TEK SUÇSUZ KİŞİ KAZIM YILMAZ’DIR

Başlatan YaşarDoğu, 01 Temmuz 2012, 19:21:21

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

AlıntıSamsunspor'un 1 yıl ancak tutunabildiği Süper Lig'den geriye dönüşüne zemin hazırlayan pek çok önemli ayrıntı daha elbette mevcuttur. Ancak ayrıntılar kişilere indirgendiğinde en suçsuz olan başkan Kazım Yılmaz'dır.

Çünkü başkan Kazım Yılmaz hiçbir zaman başkan olmayı talep etmediği gibi, emrivaki yapılarak göreve gelmesi sağlanmıştır. Kendisi defalarca başkan olmama arzusunu iletmiş, hatta üzerine düşen rakam ne ise onu Samsunspor'a hibe etmeyi de teklif etmiştir. Ancak oluşumu başlatan ve finans kaynağı olarak düşünülen Galip Öztürk'ün  ısrarları karşısında görevi üstlenmiştir.

...
.
.

YİNE BİR KEZ DAHA KÖŞEMDEN SESLENİYORUM. İDDİA EDİYORUM. SUÇLUYORUM. BU YAZILARIN SORUMLULUĞUNUN SADECE BANA AİT OLDUĞU VE SAMSUNKENT CAMİASININ HİÇ BİR SORUMLULUĞU OLMAYACAĞINI BİLDİĞİM İÇİN DÜŞÜNCELERİMİ AÇIK İFADE EDİYORUM. İDDİALARIM HAKKINDA ADALET BİR KARAR VERMİŞTİR ELBETTE. ANCAK ÖNEMLİ OLAN YÜCE ALLAH'IN ADALETİDİR. KİŞİLERİN VİCDANIDIR. ASIL BURADA AKLANMAK GEREKİR.

SEVGİLİ BAŞKAN  İSMAİL UYANIK. TARAFTARIN DEYİMİ İLE BÜYÜK BAŞKAN UYANIK. KULÜBE VERDİĞİNİZİ  İDDİA ETTİĞİNİZ 9,5 MİLYON DOLARI HANGİ İŞİNİZDEN KAZANDINIZ. DEVLETE BU SÜREDE NE KADAR VERGİ ÖDEDİNİZ DE 9,5 MİLYON DOLAR GİBİ BİR MEBLAĞI TASARRUF EDEREK SAMSUNSPOR'UN KASASINA KOYDUNUZ. İKİNCİ KEZ GÖREVE GELİŞİNİZDE BİZLERE  YANİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE  KULÜBÜN TEMLİKLERİNİN ÖNÜNE GEÇMEK AMACI İLE TFF'YE ŞAHSINIZ ADINA 5 MİLYON DOLARA İMZA ATTIRIP, BAŞKANLIĞI BIRAKTIĞINIZDA TV'DE "BU KEZ GÖREVE GELDİĞİMDE  9 TRİLYON ALACAĞIM VAR" ŞEKLİNDE AÇIKLAMA YAPARAK BİLAHARE "PARDON ARKADAŞLARIM YANLIŞ HESAPLAMIŞLAR 5 MİLYON DOLAR ALACAĞIM VARMIŞ" ŞEKLİNDE İFADELER KULLANDIĞINIZI HATIRLIYORUZ. SİZİNLE YAPILAN PAZARLIKLAR SONUCU BU RAKAMI 1,850.000 DOLARLARA KADAR NE KOPARIRSAM KARDIR MANTALİTESİ İLE İNDİRDİNİZ. YANİ SONUÇTA YİNE TEMLİKTEN PARANIZI TAHSİL ETTİNİZ.

BU KONULARI YÜZÜNÜZE İFADE ETTİĞİM GİBİ SON NEFESİME KADAR HER PLATFORMDA DİLE GETİRECEĞİM. ÇÖKÜŞ PARALARI ALIP GİTTİĞİNİZ ANDA BAŞLAMIŞTIR. TAM TAKIR KURU BAKIR OLAN KASAYI DOLDURACAK TÜM DEĞERLERİ DE SATIP GİTTİNİZ.  SİZDEN BİR RİCAM DAHA VAR SAYIN BAŞKAN. LÜTFEN BENİ BU İDDİALARIM NEDENİYLE MAHKEMEYE VERİN. MAHKEMEDE PARALARI HANGİ İŞİNİZDEN KAZANIP SAMSUNSPOR'A PARA AKTARDIĞINIZ NASIL OLSA ORTAYA ÇIKACAKTIR. SAMSUNSPOR'UN TERK KURUŞ PARASINI HAKSIZ YERE ALMADIĞINIZI İSPATLAYIN SAMSUN'DA BOYNUMA BİR YAFTA ASARAK MECİDİYE'DEN BAŞLAYIP ÇİFTLİKTEN İLYASKÖYE, ÇEZAEVİ MAHALLESİNE HASTANEBAŞINA KADIKÖYE KADAR 'BEN UYANIĞI HAKSIZ YERE SUÇLADIM BEN BİR İNEĞİM" ŞEKLİNDE BİR TABELA İLE BİR HAFTA DOLANACAĞIM. ÇÜNKÜ SİZİN YÖNETİMLERİNİZDE GÖREV YAPAN BİR KİŞİ OLARAK VİCDANEN HUZURSUZUM.

