Samsunsporumuza Destek Sitesi(samsunsporaskina.com)

Başlatan seckin55, 12 Ağustos 2007, 12:49:51

« önceki - sonraki »

seckin55

sevgili samsunspor taraftarları.samsunsporumuza destek sitesi acmış bulunmaktayız.sizleri de sitemize destegınızı beklıyourz..birlik ve beraberlikten yola cıkarak takımımıa sahıp cıkalım...samsunsporaskina

bafradan55

kardeş yanlız bi yanlış var düzeltmek senin lehine olur
taraftar derneklerinin sitelerini yazarken Mekansızlar grubunun sitesini yanlış yazmışsın gözden kaçtı heralde.
Mekansızlar taraftar derneğinin web sitesi amisosweb grubu tarafından tasarlanan www.samsunlumekansizlar.com dur.

AntZ

Samsunspor için ve tasarım adına birşeyler yapmaya çalışmanı taktirle karşılıyorum.

Ama bize Samsunspor.biz yetiyor...

Sana çalışmalarında başarılar...

Bu arada aramıza hoşgeldin Samsunspor için fikir alışverişinde bulunmak içinde bekleriz.

celebi

Fazlaca bölünme olduğu kanatindeyim ancak bu tip çalışmalar Samsunsporumuzn büyüklüğünü gösterir.başarılar dilerim.Zaten hazırlayan arkadaşı duydum ve çok takdir ettim kendisini.

ÇaÇa

Siteniz hayırlı olsun kardeşim İnternette bizi en iyi şeklide temsil etmeniz dileğiyle..!

carsambaspor

seckin55

burda herşey samsunspor için ugrasıyourz.tek yurek olmalıyız.ben zaten sitede samsunspor.biz'in linkini ana sayfada yayınlıyourm.bizlerde bu ailenin içindeyiz.ama tek yurek olmalıyız.birlik ve beraberlikten yola cıkalım.destegınızı esirgemeyın..cıkarsız bır iş..hersey samsunspor için..fikri ve dusunceleri olan arkadasalr lutfen bıldırsın.mailto:seckin.yildiz@hotmail.com...