60 - Yankı Şengün

Başlatan AhmetDenizci, 15 Nisan 2012, 15:39:22

« önceki - sonraki »

isa55

Bugün üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Ergünden daha iyi performans sergiledi.

ahmetsefa55

AlıntıŞengün, oğlu ile ilgili iddialara açıklama yaptı..
18 Ağustos 2012 Cumartesi 00:01

Samsunspor Genel Koordinatörü Hasan Şengün, sol ayak oyuncusu olan oğlu Yankı Şengün ile ilgili gündeme gelen iddialara yanıt verdi. Genel Koordinatör Şengün, "Yankı'nın benim oğlum olması suçmu" dedi.

İnternet haber portalımıza özel açıklamalarda bulunan Şengün, oğlu Yankı'nın takımda olması nedeniyle sol ayaklı oyuncuların kulüpten gönderildiği yönünde ki iddialara cevap verdi.

HEPSİ BENİM EVLADIM
Genel Yayın Yönetmenimiz Haydar Öztürk'ün sorularını yanıtlayan Genel Koordinatör Şengün, "Oğlum benden önce bu takımdaydı. Takıma benim katkımla girmedi. Yankı'nın benim oğlum olması suç mu. Onun spor yapma hakkı yokmu? Futbolcularla ilgili kararı benmi veriyorum. Takımda ki bütün futbolcular benim evlatlarım. Ben hocaya baskımı yapıyorum asla. Bu takımdan sol ayaklı bir kişi gitti. Armağan gitti. Armağan geçen yıl da gitti. Kimse bunu o zaman söylemedi. Armağan ayrıca geçen yıl Çarşambaspor'a gitti. Orada da oynamadı. Bunun ne benimle ne de oğlumla bir alakası yoktur. Kim iyiyse oynar kararı hoca verir" dedi.

ART NİYET OLMADAN ÇALIŞIYORUZ
Yönetim olarak çok zor bir dönemde kulübü aldıklarına da dikkati çeken Hasan Şengün, şunları dile getirdi.
"Kulübü hangi şartlarda aldığımız belli. Çok büyük ekonomik sorun olduğu da belli. Kimsenin almadığı bir ortamda aldık kulübü. Bundan rahatsızlık duymuyoruz, çok zor olduğunu biliyoruz. Kimsenin taşın altına elini sokmadığı bir dönemde, takımı aldık. Samsun'un çocukları takımda yoktu, bu bizim için bir handikaptı. Takımı biz Samsun'lu oyunculardan kurmak istiyoruz. Arkamızda çok önemli gençler var, bunları takıma kazandıracağız. Yaklaşık 15 gençle kampa gittik. Kulübü transfer döneminin sonuna doğru aldık. Buna rağmen kamp çok olumlu geçti. Eksiklikler var bunlarıda maçlar başlamadan giderebiliriz. Ama baştan söylemek gerekir ki sezon başında herşey dört dörtlük olmayabilir. Biz küme düşeceğiz diye yada şampiyon olacağız diye bir hedef koymadık. Biz geleceğin takımını oluşturmak istiyoruz. Hocamız gençlere önem veriyor. Arzu ettiğimiz Samsunspor'un tohumlarını bu yıl atarak, iki üç yıl içinde Samsunluların olduğu bir takım yaratmak istiyoruz. Zaman içersinde gidenler gelenler olacaktır. Malesef şehirde bir takım spekülasyonlar olacaktır. Ama samimiyetle söylüyorum biz herşeyi Samsunspor için yapıyoruz. Hiç bir art niyet olmadan. Kulübümüzü düzlüğe çıkarmamız lazım. Futbolcularımızın genel havası çok iyi. Mükemmel bir kamp geçirdik. İnşallah bu maçlarada yansır."

http://www.samsunkenthaber.com/haber/spor/benim-katkimla-takima-girmedi/8267.html

yirmiuc

Yankı ŞENGÜN - Eren KÖKTAŞ - Muratcan ÖNCÜ - Oğuzhan AZGAR vs. altyapı seçmeleri soyadına göre yapılıyor sanki.

