Bakalım bu isimleri hatırlayacak mısınız?

Başlatan ngonge, 28 Aralık 2004, 17:09:04

« önceki - sonraki »

ngonge

Sinan Yeşil
Bunune  :lol:
İmdat Arslan
Burhaneddin
Isa Turan
Alioum Boukar
Bogdan Stelea
Vural Korkmaz
ve efsane :shock:  kaptan ERCAN KOLOGLU  :P

curva55

Sinan bizden sonra Bursaya giden Sinan mı?

ngonge

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Sinan bizden sonra Bursaya giden Sinan mı?

evet efendim ta kendisi..
sonra da karşıyaka ya gitti.Şimdi nerede bilmiyorum ama hala oynuyor zannedersem..
ben çok begeniyordum sol kanatta etkiliydi zannedersem yönetimle falan sorun çıkmıştı da gitmişti..

timofte

Alıntı yapılan: "ngonge"zannedersem yönetimle falan sorun çıkmıştı da gitmişti..

bir maçta oyundan çıkınca formayı yere atmıştı yanılmıyorsam..
ama sinan yeşil sevdiğim ir oyucuydu, stilini beğenirdim.
*bu arada geçenlerde eski defans oyuncumuz bir ara kaptanlığımızı da yapan kasım'ı Çiftlik'te gezerken gördüm. genelde samsunspor maçlarını da kaçırmıyor. herhalde. şehre döndü. eskileri düşündüm. biraz içim burkuldu..

Amsterdamli

Tabiki hepsini hatirliyoruz ;) Sinan simdi bizim obur Sinan ile beraber Antalyasporda oynuyor. Sinan'in en cok hosuma giden yani kornerleri suzdure suzdure ceza sahasina gondermesiydi. Ayrica cokta teknik bir futbolcuydu. O zamanki takimda zaten teknik ustunlugu olan futbolcular coktu ve nezaman Samsunspor'un macini izlemeye gitsek arkadaslarlan oturup kalkardik. Butun takim rakibi tek tek calimlardi, bacak aralari atardi, topu adamin ustunden sektirirdi ve bunu bazen boyle pes pese bir kac hareket ust uste yaparlardi. Ne zevkli takimimiz vardi ozaman.

Sinan'da bir FB macinda kadikoyde tam sol cizgi uzerinde simdi hatirlamiyorum ya Ilker yada Tayfun'a olabilir oyle bir bacak arasi vermistiki hayran kalmistik.

fatihsune

o sinan şimdi antalyaspor da arkadaşlar.

Rentboy

Peki Kasım'ı hatırlayan warmı bizim mahallede oturuyordu.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"Peki Kasım'ı hatırlayan warmı bizim mahallede oturuyordu.

Kasim Cikla 1. lige son ciktigimiz sene takimin kaptaniydi. Olayli Trabzon macindan sonra kaptanlik Ercan'a verildi.

kumköylü ahmet

burhaneddin sadece bunu bilmiytorum burdan sinan cok iyi futbolcuydu ama artistlik pesindeydi cok hakemi aldatmisdi.
bir bursa macimiz vardi bizden sonra bursaya gitmisdi ceza alanin disindan beri iceri ucmusdu hakem penaltiyi vermisdi cok gulmusdum o pozisyona ama biz 3-2 almisdik heheh

guvensolmaz

bu isimler benim için dün gibi, hepsine saygılar

Marciosoner11

sinan ı tanıyorum huzur sitesinde oturuyordu faruk diyede bir topcu vardı onunla takılırdı hatta arabaları aynıydı bende resimi hala mevcut beyaz passat vardı.resmini nasıl ekleyebilirim bu sayfaya? fotosu var bende.