarak kaldı benliğimde,hiç unutmam.

celebi

Alıntı yapılan: "maximum_55"Peki abi ben kötü anımı anlatayım o zaman.
Samsunspor-Galatasaray maçı yıl 1993 veya 1994 tam hatırlayamıyorum.1 önceki yıl bizim futbolcumuz olan Osman Galatasarayda o sene top koşturmaya başladı,dakikayı hatırlamıyorum ama moralim acayip bozuk bir gün,Osman korner atmak üzere maraton tribününün eski otogar tarafının tam köşesine geldi,o ara oyun durmuştu stadta büyük bir sessizlik var ama stad hınca hınç dolu,Osman tam korner atacakken ben Osman'a "Osman senin bilmem neyini ne yapayım dedim"(Çok özür dilerim bu arada)
OSMAN DA TOPU BIRAKIP HAFİFCE ARKASINA DÖNDÜ VE BENİ O TRİBÜNDE YÜZLERCE KİŞİ İÇİNDE ANINDA SEÇTİ VE YÜZÜME BAKARAK "BEN DE SENİN" dedi.Yanımda bulunan beni tanıyanlar ve diğer bunu duyan taraftarlar müthiş bir kahkaha attı(üstelik eminim stadın yarısı duymuştu) ve ben de yerin dibine geçmiştim ama sonraları benim için traji komik bir hatıra olarak kaldı benliğimde,hiç unutmam.

abi sende hak etmişsin hani ha. öyle herkes susunca söylenir mi o laf. :wink: şöyle biraz ses olsun kalabalık gürültü falan.valla kötü olmuş abiş durum senin yerinde olmak istemezdim.

King Of The North

Ya kardeşim o bişey değil de tahmin edemedim,adam beni o kadar kişinin içinde saçti ve yüzüme bakarak dedi,yoksa eder miydim,gitti bütün karizma falan rezil olduk :oops:

edmontdante

Alıntı yapılan: "mehmet yılmaz"80'li yıllar başlığındaki fotoğrafları ve daha fazlası için Edmontdante'ye teşekkür ederim.

Sayın Mehmet YILMAZ,araştırmalar devan ediyor.Devamı gelecek inşaallah

celebi

bu kitapın gidişatı hakkında samsuni bizi bilgilendirebilir misin acaba?tam olarak ne zaman faaliyete geçebilecek bu kitabımız.

mehmet yılmaz

Kitap planlandığı şekilde devam ediyor. İsim olarak "Kırmızı-Beyaz-Siyah; Samsunspor" konulacak. Kitap rahmetli Teoman Taş ile Nuri Asan'a ithaf edilecek. Hakikaten çok güzel bir kitap çıkacak ortaya. Yaz aylarında son rötuşlar yapılacak ve kısmet olursa İletişim Yayınları Futbol Serisinin Samsunspor kitabı olarak kasım 2008'de piyasaya çıkacak.