Hasan Şengün ; eğer bu isimler gerçekten yetenekliyse maçlarda oynatın da herkes görsün.

babasamsunlu

herşeyi geçiniz efendiler sizler Emin Kaptanımızın bu takımda torpil yaptırtabileceğine inanıyorsanız eğer diyecek pek bişey yok.

oğuzhan muratcan eren ve yankı bu yönetimden öncede bu takımdaydı.....

yirmiuc

19 Ağustos 2012, 21:05:46 #19 Son düzenlenme: 19 Temmuz 2013, 21:36:25 salihcakir
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 19 Ağustos 2012, 20:07:49
herşeyi geçiniz efendiler sizler Emin Kaptanımızın bu takımda torpil yaptırtabileceğine inanıyorsanız eğer diyecek pek bişey yok.

oğuzhan muratcan eren ve yankı bu yönetimden öncede bu takımdaydı.....

hocam ben yeni yönetimle ilgili bir şey söylemedim. Emin kaptanın iyiniyetinden bir şüphem yok.
bu genç ve çok yetenekli futbolcuların! önceden beri takımda olduklarını biliyorum.

lato

Bizi rahatsız eden de bu zaten abi Emin kaptandan önce resmen torpilli altyapı kurulmuş kim bilir ne gençler harcandı bu yapılırken sırf eski yönetimler yüzünden amatör kulüplerimiz dışarı topçu verdiler ben Emin Kar varken böyle birşeyin yaşanmayacağına yürekten inanıyorum ama Dobi'nin sitemi de yersiz bence. Kulübü düşünen insan böyle haberler çıkacağını bilir oğlunun Samsunspor'a katkı vermesini isteyen sevdalı bir insan olsa verirdi başka bir takmın alt yapısına çocuk kendini kanıtlayınca katardı takma. Geçen sene takımla kamp yapıp kiralık gönderilen Başaran'ın yerine Yankı oynarsa hele bir de kötü oynarsa o zaman daha ağır şeyler konuşulacak ve bu da bizi yıpratacak ister istemez. İnşallah hangisi hakederse o kapar formayı ve o formanın hakkını da verirler böylece hiçbirimizin aklında bir şüphe bırakmamış olurlar

ahmetsefa55

samuray

formayı hakeden giyeceektir kimsenin kuşkusu olmasın ben bu konuda emin başkan.a yeni oluşan yönetime güveniyorum evet samsunspor bu torpilli oyuncuların sıkıntısını geçmiş dönemlerde çok çekti aynı hataya düşeceklerini kesinlikle düşünmüyorum

feticalik

Babanı da al git. Gittiğin yerde parla "o takımda(Samsunsporumuzda) bir daha krampon giymem" de. .

Ertuğrul Sağlam

Şu çocuğu doğru düzgün bir defa izlemeden sırf Dobi'nin oğlu diye bukadar peşin hükümlü olmayın ayıptır, günahtır, yazıktır...
Bırakın çocuğun yakasını varsa yeteneği, kabiliyeti çıkar oynar yoksa gönderilir gider.

Sercan

Babasını sevmeyebiliriz ama Yankı hakkında peşin hükümlü olmayalım. Bu zamanda işimize en çok altyapıdan oyuncu çıkarmak yarar...

feticalik

Geçen sene oyuna dahil oldu. Bilgi sahibi olmak için buradaki yorumları okuyabilirsiniz. Yada kendiniz hatırlayın performansını. Antrenman da mı izlemiyorsunuz ara sıra  :)

Kaya

Evet izliyoruz kardeşim..Dobiden nefret ederim ama Yankı sol bek  oynayabilecek kapasiteye sahip bir oyuncu..O üstte yazan iki kişi de idmanları izleyen insanlar..Yazarken biraz daha düşünüp yazalım

lato

En zor iş Yankı'nın işi çünkü Dobinin oğlu herkesin kafasında ön yargıları var bu yüzden diğer alt yapı oyuncuları 1 oynuyorsa Yankı iki katını ortaya koymalı ki herkes helal olsun diyebilsin

Uğur Yıldız

Dobi'nin oğlu olmasa şu an belkide oynar durumda olurdu.Bence sırıtmadan oynayabilecek kapasiteside var.