PES 2012

Başlatan hacettepeli, 27 Ağustos 2011, 01:08:25

« önceki - sonraki »

**KaR6**

oha, çok iyi olmuş yaa  ;D

o kadar gerçekçi ki demin engin abi geçti arkadan karton yapıştırıyodu koltuklara  ;D

SametYılmaz55

oyun sürekli kapanıyor maçın ortasında herşeyi yaptım ama olmuyor :( :( yeniden windows kuracaktım aksi gibi cd-rom bozuldu :rulet:

emre__ss

inmek üzere bakalım nasıl olmuş  :oyun:

emre__ss

oyun güzel olmuş ama kamera olayı biraz can sıkıcı normal kamera daha iyi olabilirmiş yine de başarılı  >l<

kalptenþimþek

15 Mart 2012, 19:37:42 #169 Son düzenlenme: 15 Mart 2012, 19:43:23 kalptenþimþek

SametYılmaz55

ağız tadıyla bir oynayamadım şu oyunu ya :( :(

Serkan

ben buradaki link'de olanı indirdim ama kurulu oyun yok sadece bunu kurmak yeterli olur mu ? oynamak için

Burak

oyunu da kuracaksın sevgili kardeşim  :evet:

twitter

bizim takım güzel olmuşta

gekas 75'di herhalde.

emre__ss

Alıntı yapılan: Serkan - 15 Mart 2012, 19:49:02
ben buradaki link'de olanı indirdim ama kurulu oyun yok sadece bunu kurmak yeterli olur mu ? oynamak için

yok abi olmuyor oyunun kurulu olması lazım.

Ayberk

forma numaralarının fontu neden gerçekteki gibi değil? çok kişi umursamaz ama ben umursuyorum. anlamadığım nokta da şu; ulan uğraşıp o kadar stadı yapıyorsun, suratları yapıyorsun, formaları yapıyorsun numaralara neden özenmezsin?

özkan

bu yamayı kurunca rld dll gibi bi hata veriyor ama ne olabilir çözümü ?

maviay55

Alıntı yapılan: özkan - 17 Mart 2012, 18:14:24
bu yamayı kurunca rld dll gibi bi hata veriyor ama ne olabilir çözümü ?
pes 2012 simgesinden değil gerçekçi oynayış simgesinden açmayı dene kardeşim  ;)

özkan

zaten ondan denedim kardeşim,gerçekçi ve diğer ikisinide denedim ama olmadı   :o

maviay55

masaüstündeki extreme 12 simgesinden gerçekçi oynanışı seçerek yaptın he mi  ???