"Yazarlar" bölümü yeniden aktif ..

Başlatan yönetici, 22 Haziran 2006, 11:12:28

« önceki - sonraki »

yaman55

yazıları keyifle okuyorum samsunsporlu yazarların oluşu sevindirici

kirazlýk

yeni üye oldum ama okuyoddum yazıları

kayacan

ozkan17

arkadaslar bu yazarlarımızın kıtapları falan warmıya varrsada nerden ulasabılırız eger warsa bılemedıgım ıcın sımdıdwn ozur dılıyorum..

hasselbaink

Alıntı yapılan: "ozkan17"arkadaslar bu yazarlarımızın kıtapları falan warmıya varrsada nerden ulasabılırız eger warsa bılemedıgım ıcın sımdıdwn ozur dılıyorum..

Fatih Uraz'ın Kaleciyi Vurun ve Futbolun Arka Bahçesi adlı iki kitabı var. İkincisi çok iyi değil ama Kaleciyi Vurun da içinde Samsunspor'un da fazlasıyla olduğu hatıralarını anlatıyor. Mete, Hasbi Menteşoğlu, Sahaya polis köpeğinin girdiği Altay maçı vs. vs...

Mehmet Yılmaz'ın önümüzdeki yıl çıkacak olan bir Samsunspor Kitabı çalışması olduğunu okumuştuk bir yazısında. İletişim Yayınlarından çıkacakmış.

celebi

24 Ağustos 2007, 07:27:43 #20 Son düzenlenme: 26 Nisan 2008, 10:39:49 samsuni
Mehmet Yılmaz yazıyorsa güzel kitaptır o.eğer öyle bir çalışma yaparsa oldukşa tutacağını zannediyorum.

mehmet yılmaz

Muhtemelen şu kitaplar gibi olacaktır Samsunspor Kitabı da. Ama bizimkinin daha güzel olacağından kuşkum yok.

http://www.iletisim.com.tr/iletisim/category.aspx?cid=819

celebi

Olursa zaten en güzeli olacaktır Samsunsporumun kitabı.

ozkan17

Samsunspor adlı kıtap cıkarsa bence baya ı satıs olur yazarada baya bı gelır saglar

Sadece Samsunspor

eger samsunsporkitabi cikarsa ve butun samsunda duyurulursa cok iyi bir satis rakami ortaya cikar bayagi bi para yapar acaba yazara teklif etsekde kazndigi paranin yarisi samsunspora bagislasa - belki oyle bir iyilik yapar yapmasa bile samsunspor kitabini yazmasi yeter ben o kitaban alirim vebuyuyunce ogluma o ogluna boyle sulale boyu gider  o kitap hem benden hatira olur cocuklarima :D

ozkan17

bence takımdakı taraftar saysısındakı devamlılık adına alınıp okunması gereken bı eser olur...basarılarıyla efsane oyuncularıyla herseyyıle guzel bı kıtap ınsallah ykın zamanda hazırlanır

celebi

Yakın zaman ancak en az 1 sene sürer gibi fgeliyor bana

veis

ya kolay degil bu işin altına girmek.muhakkak meşakkatli bir iş olucak geç olsun ama samsunsporumuza yakışır olsun yeter.ayrıca geç kalmasınında tek sebebi samsunspor bu arkadaşlar tarihinden ansiklopedi çıkar ansiklopedi. :P

HaSaNCaN

vay be vatan sen neymişsin haberimiz yokmuş. çok doğru konuşmuşsun.

ozkan17

Alıntı yapılan: hasselbaink - 24 Ağustos 2007, 00:47:48

Fatih Uraz'ın Kaleciyi Vurun ve Futbolun Arka Bahçesi adlı iki kitabı var. İkincisi çok iyi değil ama Kaleciyi Vurun da içinde Samsunspor'un da fazlasıyla olduğu hatıralarını anlatıyor. Mete, Hasbi Menteşoğlu, Sahaya polis köpeğinin girdiği Altay maçı vs. vs...

Mehmet Yılmaz'ın önümüzdeki yıl çıkacak olan bir Samsunspor Kitabı çalışması olduğunu okumuştuk bir yazısında. İletişim Yayınlarından çıkacakmış.
gecen sene sekızıncı ay da yazılan bır yaz bu..mehmet yılmaz abımızın bır kıtap cıkarma nıoyetıo varmıs bu yaza dogru..ınsallah oyledır..beklıyoruz abı..