Formamızı Geri İstiyoruz..!

Başlatan DeBoCaN, 08 Eylül 2007, 22:21:03

« önceki - sonraki »

US

turkuaz rengindeki formayı bende onaylamıyorum ama o formanın özelligi vücuda yapışması ve herhangi bir cekme söz konusu olmasssıdır eger kırmızı beyaz olsaydı forma cok gzl olurdu ama bole denk görmüşler ..

veis

forma asil reenkleri taşımalı takımı formayla gören abmleme bakmadan evet bunlar onlar demeli.örnegin hollanda truncu diyor başka bişey demiyor.herdaim süreklilik gerekli.

HoliganSamSunLu

ökmevi italya diyor haklısın veis ... amblem değil klasik forma istiyoruz

veis

italya saha ya çıkınca kör olsa bile adam ahaa geldi italyanlar diyor veya hollandalılar veya arjantin biz çok model degiştiriyoruz bu sıkıntı herkesde hertelden türkiye forması var.

HoliganSamSunLu

cingelere döndük valla bence göğiste şerit Türk bayraklı  kırmızı olanı iç saha byeaz olanı deplasman olsa düşüne biliyormuusn maçlarımızda trübünlerimiz hollada tribünleri nasıl portakal gibi oluyorsa bizimde Kan kırmızı olur ve inanılma zbir ambiasn yaratmış oluruz ama şimdi beyazmı turkıazmı efendim bi ara siyahta çıkmıştı herhalde hangisi giyelim.. bu gün ingilterede takım bazında bile liverpool yıllardır klasik aynı formayı giyiyor bu taraftarada pozitif enerji veriyor bence bunu başarmalıyız .... yoksa amplemle sırf forma olsun diye yapılacaksa hiç konuşmaya luzm yok zaten günümüzde bize dayatılan herşeyi kayıtsız kabul ediyoruz bırakında bari Milli formamız bizim olsun

US

farkındaysanız turkuaz formalar klasık formamız  kadar satılmadı ..

jean

avrupa sampiyonasi reklam pazari hepimiz turkuz muslumaniz ikisininde bir yere gittigi yok gidemezde zaten reklam acisindan  guzel fikir barcelona liverpool bircok degisik formalari var

veis

avrupa reklam pazarı dogru.sen kalk tüm dünyayı barış adına gez dolaş hiçbir ülkede başına bişey gelmesin türkiyede önce tecavüze ugra sonrada öldürül alsana reklamın kralı.turkuaz giysen neolur giymesen neolur.

jean

abi gez dolas gibisindne konusmusun anlamadim tam ne demek istedigini lokman hekimimi anlatiyon yoksa

veis

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: veis - 25 Nisan 2008, 19:57:59
saglık olsun anlayan anladı.

veis kardeş çok güzel demişsin bizim sahte reklamlara değil Gerçek değişime ihtiyacımız var... ist ye gelen turistlere yapılanlarda ortada bu işle bir turkuaz forma ile düzelmez bari aslımızı koruyalım değilmi

veis

holigan samsunlu kardeşim ben dedim anlayan anladı işte.

jean

o zmaan bu formayi cikaranlar vatan haini memleketleirni sevmiyor anlamina geliyor oylemi

veis

ya o anlama gelmiyorlarda bizim ayyıldızlı bayragımız kırmızı kanla şekil aldı turkuazla degil.bide bu tarafdan düşün bak hak vereceksin.

jean

iyide burda degisen forma sadece turk bayragi degil