Lig A 5.Hafta | Diyarbakırspor 2-0 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 11 Eylül 2006, 16:10:58

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=30&go=33840

bu linke girerek D.Bakır maçının maç ve maç sonrası görüntülerine bakabilirsiniz. Gerçi, bakmanızı çok fazla tavsiye etmiyorum ama... Eğer maçın geneli bu görüntülerden ibaretse adam gibi pozisyon bulamamış bir Samsunspor ve Kerem'in yumurtladığı birinci golü göreceksiniz.

Maç sonu röportajlarında D.Bakırlı Yılmaz ve Muhammed'in cümleleri aynıydı "Elimizden geleni yapıyoruz!"

İthaf olunur...

ali ihsan

Ruhsuz herifler...Gençleri istiyoruz artık.Emre,Sefa ,Samet,Eren ... artık onlar oynasın.hiç değilse geleceğin takımını kuruyoruz diye kendimizi avuturuz.

recai

takıma kufretmeyin arkadaslar.. taslıcaz vurcaz kırcaz bunlar yanlıs.. dagda mı yasıyoruz.. yenmek te var yenilmekte.. barbarlık yapacagımıza, bu takım nasıl duzelir onu tartısalım.. Uzulmeye hepimiz üzülüyoruz.. Futbolcuda, teknik kadroda uzuluyo.. Ayıp valla.. Yakıstıramadım..

Tribün_ali

ayıptır yetr artık ya bu na bir cözüm yolu bulunmalı arkadaşlar şampiyonluk gittide ilk 6 tıya oynamalıyız bu futbolcularla ilk altı bile zor engin uzun istifa bu sefer tesisleri bir basarız var ya futbolcu bırakmayız

hasselbaink

Alıntı yapılan: "recai"takıma kufretmeyin arkadaslar.. taslıcaz vurcaz kırcaz bunlar yanlıs.. dagda mı yasıyoruz.. yenmek te var yenilmekte.. barbarlık yapacagımıza, bu takım nasıl duzelir onu tartısalım.. Uzulmeye hepimiz üzülüyoruz.. Futbolcuda, teknik kadroda uzuluyo.. Ayıp valla.. Yakıstıramadım..

birader bu forumda ciddi ciddi teknik analizler de yazılıyor; istatistikler de veriliyor. Millet küfür etmeye bayılmıyor bence sen küfürlü yerleri okuma, makul cümleleri oku!

Tamam, küfüre ben de karşıyım ama elin D.Bakırlısı bu aptalca mağlubiyetten dolayı Samsunspor'umuzun şahısında Samsun!a, Samsunluya ve hatta Türk askerine ana avrat küfür ediyor. Ayrıca bu formsuzluk devam ettiği müddetçe bizim için yenmek de var yenilmek de olmayacak; yenilmek de var fark yemek de kısmına doğru gidiyoruz.

Neden yenmek de yenilmek de kısmının sadece ikincisi düşüyor payımıza?

bengülü

Alıntı yapılan: "bengülü"d.bakırsporda hoca yok başkan yok futbolcular yürekleriyle mücadele ediyorlar ve bu hafta yendiler bunlar bizide yenerler çünkü bizde mücadele edicek futbolcu yok işimiz çok zor

ben daha öncede söylemiştim takımda artık ruh denilen bir şey yok

bodensee55

masallah kerem cok formdasin ne guzel goller yiyorsun ...masaaallaah bizi 2 lig be ye dusur olur mu seni tebrik ediyorum....sen yakinda milli takimdada oynarsin....cok süpersin.....masaaalh

Forvetim

sevgili samsuni verdiğin linkten maçın gollerini ve maç sonrasını izledim, ilk gol amatörde bile yenecek bir gol değil, ikinci ise zaten adam savunmayı ekarte etmiş, iki gol de bariz savunma hatasından ve hallaç pamuğu denecek şekilde. bu kadar basit goller yenmemeli, kaleye de maksiç geçse iyi olacak düşüncesindeyim. ve artık paf'tan destekli takım oluştursak daha mantıklı ve ilerisini için elverişli olur diyorum. hiç olmazsa geleceğin samsunsporu üzerinde çalışılmış ve iskelet oluşturulmuş olur. şampiyonluk uzak ama şimdi bile başlanılsa bu çalışmalarla ilk altı olabilir. miadı dolmuş oyuncularla bu iş olmayacak artık paf destekli takım istiyorum.

bengülü

neden maksiç oynamıyor ben bunu hep söylüyorum saten geçen sezon bizi düşüren kerem ve kaleci allum ikisi oldu maksiç keremden çok kaliteli bir kaleci

sezer-55

NESİNİ SÖYLEYEYİM AMAN EFENDİM
GAYRİ DÜZEN TUTMAZ TELİMİZ BİZİM
ARZUHAL EYLESEM DEFTERE SIĞMAZ
OMUZDAN KESİLMİŞ KOLUMUZ BİZİM.

BİZİ BU HALE DÜŞÜRENLER UTANSIN.

supporter

recai bir gün de futbolcu gibi değil taraftar gibi yorum yaparsan dişimi kıracağım.

ayrıca samsuni link için sağol
Bodensee'ye hak veriyorum bu KEREM'DE ISRAR EDİLMESİNİN SEBEBİ NEDİR? acaba bilmediğimiz bir şeyler mi var? bu adamdan cacık olmayacağı hala anlaşılamadı mı? yediği iki gol de komedi. ne de olsa ustası ALLUM BUKER. O da Altay ın içine etmekle meşgul. haftaya ikisi kalede olursa maç 3-3 ya da 4-4 bitebilir.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "supporter"ne de olsa ustası ALLUM BUKER. O da Altay ın içine etmekle meşgul. haftaya ikisi kalede olursa maç 3-3 ya da 4-4 bitebilir.

:D  :)  :lol:
4-4 düşük bir ihtimal bence 6-6 ila 9-9 arasında birşeyler olur! Kötü olan kazansın!

Allum Buker'in arkadaş arasındaki lakabı Alurum Bakar'dı. Hem alırdı topu içeri hem de bakar...

bu arada Kerem D.Bakır maçı için kalemi gole kapadım diyordu. Ben de demiştim zaten gole kapatır ama gollere değil.

Alıntı yapılan: "samsuni"http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=30&go=33840

bu linke girerek D.Bakır maçının maç ve maç sonrası görüntülerine bakabilirsiniz. Gerçi, bakmanızı çok fazla tavsiye etmiyorum ama... Eğer maçın geneli bu görüntülerden ibaretse adam gibi pozisyon bulamamış bir Samsunspor ve Kerem'in yumurtladığı birinci golü göreceksiniz.

takımın ne alemde olduğu az çok görülüyor. Yazık.