Nokia Telefonları için Samsunspor Teması

Başlatan Cagdas Ünver, 23 Haziran 2009, 19:57:25

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 23 Haziran 2009, 22:43:16
Arkadas bu tema nokianin standart nth uzantili tema dosyasidir.Symbian telefonlarda calisir.Cepten indiremezsin , bilgisayarina indirip usb Kablosu , Bluetooth veya MicroSD Hafiza karti araciligiyla telefona aktarmalisin.
Insallah yardimci olmusumdur.
ellerine emeğine sağlık kardeşim.tema güzel olmuş.hem de cepten indirdim.benim amele cepte bayağı iş var yaw.opera mini olmasa indiremezdim.kardeş yine bekliyoruz böyle güzel çalışmalarını

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 23 Haziran 2009, 21:51:06
Arkadaşlar bendede nokia 6300 teması var...

http://rapidshare.com/files/247837707/1mN57jYK1IWE.nth.html
arkadaşım senin temayı da indirdim.güzel.senin de emeğine sağlık.samsunspor var bazı sitelerde ama sis uzantılı.java tellere uymuyor.bizimkilerde java amele işi.bir de cepten indirecek arkadaşlar dosyayı indirdiğinizde desteklenmeyen dosya biçimi diyor.onu da pc de hallediyorsunuz.dosyayı pc ye atıp dosya uzantısını nth olarak yazıyorsunuz.yaw benim ki de iş yani.zaten adam da pc varsa ondan indirir Direkt.neyse yine de söyleyeyim.belki pc vardır ama net yoktur.eyvallah herkes

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: engizli55 - 24 Haziran 2009, 03:31:39
ama ilk ekranda yukarda lacivert bir kisim kaliyo sizdede oldumu arkadaslar

Temayi cok sayida farkli telefonda deneyemedim.Normalde lacivert ekran cikmamasi lazim.Bir incelerim.

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 24 Haziran 2009, 09:06:52
ellerine emeğine sağlık kardeşim.tema güzel olmuş.hem de cepten indirdim.benim amele cepte bayağı iş var yaw.opera mini olmasa indiremezdim.kardeş yine bekliyoruz böyle güzel çalışmalarını

Ne demek kardesim.Birsey degil.Güle güle kullan.

berusa55

Tebrikler Çağdaş kardeşim. Harika duruyor. Emeğine sağlık...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: berusa55 - 24 Haziran 2009, 13:18:49
Tebrikler Çağdaş kardeşim. Harika duruyor. Emeğine sağlık...
evet ya çok güzel duruyor.şu armanın asaletine bak kardeşim.kimde var böyle asalet.

havzalı55

kalptenþimþek