PES 2012

Başlatan hacettepeli, 27 Ağustos 2011, 01:08:25

« önceki - sonraki »

hacettepeli

Oyunun demosu çıktı. Kıçı kırık bir ekran kartına sahip olan laptopumda oyunu düşük grafiklerle oynadım. 4 takım var demo olduğu için. Bunlar porto, napoli, manchester unt. ve milan. Pes 2011'e göre oyun hızı daha iyi. Oyuncular kağnı gibi dönmüyorlar. Top sürmesi ve hızı iyi olan oyuncular mesela Robinho tutulmuyor diyebilirim jet gibi uçuyor. Uzaktan şutlar daha gerçekçileşmiş her vurduğunuz gol olmuyor. Oyuncular hep hareket halinde, seçili olmayan adamlarınız hep koşu halinde önüne top atmanız için tetikte bekler vaziyette. Aptalca faul kararları verilmiyor o konuda da sıkıntı yok. Kaleyi tutturmak biraz zor gibi geldi bana, topu doğru yere sürüp şut çekmezseniz kesin kötü vuruyor en iyi futbolcu bile olsa. Oyuncu özelliklerine bakış değişmiş. A,B,C gibi puanlamalar getirilmiş. Oyuncu yüzleri çok çok gerçekçi. PES 2011'e göre oyun zevki 2-3 kat artmış bence. Full sürümü çıkınca daha farklı özellikler de eklenecektir. Demoyla kesinlikle aynı olmayacağına emin olabilirsiniz. Demoyu indirmek isteyenler için link de vereyim benim netle 13 dk da indi hızlı iniyor tek tıklama yeterli.

http://dl.pes2012demo.konamionline.com/pes2012demo/PES2012DEMO.zip

hacettepeli

ee PESciler görelim sizi pes2012 full sürüm piyasaya düştü fransızca ve almanca versiyonlarıyla. ben 10 maça yakın oynadım gözlemlerimi aktarayım.

bilgisayara karşı oynamak aşırı zor hale gelmiş öncelikler normal zorluk seviyesinin üzerindeki seviyelerde karşılaşmalar çok zor geçiyor. yenmek neredeyse imkansız! ben çalım atmakta zorlanırken bilgisayar beni bol bol ekmeğe gönderiyor, rakipten top almak oldukça güç. bilgisayar defansın arkasına çok fazla iyi top atıyor, normal bir futbolcunun düşünemeyeceği şekilde çok fazla uzun top atıp oyunun yönünü değiştiriyor. bilgisayar=PES CANAVARI ! bilgisayarın oyun zekası hakkında son olarak söyleyebileceğim şey aşırı hızlı futbol oynaması, yüksek tempoda oynuyorlar bu yüzden çok fazla bilgisayara karşı oynadığınızda başınız dönebilir benden söylemesi...

takım lisansları konusuna gelirsek birçok takımın lisansı alınmamış durumda. ingiltere ligleri ve bir iki lig daha isim hakları satın alınmadan oyuna koyulmuş. Türkiye'den fb,gs,ts ve bjk lisanslı olarak bulunuyor.

oyunun olumlu yönlerine gelirsek gerçekçilik ve görsellik açısından çok çok iyi, hatta mükemmel diyebilirim. bu konuda hiçbir oyun PES'i geçemez sanırım. stadlar oyuncu modellemeleri harika. bu konuda tam not alıyor. oynanabilirlik açısından benim en hoşuma gidense frikikler oldu. frikik ustası bir oyuncunuz varsa hemen hemen her uzaklıktan bazuka şut gönderebiliyor. benim gibi frikik atma ustası oyuncu için rakipleri kıskandıran frikik golleri atmak demek bu :) benim notum 10 üzerinden 9 ama bilgisayarla oynamak hiç keyifli değil bunu belirteyim, iki kişi oynamanın daha zevkli olacağını düşünüyorum. başka bir yazıda görüşmek üzere  8)

feveran

http://www.vipkral.com/oyunlar/884-pes-2012-full-indir.html
pes 2012 full oyunu indirmek isteyen arkadaşlar burdakı lınkden ındırebılır bıraz uzun
not:en garanti file jungle den indirin

maviay55

bu almanca sürümünü sonradan yamalayabilirsek indirmeye başlayım  ;)

sercan5592

ben baska yerden ındırdım kurulum anlamadıgım bı dıl oyun ıcerıgı ıngılızce ama pek hosuma gıtmedi oyun fıfayı ındırıyorum

cany

Alıntı yapılan: sercan5592 - 01 Ekim 2011, 12:56:37
ben baska yerden ındırdım kurulum anlamadıgım bı dıl oyun ıcerıgı ıngılızce ama pek hosuma gıtmedi oyun fıfayı ındırıyorum

fifa'yı nerden indiriyosun reis, bi yardımcı olsan?

sercan5592

torrent var elımde vereyım ıstıyosan hocam

feveran

sercan5592

http://hotfile.com/dl/131187216/a4c49c5/FIFA.12-RELOADED.torrent.html

buyrun bende suan ındırıyorum %33de ve suan ındırme hızı şaha kalktı cok yavasken :D

hacettepeli

fındık

pes12 için 7 part az değilmi gerçi  partlar kaç mb oda var

Burak

fındık

indirmeyle uğraşılmaz bence 1 gb 1 part bekle bekle dur internet gittimi bide :) ..................

sercan5592

en guzelı torrent :D

Burak

Torrent güzel normalde oradan indiririmde çok yavaş indiriyordu ayrıca verilen linkteki adam resmen hizmet yapmış 4 farklı link koyarak 4 partı aynı anda indirdim şimdi 3 partı aynı anda indiriyorum birazdan biter