Lig A 5.Hafta | Diyarbakırspor 2-0 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 11 Eylül 2006, 16:10:58

« önceki - sonraki »

MeL_55

Diyarbakır'ı Muhammed taşıdı: 2-0

Türk Telekom Lig A'da Diyarbakırspor, Samsunspor'u 2-0 yendi. Her iki takım futbolcuları Diyarbakır'da 12 Eylül'de meydana gelen patlamada hayatlarını kaybeden vatandaşlar için kollarında siyah bantla sahaya çıkarken, 1 dakikalık saygı duruşunda bulundular.

Stat: Atatürk

Hakemler: Yılnur Önen , İsmail Şencan , Serkan Olguncan

Diyarbakırspor: Metin , Stavrevski , Talip , Yunus , Serkan Özsoy , Onur  (Dk. 76 Zeki ), Yılmaz , Barış , Salim (Dk. 67 Abdullah Çetin ), Burhan  (Dk. 82 Sinan ), Muhammed

Samsunspor: Kerem , Tufan , Aydın , Petkov , Evren , Rodger Back  (Dk. 63 Serkan Aykut ), Serkan Dökme , Adnan , Sinan (Dk. 46 Muhammet ), Caner  (Dk. 85 Sercan ), Gökhan

Goller: Dk. 67 ve 90 Muhammed (Diyarbakırspor)

Sarı Kartlar:
Dk. 17 Muhammed (Diyarbakırspor), Dk. 37 Tufan (Samsunspor)

34 SS 1965

tek bı laf soyluyorum en içten ALLAH BELANIZI versın bızı uzenlerı Allah ta üzsün

HoliganSamSunLu

REZİLLER allahsız köpekler bune aln samsuna gelmeye yüzünüz varmı hala şerefsizler ite köpeğe rezil ettiler bizi

senol55

ben gecende bir baslik yazmistim yönetimi, futbolculari,taslayin diye.benim yazdigim basligi admin degistirmis.
Böyle yönetimi böyle futbolculari taslicaksin
am...  kod......   cocu... lari
samsunspor bitmis
kimse maclara gitmesin eger giden varsa futbolculari ve yönetimi taslasin.
lig b  bekle bizi

MeL_55

Alıntı yapılan: "senol55"ben gecende bir baslik yazmistim yönetimi, futbolculari,taslayin diye.benim yazdigim basligi admin degistirmis.
Böyle yönetimi böyle futbolculari taslicaksin
am...  kod......   cocu... lari
samsunspor bitmis
kimse maclara gitmesin eger giden varsa futbolculari ve yönetimi taslasin.
lig b  bekle bizi

bravo katiliyorum

bodensee55

cetin ünal seni carsmbaspordan  taniyorum 3  kagitci ne kadar para yedin keremden oynatiyosun onu...a.. kodumun cocuklari...maksic gibi aslan varken? biz daha cok yenilmeye devam ederiz....keremden hic bi halt olmaz önce  süper ligden  düsürdü...simdik de sira LIG A DA........onu bu takima alanin onu bu takimin kaleeye koyanin taaa dibine k..yim

MeL_55

samsunsporum ne oldu sana dogdum dan beri seni cok seviyordum artik degil ben samsunsporu almanyalarda tek destekligyen (oturdugum sehirde) taraftarim .... her maci yenildigimizde aglamak istiyorum ama gs bjk ts fb liler dalga gece gece samsunsporu sevmemeye baslaadim !! samsun a geldigim gün okadar sevindimki samsunspor maci na bakcam diye samsunspor - kasimpasa ya oynarken gittim ... ne oldu gine yenildik bi sevincli giremedim haftaya artik aglamak istiyorum ne oldu bize !!!   :cry:

ama gine de ÖLÜMÜNE KADAR SAMSUNSPORLUYUM

bodensee55

hey kollega woher kommen aus alamanya?

MeL_55

Alıntı yapılan: "bodensee55"hey kollega woher kommen aus alamanya?

Buchen und du ?? nähe von heilbronn

AllydeenleaR

bu takımın çıkması bu seneden geçti
yönetim ve takımdaki papazlar,ruhsuzlar gitmeden bu takım çıkamaz ne zaman bunlar gider o zaman çıkma şansımız olur bu takım bu kadar puan kaybetmişken başta sonların nası olacağı da belli ki böyle rezil bir futbol oynarken

ozkan17

valla böle takımın yöneticilerini fuutbolcularıı ve tüm yetkilişleri istifata davet ediyorum valla bu takımdan bi bok olmass  ama napak işte samsunluuzz katlancas  ama transfer gerekli bu cakıma celili gönderenler utansın adammalatyafda costu a.q.  SAMSUNLU YONETİCİLER SAMSUNLUYUS DİE SOKAKTA DOLASMAYINN YASIK LAN SİZEEE  BİDE YÖNETİİCİ OLCANISS  DİYARBAKIR DİİLL VANSPOR GELSE SAMSUNUMUZU YENER YETER ARTIK BUNA Bİ DUR DİYEN OLSUN

bodensee55

MeL_55

Alıntı yapılan: "bodensee55"bodensee

hehe gut

Forvetim

adamların onurlu ve disiplinli mücadelesini belki bizimkiler görür de utanır diyecem ama maalesef o utanç perdesi yüzlerinden çoktan kalkmış. yüzsüz olmuş bunlar artık yüzsüz. gördüğüm yada denk geldiğim yerde muhatap olsan bi türlü olmasan bi türlü. muhabbete girecez dengesiz ya da abuk subuk bi laf ederler, zaten hırslıyım vallahi tutamam kendimi bi ton sopa atarım bunlardan birine. artık dayağı bile hak ediyorlar. belki de öyle yola gelecekler.

Gurbetci Bülent

Ben samsunsporlu futbolculara hic suc bulmuyorum onlar neyapsin takima baktigin zaman zaten sampiyon olacak kadro yok bizde bence.
her futnolcunun bir kapasitesi var sen serkandan bu saatden sonra ne umarsin.
Bütün suc o a.... k.....mun yönetimde.
Bütün gercek samsunlu olanlari gönderdiler CENk,CELIL ve tek forvetimiz Rafael de gitti o 1,5 Milyon dollari allinda a..... götürün.
Basimizdaki adamlar bizim bence en büyük rakibimiz hepsi trabzonlu bize ne hayir gelir onlardan.
Futbolculara para cezasi verir lan ibneler adamlar neyapsin siz kendinize ceza verin.Ben o kadrodan fazla birsey beklemiyorum 2-0 yenilmemiz bence cok dogal.Koskoca samsunsporda düsünün bir orta saha oyuncu yok takimi atesleyip oyunu kuracak adam daha yok piyasada, kim gol atacak serkanmi yoksa canermi , siz onlara güvenerekmi diyorsunuz bu sene sampiyonuz diye birakin beni kandiramazsiniz yemezler.Bu yönetim gitmeden bizden birsey olmaz arkadaslar bize koltukta oturupda degil gercek samsunsporlular lazim.