Alioum Boukar (Ali Uyanık)

Başlatan yaman55, 09 Mayıs 2008, 20:24:42

« önceki - sonraki »

jean

hatta bir ara psg ile adi gecmisti forumda oldugu donemlerde

kumköylü ahmet

cok iyi kaleci idi kim ne derse desin

samsunmania

Ben çok da iyi bir kaleci olduğu kanısında değilim. İdare etti. Çok alakasız goller yedi. Ama Trabzonspor'u 2-1 yendiğimiz maçta kurtardığı penaltı her şeye değerdi. Maçtan sonra İsmail başkan "Allum kedi olalı bir fare tuttu"demişti.

safser

6 yaşındayım babam beni ilk defa götürdü maça belediye tarafı kale arkasına gittik taşa kartonları filan koyduk oturduk sahaya bi baktım kapkara bi adam bizim kaleci allum korkup kaçmıştım staddan yan sahalarda yakaladı beni babam ;D ;D

osmnl

Çok başarılı bir kaleciydi.Dönemin başkanı Uyanık'ın soyadını almasıda ne kadar iyi ilişkiler içinde olduğunu kanıtlıyor,efsanevi sporcu

Oflu

55.hakan

son sene çok kötüydü o sene hep derim kale biraz sağlam olsaydı keşke diye.zaten o sene keşkelerle geçti ya neyse..

lucarelli

Bir Galatasaray veya Beşiktaş maçından sonra Türkçe bir röportaj vermişti. Adamın elmacık kemiği çökmüştü yediği dirsek yüzünden. Konuyu anlatıyordu. Çok sinirliydim ama o kadar komik konuşuyorduki gülmekten yarılmıştım.

lucarelli

En son İstanbulspordaydı. Hala oynuyor mu acaba? bilen var mı

jean

ts yi 2-1 yendigimiz macta ogunun tekrarlanan penaltisini kurtarmisti

raufss

Bazen inanılmaz toplar çıkarır,bazende salakça goller yerdi. ince bir sesi vardı.

Burak

Geçen sezon İstanbulspor'daymış 3.ligde hala buralardaymış yani :)

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=26626

kalptenþimþek

29 Ekim 2010, 16:41:13 #27 Son düzenlenme: 29 Ekim 2010, 16:44:21 kalptenþimþek

Alıntı yapılan: raufss - 02 Kasım 2009, 02:44:09
Bazen inanılmaz toplar çıkarır,bazende salakça goller yerdi. ince bir sesi vardı.

ve çok sevilirdi..

##kdc##

küçükken hep avlumbuker diye bildiğim ama büyüyünce aslında isminde v harfinin olmadığını öğrendiğim samsunsporumuzun efsanevi kalecilerinden  :P :D

mehmet yılmaz

Cenk İşler'e göre futbol hayatı boyunca gördüğü en eli sıkı, cimri futbolcu imiş :)