2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

evolution55

Biraz es verdik sanırım, alıştırdı başkan bizi transferlere 😃

Karabudun

Samed'in takımda kalmasıdır bana göre bu sezonun en büyük transferi. Haberlerin aslı varsa helal olsun yönetime.

Nuri Asan

Can Muhammed'i Beşiktaş istemişti. Bakın bu çocuk kendine bakarsa şimdiden yazıyorum ikinci bir Celil çıkacaktır.

Ahmeti

Mehmet Akyüz'le anlaşmada sona yaklaşıldığı söyleniyor
Varmı bilgisi olan?

55.hakan

Alıntı yapılan: Ahmeti - 05 Temmuz 2018, 19:12:45
Mehmet Akyüz'le anlaşmada sona yaklaşıldığı söyleniyor
Varmı bilgisi olan?
prensipte anlaşıldığı bonservis konusunun çözülmeye çalışıldığını okudum.

muzaffer4

Geçen sene spor toto 1.ligde 16 gol atan Mehmet Akyüz spor toto 2. ligde neler yapar izleyeceğiz  8)

Sadece Samsunspor

Mehmet akyuz e cok teklif varmis ancak Samsunspor yillik 2 milyon tl teklif vermis en son. Haber bekleniyormus. Cok cok iyi para gelmezsede kendi bilir o paraya

Raqua55

Bilmiyorum ama 2 Milyon gibi rakamlar cok fazla degil mi bu lig icin? Yonetim iyisini bilir ama Benim sahsi gorusum 2 Milyon gibi rakamlar bu lig icin cok fazla

ngonge

Abartı rakam, gerçekçi olduğunu sanmam. Oyuncunun menejeri vs böyle bir haberi çıkartmıştır piyasasını arttırmak için.

Sadece Samsunspor

2 milyon gerçek mi bilmiyorum ama aldığımız oyuncularada gayet iyi paralar verildiğini şahsen biliyorum.

eprianu

07 Temmuz 2018, 14:03:40 #190 Son düzenlenme: 07 Temmuz 2018, 14:13:44 eprianu
Yalan. Klasik Samsun basını. Adamlar kendi yalanlarını kendileri itiraf ediyor artık. Bu iddiayı ortaya atan şahıs Samsun basını ama haberi Denizli gazetesinde okuduğunu söylüyor. Düşünün tesislere gidip aslını öğrenmek varken gazeteden haber öğrenen bir basınımız var.

"Samsunspor'un Mehmet Akyüz için yıllığı 2 Milyon TL'den 2 yıllık anlaşma önerdiği öğrenildi."

"Haberi Denizli Deha20 Gazetesi'nde okudum. Samsunspor Akyüz'e 2 Milyon TL ve Denizlispor'a 300 bin TL vermeye hazır diye. Ancak Samsunspor yönetimi böyle bir rakamın konuşulmadığını, hatta daha rakam konuşma kısmına geçilmediğini söylüyor. Bilginize"

https://twitter.com/selosport/status/1015519668000485376

Shane_Falco

En fazla 2 yıllık 2 milyondur o rakam.
He Mehmet Akyuz o rakamı bile etmez bence ama geçen sene son 15 maçta 12 gol istatistiği var. Şuan ptt de bile almak isteyen takım 700 800 bin lira vermesi gerekir ona. Biz 2.lige gelmesine ikna edebilmek için maalesef 200 300 fazla vermeliyiz:/

Sadece Samsunspor

Kreim avci satilik listesine konulmus altinordu resmi twitter hesani yazdi. Samsunsporumuz alabilir. Yillik 700bin tl aliyormus 800 yapmislar kabul etmemis satiliga koymuslar

evolution55

Kaleci ertuğrul konyaspora imza atmış

_Jack Daniels_

Savaş Yılmaz ve Samet Hakan Kılıç'ı göremedim antrenmanda. Bir problem mi var acaba ?