Lig A 6.Hafta | SAMSUNSPOR - Altay : 0-2

Başlatan MeL_55, 17 Eylül 2006, 22:10:44

« önceki - sonraki »

kadir55ist

selam
Allah tüm samsunsporlulara sabır versin .
ben bişey yazamıyorum inşallah maçı alırız ...

bluegreen55

kadir55ist

selam
bu hakemlerle biz gol atamayız .
ya mübarek günlerde küfür etmiyecem ama hakem diye sahaya saldıkları hayvanları eğitsinler yoksa taraftarlar çıldıracak.

bluegreen55

ya atacaz ya yiyecez zaten az kaldı..
serkan özdemirde çıktı inşallah daha iyi olcak

kadir55ist

selam
yazıklar olsun levent hocaymış yok kadro iyiymiş ya bunlar iki sezondur kendilerini kandırıyorlar milletin artıklarıyla takım olunmaz.
iki tane takımdan ayrılmış bize gelmiş nerde kovulmuş oynayamıyan adam bizde levent eriş miş seni hoca diye takımın başına getirenler de senin gibi zaten .
ne bileyim sinirden bişeyler yazıyorum kim gelirse gelsin düzelmeyecek galiba...

kadir55ist

gol atamıyoruz süper ligde düştüğümüz sezon bile en çok gol atan dördüncü takımdık ama bu ligde gol atamıyoruz en son elazığ maçındamı attılar galiba

siz bizi istemesenizde inadına
BİZ SAMSUNSPORLUYUZ...

foreversamsun

arkadaslar allah sabırlar versin.benım dusuncem bu akım için sıkıntıya strese gunaha gırmeye hiç gerek yok.ALLAH tan bulsunlar deyıp bırakalım kendı hallerıne.bu gıdışle b kategorısıne kadar yolumuz var.sadece bir futbolcuya bı parantez acmak ısterim.cok degerlı! harika futbolcu!!! bir okadarda iyi insan!!!!  KENAN.....  ALLAH BELANI VERSİN KENAN.DEFOL GİT BU TAKIMDAN BİRAN ÖNCEEE.10BİN YTL DĞİL 100BİN YTL CEZADA VERSELER BU ADAM OLAMAZZZZZZZZ

ngonge

ozkan17

la samsunluyum diyen nolur bu serefsizlerin macına bidaa gitmrsin bunlar düpedüz seefsiz baskan macta gördüm 2, golden sonra uyus uyus gülüodu bi de adı mazhar olcak adına bari saygısı yok  utanmas bunlar bunlardan bi pok olmas bunlar gitsin önce vansporu yensiznler  öle takımız desinler kendilerine biziş üzmekten baska bişi yapmıyo bu serefsizler vala macı izlerken ağladım ya bunlar futbolcu yönetici değil sanki şeytan a.q.  allah belalarını versin ad gibi oynamadıkları için

bluegreen55

sorun yaratıcı ortasaha eksikliği...

yaratıcı ortasahamız olmadığı için
forvette daha çok sarkıyoz
yada forvetler oyun kurmaya çalışıyo geri geliyo

yüklenmek için daha çok adamla bastırıyoz.
defans oyun kurmak için geriden destek veriyo sonrada açık veriyo..
kimse ne yaptığını bilmiyor yani..

sadece bir eksiklik yüzünden..herkes o eksikliği kapatmaya çalışırken sahada bir karmaşa oluşuyo...

yeterli forvetimiz var.
kaleciler fena değil..
defansımız da aslında iyi olabilir.
çalışkan ve verimli olabilecek bir ortasaha kadromuz var...

bir timoftemiz yok.bir tümerimiz yok,celilimiz yok..

oyun kurucumuz yok...

uzun yıllardır belkide ilk defa takımda oyun kurucu yok ve bunu yönetimde kimse görememişmi deyeterli forvet varken gidip rizeden 2 tane forvet daha almışlar...

bluegreen55

-----------kerem------------

----evren--
-tufan                  -petkov

m.polat

adnan-----  --m.çiçek---   s.dokme

xxxxxx    caner

-------  -----serkan

Yalnızca BİZ

Yalnızca BİZ

Bu günleride mi görecektik?
hiç mi ruh kalmadı? minnacıkta mı yok?

sunbeam

Alıntı yapılan: "ngonge"yeni hedef: ligde kalmak.

Yanlis söylüyorsun! Yeni hedef en kisa zamanda gol atmak. Hakemler bir penalti daha verseler bu hedefe ulasmak mümkün. :roll:

hasselbaink

maçtan yeni geldim aslında yazacak bir şey yok ama maçı seyredemeyen şanslı Samsunsporlular vardır diye yazıyorum İstanbul'da mücadele ettiğini düşündüğümüz Samsunspor'dan eser yoktu demek ki prsb akşamı pilleri bitmiş. Allum gibi bir kovanın koruduğu kaleye 80. dakikaya kadar iki şut çekebildik. Bu kadar ucuz mu ya? gelen geçen yeniyor bizi; Allah hepinizi kahretsin...

Taraftarımız çapulcu zaten (!)
yağmurda yağışta ramazanda canlı yayında maça gelecek kadar çapulcu hem de(!)
ismail uyanık dolandırıcı

bir tek siz iyisiniz
siz süpersiniz
siz var ya değil Samsunspor'u yedi cihanı yönetecek kadar ali adamlarsınız.

Sorun bensem istifa ederim diyenler; hayır sorun benim! Bütün suç benim; sizin gibi adamlara rağmen bu takımı tutuyorum, iftar ofrasından kalkıp koşa koşa maça gidiyorum

Evet, ben sorunluyum...