19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

isa55

İleride tek kalıyor. Her topta 2 oyuncudan biri sırtında, diğeri yanında. Kafasını kaldırıp baktırmıyorlar bile. Bu maçta 10 kere sırtına çıktılar, abay efendi çalmadı. Bu adama kızamıyorum.

ahmetsefa55

güya en uçta ki adamımızsın.
nerdeyse stoperden top almaya geleceksin.
maalesef en büyük hayalkırıklığımsın.

GurbetciFanatik

Seni 14 mac gördükten sonra ben
Bance-Ekigho-Abdülaziz-Ergün-Pal Lazar-Dominguez bunlara bosuna küfür etmisim diyesim geliyor.
Sen nasil bi yaratiksin sen nasil bi forvetsin .
Resmen virus hastaligi gibisin beni hasta etdin be adam.
La bi boka yara bi sey yap maclarda

Jnr.Serkan

Milletin attığı gol 15 20 oldu,daha bu adamın kaleye attığı şut sene başından beri 5 olmadı

5trawberry

Roberts bence takımın en zeki oyuncusu. Dikkat ederseniz kesinlikle bencillik yok ve aldığı bütün topu en iyi şekilde saklayıp servis edebilme özelliğine sahip. Hızlı ya da güçlü olması önemli değil, onun yanındaki adam hızlı ve güçlü olsa çok iyi besler partnerini.

Muhtemelen bu adamın pek arkadaşı yok, sessiz sakin bi tip. Hayata küsmüş gibi.

cgr

Roberts'a yapılan yorumların %80'i olumsuz yönde. Ama ben haksızlık edildiğini düşünüyorum.

Geride kalan 15 haftada belkide işini en iyi yapmaya çalışan oyuncumuzdur. Beklentiler yüksek olabilir, gol sayısı az veya performansı iyi görünmeyebilir ama bunda Roberts'ın suçunun az olduğunu düşünüyorum.

Geride kalan 15 haftada Roberts'ın saha içerisinde ki yaptıklarını göz önüne getirirsek ;

- Gelen her topu göğüsyle veya yumuşak bir şekilde kontrol edip, servis görevi görüyor.
- Top saklayarak, takımın öne çıkmasını sağlıyor.
- Ayak bileklerine çok hakim ve iyi top dağıtıyor.
- Sürekli pres yapıyor.

Peki, takımın performansı çok mu iyi ? Ya da Roberts'a ayak uydurabilecek orta saha veya forvet oyuncumuz mu var ? Adam topu indiriyor, sağına soluna bakıyor kimse yok. Herkes kaçak güreşiyor. İnsiyatif alıp kim ona yardımcı oluyor ?

Defansın arasına, arkaya adamı sarkıtacak 1 tane bile futbolcumuz yok.

Sağ kanada geçiyor, arkadan bindirme yapan yok. Sol kanada geçiyor, paslaşacağı adam yok. E forvete geçiyor, top indiriyor ama orta sahadan kimse desteğe gelmiyor.

Stopere pres yapıyor, sağ kanatta Musa Aydın koşamayacak durumda, onun yerine bile pres yapıyor.

Hani eldeki malzemeyle adamdan da bu kadar verim alabiliyoruz.

Bu adam Gekas tarzında biri değil ki bu kadar gol pozisyonuna girip, gol atsın.

Bence biraz ağır kaçıyor eleştiriler.

emre

gol sayısının az olduğuna bende katılmıyorum çünkü ortada gol yok  :) iyi mi kötü mü geçtim de bırak forveti stoper olsan böyle şut çekilmez arkadaş, sen profesyonel topçusun..

FaTiH_HaN

2 forvet oynayan takımların 2. forveti olabilecek tarzda bir oyuncu top saklama,top dağıtma, pres yapma gibi özellikleri var ama maalesef takımda 1. forvet diyebileceğimiz ayarda bir topçumuz yok.

ChucKeR

ben olsam robertsi 2. forvet açık falan değil direk orta sahanın ortasında oynatırım.

GurbetciFanatik

Herkesin görüsü ayridir illaki.
Ama ben Robertsi bu Takima nasil yakistiriliyor gercekten anlam veremiyorum.
Ha simdi cikip derler bana Ronaldo varda bizmi oynatmiyoruz , illaki yok ama benim anlatmak istedigim
bunun gibi calisip ama gol atamayan adam bence cok bulunur 2.Ligde hemde daha ucuzadir galiba.
Yabanci hakkini baska biriyle keske kullanilsa.Zaten tek 3 Yabanci oynatma sansuimiz var bari ücünden en az 2 kisiden faydalabilsek.
Kere haric ötekilerden fayda görmüyorum.

dessperadodo

roberts ileride yanlız kalabiliyordur muhakkak ama şuda bir gerçekki kere de kornerlerde eli belinde gol atmaya çalışmıyor.adam ı her defasında ileri gelişde rakibin en sert ve uzun adamı marke ediyor ama ne hikmetse kere gol krallıgına yarışmaya çalışırken roberts 1 gol atmış durumda.yani sözün özü roberts den beklenti olmamalı bence.ancak şöyle olur.skoru yakalarsak roberts top tutup ileride gole çok yakın olur.ama direkt golcü olamaz.yırtıcı savaşan bir yapıda golcümüz olmak zorunda.

Baskent_Samsunspor

kaleye küs gibi gördümü geri dönüyor

ismail

en erken gol rekoru gitti, bütün sempatim bitti  :D

south_london

samsunsporlu1994

Geldiğinden beri takıma ne verdi tartışılır. Böyle vasat oynamaya devam ederse sezon sonunda yollanır diye düşünüyorum.