ev yapımı tarhana lazim

Başlatan maraton, 02 Ocak 2012, 20:48:31

« önceki - sonraki »

maraton

02 Ocak 2012, 20:48:31 Son düzenlenme: 02 Ocak 2012, 21:04:15 maraton
Evet sitemin değerli üyeleri yeğeniniz kızcağızima ki ellerinizden öper doktoru ev yapımı tarhana icecek dedi.. Hazır tarhana olmuyor benimde koy tarafım yok biraz elitist kavak sehir sosyetesinden olduğumdan mutevellit bu nedenle evinde annesinin annanesinin yaptıgı ev yapımı acisiz salcasiz kuru tarhanası olan kardeslerim (şimdi ben parası karşılığı diyecem ayıp olacak ) bana bir iki kavanoz ulaştırırsa çok makbule gecer.. Haydi site kızıma tarhana lazım getirmeyen trabzonsporlu olsun  :ok

**KaR6**

problem çözülmüştür  :) yine de elinde olan varsa yazsın tarhana veri bankası oluşturalım  :)

jurista

Tarhana sorunu çözülmüş umarım tarhana sayesinde yeğenimizin de sorunu çözülür .Allah sağlık sıhhat versin , bal olsun ilaç olsun yediği tarhana inşallah.

mehmet yılmaz

Bırak bu işleri maratonton...
Yeğenimizi kullanarak kendine tarhana istiyorsun değil mi?
Bakın, ilkinci başlık "acele tirit" üçüncüsü ise "acele gaziantep baklavası" olacaktır!
Ayıptır be...  >:( >:( >:( >:( ??? :P ;D

maraton

Yetmez devam.. Tarhana toptanciligina başlayacak kadar tarhana bekliyorum site sizden .. Yes we can !!  :--*

misafir

salihcakir

Bizim kiz da tarhana corbasi iciyor, ben bir daha ayni basligi acmayayim, baskanim paylasiriz degil mi :)

ahmetsefa55

sizin kızlar tarhana içiyor da biz içmiyomuyuz abiler   :peeh:

öğrencinin halinden kimse anlamıyor arkadaş.
öğrencinin öğrenciden başka dostu yok  :(

maraton

Alıntı yapılan: salihcakir - 02 Ocak 2012, 22:40:00
Bizim kiz da tarhana corbasi iciyor, ben bir daha ayni basligi acmayayim, baskanim paylasiriz degil mi :)

ayıpsın !!  ::)

binikalamadım

sırada kuşburnu ezmesi isteği varmış  :D