23.Hafta : SAMSUNSPOR 0-1 Ankara Bş.Bld.

Başlatan piyanist, 20 Şubat 2006, 10:27:50

« önceki - sonraki »

kadir55ist

selam
arkadaşlar gerçekten takıma üzülüyorum fakat şu yazılara daha çok üzülüyorum.
ya birlik olmak gerekirken aciz aciz yazılar yazılıyor. demekki bazı arkadaşlar dört gözle bekliyor takımız düşmesini.
bu yazılar son hafta bile yazılmaz ya
takım oynamış işte olmayınca olmuyor. daha maçlarımız var. hayırlısı iyi ozaman herkles terk etsin teknik adam gitsin yönetim bıraksın
bazılarıda kına yakar .
arkadaşlar bu takım zorluklardan geçti hatırlayın son hafta ligde kaldığımızı gün ola harman ola
daha meydanda çok güreş olacak

salihcakir

arkadaşlar öncelikle ankaraspor maçı ile ilgili izlenimlerimi paylaşmak isterim. 3 dakikalık özet görüntülerinde görünen o ki samsunsporumuz hakikaten rakibine göre daha iyiymiş. geçen hafta fenerbahçe ile karşılaşan ankaraspor mu daha çok pozisyon buldu yoksa bu hafta ki ankara mı?

maçın tamamını seyretmediğim için çok da emin konuşmak doğru olmaz belki ama iyi oynadığımızı hissettiren görüntüler dışında ankarasporluların demeçleride bu kanıyı destekler nitelikteydi. ankaraspor teknik direktörü giray bulak dahil ankarasporlular "aslında samsunspor daha iyi oynadı; ama önemli olan 3 puandı ve onu aldığımız için mutluyuz" tipinde açıklamalar yaptılar. bu da aslında işin çok da iç karartıcı olmadığını gösteriyor. ayrıca biz 20 puan toplamış olarak önümüzde toplayabileceğimiz 36 puan var. 12 maç arkadaşlar. az değil. lütfen yeterki çocuklarımızın güvenleri yeniden yerine gelsin. şanslığı bu hafta da kıramadık evet; önemli olan üç puandı bunu da alamadık..ama kötümser olmak için yinede yeterli bahanemiz henüz yok gibi. çok kaliteli bir  kadroya sahibiz. kötü oynayıp yenilmiyoruz. hemen her kaybettiğimiz maçta (özellikle son 3 hafta) çeşitli şanssızlıklar yaşadığımız ortada. kazanabileceğimiz maçlar gerek hakem hataları gerekse de bireysel hatalar nedeniyle uçup gitti. ama inanın bir takımın kümede kaldığına veya küme gittiğine karar vermek için henüz çok erken. daha lig çok şeylere gebe.

son not olarakta yönetimin taraftardan gelen tepkiler üzerine verdikleri tepkiyi yersiz ve abartılı bulduğumu belirtmek isterim. böyle zorlu bir dönemeçte hiç kimse(yönetim veya taraftar kanadı) takım içindeki ve dışındaki birlik ve beraberliği baltalamaya çalışmamalı. önümüzde taşınması gereken bir ton odun var. bunu ne odunun başında birbirimizle kavga ederek taşıyabiliriz; ne de birbirimizin ayağına çelme takarak. biraz daha sağduyulu olmaya ihtiyacımız var diye düşünüyorum. dünya sadece siyah ve beyaz renklerden oluşmuyor.. dolayısıyla bir insan ne sadece siyah ne de sadece beyazdır.