2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

sunbeam

Hem istikrar, vizyondan bahsedip, don gibi takım değiştiren adamlarla ne işimiz olur? Hikmet Karaman, Yilmaz Vural gibi adamları sezon yine sıkıntılı geçerse, sezonu kurtarmak için, sonlara doğru veya Playoff için alırsın, kısa süreliğine başarılı da olurlar, ama kesinlikle uzun vadeli çözüm değiller.

Tolunay zaten şaka gibi. Alpay ile yaşadıklarımızın aynısını tekerrur eder. Böyle olacağına Ertuğrul kalsa çok daha iyi, hatta hiç değilse Orhan Kapucu olsun.

Pek gerçekçi değil, ama Okan Buruk süper olur, Tamer Tuna olmazsa Mehmet Özdilek veya İbrahim Üzülmez.

Başkada pek uygun opsiyon yok gibi. İyi TD alamazsak hangi oyuncular gelirse gelsin çıkamayız.

defansif orta saha

Yahu sözleşmesi bitenler teker teker ceketini alıp gidiyor. Kulüpten kimse de tek kelime etmiyor. Bu işte bir terslik yok mu?

jean

Bence devam etmeyecegiz demislerdir giden futbolculara

Sadece Samsunspor

Ortada hoca yokken adam yollamak 2 adam almak cok profesyonel bir yaklasim.

jean

Gecen seneki heyecan yok bende ligde cok daha zor onunda etkisi var muhakkak bakalim kimleri alacagiz

Tiryakiler55

Alıntı yapılan: jean - 07 Haziran 2021, 13:37:10Gecen seneki heyecan yok bende ligde cok daha zor onunda etkisi var muhakkak bakalim kimleri alacagiz

Oui c'est vrai :)

Önümüzdeki sezona kesinlikle beklentisiz giriyorum. Koca firsati elimizin tersiyle ittik. Önümüzdeki sezona sampiyonluk parolasiyla girecek bircok kulüple karsi karsiyayiz. Ilk 10 macta belli olur gidisatimiz.

eprianu

Etimesgut Belediyespor forması giyen 24 yaşındaki sol bek oyuncusu Hüseyin Öztürk ile sözleşme imzalamışız. Öncelikler hayırlı olsun.

Yakın zamanda foruma alt liglerden 23-24 yaşını geçmemiş oyunculara veya alt yapı oyuncularına yönelmemiz gerektiğini yazmıştım. Bu şartlara uyan bir transfer olduğu için sevindim.

mehmet yılmaz

Kulüp başkanı Sn. Yıldırım dün bir vesileyle beni aradı. İlk defa konuştuk kendisi ile.
Bu videoda o konuşmamızdan bahsettim.

https://www.youtube.com/watch?v=37iwnlAX1Sg

_SoN_

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 08 Haziran 2021, 23:49:46Kulüp başkanı Sn. Yıldırım dün bir vesileyle beni aradı. İlk defa konuştuk kendisi ile.

Hocam, forumun ilk açıldığı yıllardan beri buradan ne üyeler gelip geçti, kimisi işe gücü, kimisi sosyal medyanın gücünü, kimisi yeni çıkan telefonlarla artık forum kültürünün bitmesini, kimiside sıkılmayı bahane ederek forumu bırakıp gitti, siz Samsun'u bırakmak zorunda kaldınız belki ama hep forumda oldu bir eliniz, bu konuyla ilgili sizi kutluyorum.
Başkan sitem etmek için bile olsa, ki bu durum sonra samimi bir muhabbete dönüşmüş olmalı, forumdan birini arasın seçin deseler sizi seçerdim, çok iyi olmuş. Bundan sonra Tolunay Kafkas yada benzeri bir hoca gelirse başımıza,bu size yazar ona göre :)
Şaka bir yana, Başkanı olumlu yönde etkilediğinizi ve bundan sonrada iletişimi koparmayarak etkilemeye devam edeceğinizi düşünüyorum. Youtube videolarınızı takip ediyorum,inşallah uzun bir süre daha takip edeceğiz.

cembaba

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 08 Haziran 2021, 23:49:46Kulüp başkanı Sn. Yıldırım dün bir vesileyle beni aradı. İlk defa konuştuk kendisi ile.

Abi çok güzel yayın olmuş. Başkan ile ilgili ön yargıların vardı. Biraz değişti mi? Yoksa düşündüğün gibi biri mi? :)

celebi

Alıntı yapılan: cembaba - 09 Haziran 2021, 15:17:03Abi çok güzel yayın olmuş. Başkan ile ilgili ön yargıların vardı. Biraz değişti mi? Yoksa düşündüğün gibi biri mi? :)
Daha berbat olmuş düşünceleri 8)

Sol Açık

Videoları büyük bir keyifle izliyorum, ama bir minik eleştiri; programların başlıkları ile içerikleri tutmuyor, seçilen kapak fotoğrafları da pek açıklayıcı değil. Programların isimlerinin (15 dakika gibi) başlıkta olmaması da büyük eksik.

Ama video içerikleri çok iyi, tebrikler...

Sadece Samsunspor

Aspor Sonsayfa programinda birkac kisi mesaj atti. Konuk Ibrahim Uzulmez. Moderator de o sorulari sordu Samsunsporla ilgili bise varmi diye. Baskanla gorustugunu suan bise olmadigini nasip bekliyecez dedi.

5trawberry

Yüksel Yıldırım ve Suker, Suker ile de Sota sıkı arkadaş...
İhtimal vermiyorum ama, sürpriz bir anlaşma çıkar mı?

Lusage

Sonunda Darri'yi bize bastılar. Umarım başkan mutlu olur..