Savaş Yılmaz

Başlatan 55_OrHaN_55, 06 Eylül 2011, 10:53:43

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

06 Eylül 2011, 10:53:43 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2018, 14:10:31 cembaba
Doğum Yeri  : SÜRMENE  
Doğum Tarihi  : 1 Ocak 1990  

Lisans Bilgileri  
Lisans No  : 886995  
Kulüp  : SAMSUNSPOR  
Sözleşme Başlangıç T.  : 5 Eylül 2011  
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2014

Kulüp takımları kariyeri

Savaş Yılmaz futbola Zeytinburnuspor'da başlamıştır. 07.09.2000 tarihinde ilk lisansını alan süper yetenek, 2000-2005 Sezonlarında amatör olarak futbol oynadıktan sonra 01.12.2005 tarihinde Zeytinburnuspor'da profesyonelliğe geçmiştir. Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ın isteği doğrultusunda 11.06.2007 tarihinde Kayserispor'a transfer olmuştur.Türkiye U16 U17 U18 U19 Milli Futbol Takımı'nda 43 maçta görev almıştır.Kayserispor'da ise A Takım ile 12 maçta oynamıştır.Güçlü fiziği ile dikkat çekmektedir. 1 Haziran 2010 tarihinde Kayserispor süper yetenek ile 31.06.2012 tarihine kadar sözleşme yenilemiştir, fakat 05.09.2011 tarihinde Süper Ligin seçkin takımı Samsunspor'a transfer olmuştur.

masbene

samet_55

sersa

sadece55

Samsunsporumuza katkı göstersin de nereli olduğu mühim değil...Tribünde omuz omuza durduğumuz bağıran Trabzonlu ( Sadece Nüfusta) kardeşlerimizi gördükçe bunu sorun etmiyor insan

Stoper

Twitter adresi

@YilmazSavas

AlıntıCocuklugumun Gectıgı Kayserıspor dan Ayrılmam Zor Oldu Artık Yenı Takımım Samsunspor Bana Emek Weeren Herkese Tessekurler

AlıntıSuan Esyalarımı Topluyorum Aksam Wedalasma Gece Samsun

"w" harfine tıklayım Savaş : )

Hayırlı olsun.

samuray

genç yetenek savaş yılmaz samsunsporumuza hoşgeldin nereli olması hiç önemli değil insanları şehirlere göre ayınrım yapıp tanımlamayıda karşıyım inşallah takımımıza faydalı olur

ahmetsefa55

yetenekli çocuğa benzıyo.
hoca daha 2 ıdmana cıkmasına ragmen oyuna soktuysa vardır herhalde bıseler.
bakalım ılerleyen haftalarda katkı saglayabılecek mı...

fanatik samsunsporlu

bence yanlış zamanda aldı hoca .madem adam çıkaracan al hakan arslanıön liberoya

GökhanÇağlar

yetenekli ama topla çok oynuyor...

kuzey55

yetenekli ama takıma alışması ve bencil oynamaması gerek.

germencisse

Kısa sürede izlediğimiz kadarı ile inceci topla oynamayı seviyor,stili Cihan Yılmazı anımsattı bana..

celebi

hızlı mı bu savaş arkadaşlar

Kaya

Çok iyi bir transfer yapmışız  >l< Topla süratli,teknik ve fiziğini kullanabilen bir oyuncu..İlerleyen süreçte ilk 11 çıkacağı maçlar bile olacaktır.

sadece55

Gerçekten ben de beğendim...İlerleyen zamanda iş yapacaktır.