samsunkenthaber -Süleyman Salur
http://www.samsunkenthaber.com/makale/suleyman-salur/tek-sucsuz-kisi-kazim-yilmazdir/164.html

kalptenþimþek

reklam yapılacaksa, herkes boynunun çapına eşdeğer hayvanla reklamını yapsın..."ben bir bitim" demek varken, İnek hayvanı gibi insanlığa oldukça faydalı hayvanlar çapsız boyunlara malzeme olmasın..

samsunmania

Tek suçsuz var. O da takımını sadece aşkı uğruna destekleyen, onunla ağlayıp onunla gülen TARAFTAR.

erkutdem55

Hay İsmail UYANIK kadar başınıza taş düşsün.İsmail UYANIK zamanında elini taşın altına koymasaydı ortada bir Samsunspor olacak mıydı acaba?Parası olan adamı da gördük.

FaTiH_HaN

Yazının içeriğine hiç girmeye gerek yok doğrudur yanlıştır orası mahkeme salonunda belli olur yada olmaz bu saatten sonra çokta önemli değil ama yazının başlığı neden TEK SUÇSUZ KAZIM YILMAZ'dır şeklinde olmuş onu anlamadım? Herşeyi geçtim metro gurubunun yaptıklarını attım bir kenara, satılmış futbolcularımızı attım bir kenara, adnan sezgini, petkoviçi federasyonu hakemleri herşeyi attım bir kenara, arkadaş Kazım Yılmaz süper ligden aldığı takımı bankasyaya düşürmüştür başka bir açıklama yok sen başkansan eğer düşürüldü dediğin Samsunsporun düşürülmesinde etken olan faktörleri engelleyeceksin görevin bu senin. Hadi takım düştü eyvallah olabilir kimse çıkıpta başkana takımı niye düşürdün demedi, taraftar aksine bağrına bastı daha çok. Neden taraftar sevdi seni Kazım Yılmaz, kara kaşına gözüne mi, çarşambalı oluşuna mı? hayır. Sen Samsunspor amatöre bile düşse süper lige çıkarmadan bırakmam dedin, tribünlerde taraftarın arasına girdin bizden biri gibiydin bizde sana inandık ve hep seni savunduk ne oldu sonda sözünü yeyip gittin. Şimdi tek suçsuz Kazım Yılmaz mı olmuş oluyor. Sen işine gelmeyince kaçtın, biz nere kaçacaz, biz nereye gitcez, var mı başka Samsunspor. Bu süreçte tek suçsuz büyük Samsunspor taraftarıdır onun dışında herkes suçludur Kazım Yılmaz da dahil.

beşnumara

Ulan kimse neden çıkıp Adnan Ölmezi mazhar başoğlu dönemi kulübe aktarılan para ve yöneticilerin indirdiği paraları konuşmuyor.Bu adamlar dönemlerinde o kadar para geldiği halde futbolculara da ödemedi.Samsunspor yıllarca o dönemin futbolcularının alacaklarını ödemekle uğraştı.Peki ne oldu ya o paralar süleyman salur hiç bunun peşine düştün mü? servetlerine servet kattılar itibarları arttı yatırımları arttı... Eyy süloo yeter artık ismail başkan ne yaptıysa sana belli ki derin yara bırakmış sende.
Sen ısrarla İsmail başkandan bahsediyorsan artniyetli olduğunu düşünüyorum.Neden başka isim zikretmiyorsun?

yirmiuc

kulüp dernek statüsünde olduğu için önüne gelen temlik koydurup daha sonra da tahsil ediyor.
kayyum'a da bırakmadılar ki mahkeme hesapları incelesin. bir düzen kurmuşlar yıllardır devam ediyor böyle.

beddua etmekten başka yapabileceğimiz birşey malesef yok. samsunspor üzerinden haksız menfaat sağlayanlardan hastalık , müsibet , bela olarak çoluğundan çocuğundan çıksın. amin.

celebi

SametYılmaz55

Lusage

Nisan ayına kadar yaşananlardan Kazım Yılmaz'ın suçu olmayabilir;
Ama Nisan ayından sonra yaşanan, yaşanmaya devam eden ve yaşanacak olan bütün herşeyden bizzat kendisi sorumludur...

Sioux

Bulduğun gibi bırak!

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

+ İsmail Uyanık kadar taş düşsün bazılarının kafasına.

maraton

tek suçsuz bu taraftar kardeşim diğer a dan z ye bu işte ne kadar aktör varsa hepsi suçlu; NOKTA !!

beşnumara

Tek suçlu biziz başkanım kulübün başına geçmemiz lazım ;)