Samsunsporlu M. Teoman Taş

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Ocak 2012, 22:26:52

« önceki - sonraki »

Karabudun

orucreis

Allah gani gani rahmet eylesin mekani cennet olsun insallah.

Kaya

mehmet yılmaz

Tam 10 yıl oldu bugün. Yıllar ne çabuk geçiyor böyle?
Güzel adamdı, güzel Samsunsporluydu. Çok arıyor ve özlüyorum.  :'(

Levent ÖCAL

Stoper

Mekanın cennet olsun büyük Samsunsporlu..

_SoN_

selonely

Doğum Günü Anısına

Bu kadar dipteyken, böyle acılar içindeyken yazmak ne kadar zor bir bilsen oğlum... Ama bir şey yapmalıyım, yoksa çatlayacağım.
  Ölürüm sandım seni kaybedince fakat ölemedim. Beynim patlayacak sandım, bir şey olmadı. Sen gideli on üç yıl bitti, yaşamaya devam ediyorum. Yüreğim yanan ateşte, göğsümdeki ağırlık ve ağrılarla...
  Sen yolcu oldun ben gurbetçi. Gurbette gibiyim. Bir gün döneceğim ve sana kavuşacağım. Böyle düşünmek hem ürkütücü hem de beklenen...
  Seni çok özledim yavrum. Yüzünü, gözlerini, sıcacık sesini...
  Burada olsaydın, gitmeseydin, kırk üç yaşın bitecekti... İyi ki doğdun yavrum, kırk dördüncü yaşın kutlu olsun.

27/11/2021

Annen
Aynur TAŞ

##kdc##

Bunca insanın bir araya gelmesine vesile olduğun için çok teşekkürler Teoman Abi.
İyi ki doğdun, iyi ki Samsunsporlu oldun.

Teoman Taş duy bu sesi
Terketmedi sevdan bizi..

mehmet yılmaz

Sitemizi kurarak, etkisi bugün bile hissedilen yeni nesil bir Samsunspor taraftarlığı oluşturan, "sadece Samsunspor" diyen bir kuşağın doğuşuna öncülük eden Teoman kardeşimi ve onun Samsunsporluluk felsefesini sonsuza dek yaşatacağız.

Bugün 14 yıl olmuş, acısı dün gibi oysa...

mehmet yılmaz

Kupa Teoman'a Gitti

Samsunspor, şampiyonluk kupasını 2008 yılında vefat eden taraftarı Av. M. Teoman Taş'ın kabrine götürdü.

24 Ocak 2008 günü geçirdiği bir trafik kazasıyla hayata henüz 29 yaşındayken veda eden Av. M. Teoman Taş'ın kabrinin bugün özel misafirleri vardı. Samsunspor Kulübü ve taraftarları şampiyonluk kupasını Taş'ın Ladik ilçesi Kabacagöz köyündeki kabrine götürdüler. Samsunspor Başkanvekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, Samsunspor Taraftar Grupları Birliği Başkanı Tonguç Ali Anıl, Söğütlübahçeliler Derneği Başkanı Ümit İren ve tribün sorumlusu Mehmet Sarıözkan, Şimşekler Taraftarlar Derneği Onursal Başkanı Volkan Altun, Samsunspor Taraftarları Aileler Derneği Başkanı Cüneyt Şenkal, grup liderleri ve çok sayıda taraftarın katıldığı etkinlikte Taş'ın emekli öğretmen olan annesi Aynur Taş ile babası Ahmet Taş ile kardeşi Bilgehan Taş da yer aldılar.

Duygu dolu anların yaşandığı törende rahmetli Teoman Taş için dualar edilirken, Samsunspor Kulübü vefa dolu bu hareketiyle bir kez daha alkış aldı.

jean

Allah Rahmet eylesin tekrardan

brigand

16 yıl geçmesine rağmen yaktığı ateş hala yanıyor ve taşınmaya devam ediyor. Ne kadar büyük bir Samsunspor'lu olduğu ve vesile olduğu sayısız güzelliklerin çok sevdiği Samsunspor'a çok şey kattığı ortada. Mekanı cennet olsun inşallah.

mehmet yılmaz

Aradan geçen on altı yıla inanmakta güçlük çekiyorum, daha dün gibiydi ve acısı hep taze benim için.
Başta kulübümüz olmak üzere, onu hatırlayan, yazan tüm renktaşlarımıza teşekkür ediyorum.
İnsanlar ölür ama bazılarının yaktıkları ateş hiç bir zaman sönmez.
Canım kardeşim benim.

55.hakan

Mekanın cennet olsun Allah rahmet eylesin tanımak isterdim seni