Timofte için Samsun BK Maçına

Başlatan yönetici, 31 Ocak 2008, 01:11:00

« önceki - sonraki »

cem and naz55

nöbetci olduğum icin maça gelemedım nöbetımı değiştirecek arkadaş bulamadım maça cok gelmek isterdim olmadı üzgünüm nöbetten cıkar cıkmaz bilgisayarın başına geldim ordas olamadım ama kalbim ordaydı samsuniye bu organizasyon için teşekkürlerimizi sunarız

mehmet yılmaz

03 Şubat 2008, 22:54:23 #16 Son düzenlenme: 04 Şubat 2008, 01:17:01 Emrah Özþahin
Alıntı yapılan: cem and naz55 - 03 Şubat 2008, 22:46:27
nöbetci olduğum icin maça gelemedım nöbetımı değiştirecek arkadaş bulamadım maça cok gelmek isterdim olmadı üzgünüm nöbetten cıkar cıkmaz bilgisayarın başına geldim ordas olamadım ama kalbim ordaydı samsuniye bu organizasyon için teşekkürlerimizi sunarız

Bu organizasyonda benim kadar hatta benden çok emeği geçen arkadaşlarımız var. Esas teşekkürü onlar hak ettiler. Öncelikle İbrahim Canbulat; yani sitemizdeki ismiyle İbocan55. Bir dediğimizi iki etmedi, Teoman'ın iyi bir arkadaşı idi zaten. Ayrıca Samsun Bk ve başkan Hüseyin Tayıncı Beye de çok teşekkür etmek lazım, maddi-manevi. Forumdan Lucapicola, Edmontdante, Merkez, Maraton ve forum dışından Av. Tevfik Koç'a... Halk Gazetesine, Hakkı Yeşilyurt'a... Orada Teoman için bulunan ve tezahürat yapan herkese.

Alıntı yapılan: 34 SS 1965 - 03 Şubat 2008, 20:05:40
      Samsuni abi ALLAH senden razı olsun..Resimleri bizle paylaştığın için teşekkür ederim.
      Sayende dayımı,yengemi,ibrahim abimi ve bilgehanı çok iyi gördüm.Allah herkesden razı olsun acımızı paylaştınız yüreklerimize su serptiniz bu yaptıklarınızla emeklerinizle acımıza ortak oldunuz hepinizle bütün samsunla grur duyuyorum.

Paylaşılan bir acı varsa, bu hepimizindir kardeşim. Biz de acıyı paylaştıkça biraz toparlıyoruz kendimizi.  Ahmet ve Aynur Hocalarımız, hepimizin hocası...

Bu arada maçtan video yu da yükledim.

http://www.youtube.com/watch?v=GCGISJLs0Og

istanbuldan

Bu yapılan organizasyonda emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ederim... Emeklerine yüreklerine sağlık.. Buradan herkesin ismini zikretmek isterdim ve herkesi ayrı ayrı kucaklamak isterdim. Organizayondan tutun da büyük Samsunspor taraftarına, orada bulunan herkese teşekkürlerimi yürekten sunuyorum. Sizlerin sayesinde acımız inanın hafifliyor. İYİKİ VARSINIZ!!!!

etimonster

Seni  hep özleyeceğiz

Yazılarını da..

Anadolu öksüz kaldı..

ozkan17

keske bızde gelebılseydık o maca...terk etmedı sevdan bizi..

hala kızı

Gerçekten çok güzel bir organizasyon olmuş.Orada olup o atmosferi solumayı çok isterdim,abim nasıl sevinmiştir orada yaşananları görünce kimbilir...

ağlamayayım diyorum ama ağlıyorum işte ne yapayım
teoman abi yaaaa :'( :'( :'( :'(

Tribün_ali

dedeim öldü cumartesi günü topraga gömdük pazar günüde mezarliga gittik siteye coktandır giremedim cenazeden dolayı körfez55 always aradı   sölediler macta yerimi aldık güzeldi İNSANLAR DOĞAR BÜYÜR ÖLÜR SANA OLAN SENGİM NE ÖLÜR NEDE GÖMÜLÜR SAAMSUNSPORUM