Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Gitti güzelim hafta...Leyla gibi dolaşırız etrafta artık  >:( >:(

şimşek_55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 30 Ağustos 2009, 22:32:43
öyle be dostum üzüntüden ne dediğimizide bilemiyoruz işte kabullenemiyorzu koca takımın bu hallere düşmesini işte suçlu arayıp duruyoruz kendi kendimize :(

Uzmelyeım kendımızı  hersey daha ıyı olacaktır.  Bu lıgde  bızden kotu durumda cok takım var. BU takım oylede  boylede  ılk  10   yapar. Play off u  dusunebılırız  ıkıncı devre ıtıbarıyle. Yalnız  lıgın  basları  hep guzel olur sonlarında  sıkıtı yasanır. Bızım takım  sonlara dogru prım ve odeme sıkıntısı yasamazsa  bu takım Play off u zorlar  tahmınım bu yonde

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 30 Ağustos 2009, 22:34:54

Uzmelyeım kendımızı  hersey daha ıyı olacaktır.  Bu lıgde  bızden kotu durumda cok takım var. BU takım oylede  boylede  ılk  10   yapar. Play off u  dusunebılırız  ıkıncı devre ıtıbarıyle. Yalnız  lıgın  basları  hep guzel olur sonlarında  sıkıtı yasanır. Bızım takım  sonlara dogru prım ve odeme sıkıntısı yasamazsa  bu takım Play off u zorlar  tahmınım bu yonde

Playoff oynama ihtimaline mi sevinelim ?

ramcQ_55

şimşek_55

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 30 Ağustos 2009, 22:36:59
Playoff oynama ihtimaline mi sevinelim ?

Play off oynarsak   ben  sampıyon olmus kadar sevınırım  bu takım ıcın.  Bu lıgde  sampıyon olmak ıcın cıddı bır  butce gerekıyor. MEsela  bu senekı RIze.

şimşek_55

Ayrıca bugune  kızmayalım. Seyırcısızde  oynansa  karsımızdakı KSK .  Bugunun  gelısı dundendır.  KArabuk macında  son dakıkadaı ısler olmasaydı farklı seyler olabılırdı bugun. Bu ıs maraton ısı   bıraz sabır gerekıyor.

5BrK5

inşallah mersin maçını kazanırız yoksa baya tökezleriz bu ilk malubiyet normal karşılıyalım bari. .  :(

sBc-55

Anlaşılan Bu senede deplasmanda yüzümüz gülmeyecek..  :-X

şimşek_55

Alıntı yapılan: 5BrK5 - 30 Ağustos 2009, 22:44:10
inşallah mersin maçını kazanırız yoksa baya tökezleriz bu ilk malubiyet normal karşılıyalım bari. .  :(

MErsın macı  cok  zor gecer.   3 puan alırsak  ılac gıbı gelır bıze. MErsın takımıda  cok zorda cunku  pek  rahat degıller.SAldıracaklardır

mehmet yılmaz

Deplasman Cephesinde Yeni Bir Şey Yok: 0-2

Samsunspor'umuz, ligin ilk deplasman maçında Karşıyaka'ya 2-0 kaybetti.

İzmir deplasmanında, üstelik seyirci baskısının da olmadığı mücadelede oyuncularımız geçen sezonu yeniden yaşattılar. Karabük maçındaki istekli ve coşkulu futbolun devam edeceğini düşünen taraftarlar "aynı tas aynı hamam" yorumları yaparken yeni transflerden Chelidze ve kaleci Okan da deplasman sorununa çare olamadı.

Bu sonuçla ilk iki haftayı 5 puan kaybıyla geçmiş olduk. Gözler şimdi yapılacak olan yeni transfere çevrilmiş durumda...

KARŞIYAKA: 2 - SAMSUNSPOR: 0 Stat: Altay Alsancak

Hakemler: Mustafa İlker Coşkun xx, Asım Yusuf Öz xx, Hüseyin Fidan xx

Karşıyaka: Necati xx, Volkan xx, Ufuk xx, Fuat xx, Serkan xx (Dk. 71 Aykut x), Timuçin xx (Dk. 66 Köksal xx), Kıvanç xxx, Taha xxx, Serdar xx, Emrah xx (Dk. 77 Erçağ xxx), Okan xx

Samsunspor: Okan xx, Hakan Koçarslan xx, Kenan xx, Turgay xx, Serkan xx, Murat xx, Sefa xx, Sercan x (Dk. 60 Hakan Akman x), Ömür xx, Oktay xx, Çelidze xx

Goller: Dk. 38 Kıvanç, Dk. 90+4 Erçağ (Karşıyaka) Sarı Kartlar: Dk. 69 Serkan, Dk. 77 Emrah, Dk. 87 Okan (Karşıyaka), Dk. 40 Kenan (Samsunspor)

www.samsunspor.biz

BekiRcaN_5s

arkadaşlar maç sonucunu yeni gördüm sizler gibi bende çok üzüldüm ama halen umutluyum lig daha yeni başladı takıma yapılan takviyeler ve yarın yapılacakların 1-2 hafta alışma süreci olabilir bu sene gerçekten Samsunspor'umuzdan çok şey bekliyoruz ve herkes farkında bunun. umudumuzu kaybetmeyip beklemekten başka çaremiz yok Samsunspor Süper Lig'in süper takımı olacak bu sene çıkacağız inşallah geçen seneden çok farklı olacak moralimizi bozmayalım hep birlikte buna odaklanalım. herkese iyi geceler arkadaşlar..

**KaR6**

mersin maçı kritik bi hal aldı, öyle veya böyle kazanmamız lazım, peşine rize ye gidiyoruz, acil 3 puanla tanışmak gerek..

berusa55

Acaip moral bozucu bir hal aldı takımın deplasman maçları. Ve bu akşam yine ilerisi için zerre kadar umut vermeyen ve içimizi kıran bir mağlubiyet. Bakalım nereye kadar.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: ßqRcN_5s - 30 Ağustos 2009, 23:27:40
arkadaşlar maç sonucunu yeni gördüm sizler gibi bende çok üzüldüm ama halen umutluyum lig daha yeni başladı takıma yapılan takviyeler ve yarın yapılacakların 1-2 hafta alışma süreci olabilir bu sene gerçekten Samsunspor'umuzdan çok şey bekliyoruz ve herkes farkında bunun. umudumuzu kaybetmeyip beklemekten başka çaremiz yok Samsunspor Süper Lig'in süper takımı olacak bu sene çıkacağız inşallah geçen seneden çok farklı olacak moralimizi bozmayalım hep birlikte buna odaklanalım. herkese iyi geceler arkadaşlar..

emin ol hocam.. maçı takip etsen bu kadar umutlu olmazdan adamları çileden çıkartıyorlar..

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 30 Ağustos 2009, 23:30:46
emin ol hocam.. maçı takip etsen bu kadar umutlu olmazdan adamları çileden çıkartıyorlar..

evet bu maçı takip edemedim ama geçen seneki kadar kötü olduğunu düşünmüyorum en azından bu sene geçen seneki gibi saygısız davrranacaklarını sanmıyorum çünkü artık babasının ahırı gibi girip çıkamazlar yeni transferlerden dolayı.. mesela geçen sene sercanın penaltısı kadar saygısız olacaklarını hiç düşünmüyorum hocaya ve futbolculara güveniyorum. ama siz de haklısınız. fazla diyecek birşey yok iyi dileklerimiz dışında...