Samsunsporlu M. Teoman Taş

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Ocak 2012, 22:26:52

« önceki - sonraki »

YILDIRIM

Yazıp yazıp siliyorum. O kadar güzel bir insandı ki seni tanıdığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. O ofisinde ki her muhabbettin, Samsunspor'un geleceği için yaptığın mücadele, site içersinde ki birlik beraberlik için kimsenin kalbini kırmadan, her kesimin gönlünü hoşnut edişin.... off ulan off keşke aramızda olsaydı be abi o dönemden bu yükselişte ki dönemde birlikte olsaydık. O zamanlar azdık birlik beraberlik yoktu herkes bir şeyler yapmak istiyordu sen bu günleri o günlerde gördün ki mücadelen bunun içindi. Az çektirmedik sana zamanında abi :) biliyorum şimdi de oysan yine başını ağrırtırdık ama hiç yılmazdın bir kez olsun off demez o birlik ve beraberlik için elenden gelenin en iyisini yapmak için savaşırdın. Yıllar geçtikse seni daha iyi anlıyorum abi mekanın cennet olsun. Nur yüzlü güzel insan

brigand

Yüce Rabbim mekanını cennet eylesin. Belki senin kadar olmasa da dimdik ayakta bu armanın peşindeyiz.
'' Başka diye soranlara inat sadece Samsunspor ''

Ajan

Emanetin ellerden ele sönmez meşale kalbimizdesin Timofte.Huzur içinde yat abi.Terketmedi Sevdan Bizi.

kumköylü ahmet

ALLAH Mekanini cennet etsin kardesim.. :'( nur icinde yat insallah

Ollivanders

23 Ocak 2012, 23:46:51 #19 Son düzenlenme: 23 Ocak 2012, 23:52:38 Serpico
24 ocak son sınavım Devletler Genel vardı. Son sınava girip bitirmenin mutluluguyla internet cafeye gittim. Samsunspor.biz açtıgımda girişte Teoman abimin resmi vardı. :( Bir fark vardı Teoman abimin vefat ettigi yıl yazıyordu:( Şaşırdım , ne yapacagımı bilemedim Sınav maratonu oncesi halı sahada oynadıgımız ,Büyük Samsunspor'lu Teoman abim vefat etmişti. O halısaha öncesinde kantindeki muhabbet kadar sıcak ve zevkli başk bir muhabbet görmedim hayatımda. :( Teoman abiyi ilk orada tanımıştım. bunun peşine Teoman abiyi kaybetmek tarifi olmayan büyük bir acı oldu bende.. Allah mekanını cennet eylesin Teoman abim.Nurlar içinde yatasın. Terketmedi Sevdan Bizi !!!

seydo55

Bir takıma aşık olmadan önce başkasının o takıma duyduğu aşka aşık olursunuz,hepimiz birer platonik aşıksak senin sayende büyük insan....Yüce Rabbim mekanını cennet eylesin.

berusa55

Tarif edilebilecek bir acı değil 24 Ocak 2008'de yaşadığımız. Daha çok şey yapacaktı Timofte Samsunspor'umuz için. Her ölüm erkendir, acıdır derler ama bu gerçekten çok erkendi; hiç de yakışmadı.

Hep dedik; sloganını sloganımız yaptık; "Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR" demeye devam. Ruhun şad, mekanın Cennet olsun Teoman dostum.

mehmet yılmaz

Daha önce de söylemiştim, bazen bana diyorlar ki, "ya sen ne kadar büyük bir Samsunsporlusun!" İşte o zaman diyorum ki, siz asıl Teoman'ı görmeliydiniz, onun Samsunsporluluğunun yanında benimkisi deryada damla kalır... :(

Bunu vefat ettiği için söylemiyorum, bunu o hayattayken de söylerdim. Benim Samsunsporluluk konusundaki hocam, pirim, yol göstericim olmuştur.

celebi

tekrardan nur içinde yat kardeşim :( :(

diver55

Allah rahmet eylesin, dünyada en çok tanımayı istediğim insanlardan birisidir. Bu site sayesinde O'nu tanımış oldum, yani O'nun eseri ile. Örnek alınacak ne kadar çok özelliği varmış. Başta eğitimli ve ölçülü bir insanmış. Alçak gönüllü ve birleştirici, efendilik, beyefendilik abidesi imiş.
Üretken ve yaratıcı bir insanmış, öncelikli amacı Samsunspor'luluk imiş, bu konuyu kendi egolarının ve insani duygularının önünde görür, her zaman bu sorumluluk duygusu ile hareket edermiş.
Samsun ve Samsunspor'un geleceğinin bilinçli, eğitimli, insani değerleri hep ön planda tutan çığ gibi büyüyen taraftar kitlesi ile olacağına inanmaktayım. Bu sebeple Samsun'lu gençlere ne de güzel örnek teşkil eden bir insanmış M.Teoman TAŞ...Allah mekanını cennet eylesin.
Saygılarımla. 

jean

bengülü

teoman kardeşim hayatımda senin gibi iyi bir insanla tanıştığım için çok mutluyum,kalbimdesin toprağın bol olsun kardeşim benim.....

Kadir ÇELEBİ

Samsunsporlu olmak

gururdu onurdu senin için üstad tanışmıyor olsak bile burada bir çoğumuza bunu öğrettin belki acı buruk bir şekilde oldu ama amacına hayaline ulaştın şimdi tüm Samsunsporlular sana duacı ve minnettar..

CurvaSs

ne yazsam, nasıl dile getirsem duygularımı bilemiyorum.. en iyisi hiçbir şey yazmamak.... :(

teoman taş duy bu sesi, terk etmedi sevdan bizi!

burakbas

tanımadan sevmek, bu olsa gerek... Mekanın cennet olsun Teoman Abi...