Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 30 Ağustos 2009, 22:25:40
yapacak bir şey yok maalesef....yapabileceğimiz tek şey umudumuzu kaybetmemek...ne yapalım kaderimizi değiştiremiyoruz  son senelerde...daha 2. haftadayız...inşzllzh ilk ve son yenilgi olur..

AMİİİİNNNNN

emre

şanımızda olmasa ayakta duramıcazz yeter artık dayanmıyor bu acıya hiç bişey..

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 30 Ağustos 2009, 22:27:19
yok zaten yarın sabah tekar başlar hepimizde bu hastalık.. mersine kaç atacağımızı planlarız..

Hakkaten,resmen leyla aşığız :)
Seviyorum hepinizi,
amatörede gitsek seviyoruz abi bu takımı,
Napalım kaderde varsa....neye yarar üzülmek demişler...

furkan5534

Alıntı yapılan: Turuncu - 30 Ağustos 2009, 22:26:53
Burhan ile volkanada yazıklar olsun yalandan yere takımı yanlız bıraktılar bir an önce
açıklasalar mersin macı nerde oynanacak inşallah mersini yeneriz...

istanbulda oynansa keske

şimşek_55

Arkadaslar  panık yapmayalım . Oynanan takımda KSK  sonucta  her ne kadar olsada deplasman  oynuyorsunuz.   Sabredelım. Kırılma anımız  bu mac degıl ılerıdekı maclarda olacaktır.  YAlnız  bu lıgde  Rıze  takımı cok ıs yapacaga  benzıyor.

babasamsunlu

benim bu durumdan çıkarabileceğim tek şey samsunumuzdaki maçları futbolcular değil tarafar kazandırıyor....deplamanada  bi 5 bin kişi gidersek bu işi çözeriz. ulan yazıklar olsun ya.delirttiniz benide..

şimşek_55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 30 Ağustos 2009, 22:29:57
benim bu durumdan çıkarabileceğim tek şey samsunumuzdaki maçları futbolcular değil tarafar kazandırıyor....deplamanada  bi 5 bin kişi gidersek bu işi çözeriz. ulan yazıklar olsun ya.delirttiniz benide..

Taraftarla pek alakalı  bır durum degıl bızımkı. Gecen senekı  Istanbul deplasmanlarında en az 3000 kısıye oynadı takım ama  1  puan aldık 3 mactan

kuzey55

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 30 Ağustos 2009, 22:29:57

güzel fikir,
spikerin maç yorumunu dinliyorumda,kalecileri maç boyu yere bile yatmamış..

şimşek_55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 30 Ağustos 2009, 22:31:10
haftaya mersine ilaç oluruz

Mersını  yenelım yeter.  Yalnız onlarda  cıddı hırsla geleceklerdır. 2  de sıfır yaptılar.  Hocaları  sallantıda

babasamsunlu

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 30 Ağustos 2009, 22:31:07
Taraftarla pek alakalı  bır durum degıl bızımkı. Gecen senekı  Istanbul deplasmanlarında en az 3000 kısıye oynadı takım ama  1  puan aldık 3 mactan

öyle be dostum üzüntüden ne dediğimizide bilemiyoruz işte kabullenemiyorzu koca takımın bu hallere düşmesini işte suçlu arayıp duruyoruz kendi kendimize :(

HUKUKÇU

Bu gidişle sanırım iki hafta sonra ligin dibine demir atacaz bu sene de işkenceye devam

edmontdante

ramcQ_55

eLLis

Mersin maçını mutlaka 19 mayısta oynamalıyız dışarda ben güvenmiyorum ne kadar olursak olalım.