9- Burak Çalık

Başlatan ahmetsefa55, 14 Haziran 2011, 22:46:57

« önceki - sonraki »

emre

"Burak sakatlandı gelecek sezonun büyük bölümünde sizinle olamayacak sanırım, şuanda koltuk değneği ile geziyor :( "

yazmış TD de Adanalı'nın biri..

buonanotte

Sakatlandıktan sonra koltuk değnekleriyle gezmesi normal değil mi zaten.Sakatlığı ciddi olsa kulüpten bir açıklama gelirdi bence.

samsunmania

Alıntı yapılan: emre - 03 Haziran 2012, 11:49:01
"Burak sakatlandı gelecek sezonun büyük bölümünde sizinle olamayacak sanırım, şuanda koltuk değneği ile geziyor :( "

yazmış TD de Adanalı'nın biri..

arkadaş bir bakışta mr çekmiş,yorumlamış sanırım. Ulan oynayamayacak kadar kötü olan bir adam çiftetelli oynayarak gezmeyecek herhalde. Nereden anladın hemen sezonun büyük bölümünde oynamayacağını? Alem adammış arkadaş vesselam.
Not: Harbiden böyle sakatlandıysa papaz olmayalım şimdi... ;D ;D

yilmazselcuk55

12 Haziran 2012, 00:51:56 #123 Son düzenlenme: 13 Haziran 2012, 00:07:18 yilmazselcuk55
BURAK GÜN SAYIYOR
Adanaspor'a kiralık olarak verilen Burak Çalık, Samsunspor'da forma giymek için gün sayıyor. Çalık,"Samsunspor'da efsane olacağım" dedi.

EFSANE OLACAĞIM
Samsunspor'un geçen sezon Altay'dan transfer ettiği ve Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in hışmına uğrayarak kadroya alınmayıp Adanaspor'a kiralık olarak gönderilen Burak Çalık iddialı konuştu. Adanaspor'da başarılı bir sezon geçiren ve Kayseri Erciyesspor'a attığı muhteşem gol ligin en iyi ikinci golü seçilen Burak Çalık, Kırmızı-Beyazlı formayı giyeceğini ve efsane futbolcular arasına katlacağını söyledi.

BURAK SABIRRSIZ
Kimseyi kırgın olmadığını belirten Burak Çalık,"Teknik Direktör Petkoviç beni kadrosunda düşünmedi. Hiç sorun çıkarmadan sadece takımımı düşünerek kabul ettim. Samsunsporlu Burak olarak Adanaspor'da mücadelemi verdim ve başarılı bir sezon geçirdim. Şimdi geri döneceğim ve çok sevdiğim takımıma kavuşacağım. Formayı kapıp Samsun'un efsane futbolcuları arasına katalacağım günü sabırsızlakla bekliyorum" dedi.

http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=burak-gun-sayiyor&exec=page&nid=413730

mimar55

Konusmustur konusmus takilmayalim herseye helal be burak

kumköylü ahmet

busene cok umutluyum kendisinden utandirma bizi burak efsane olacaksin insallah

Jnr.Serkan

Burak,"Gönlüm Adanaspor'da oynamak ister.Şehir, taraftar beni seviyor.Final maçından sonra da hem başkanla hem de Levent Eriş'le konuştuk.İki taraf birbirini istiyor. Ancak hem sakatlığımın durumu bugün netleşecek hem de bonservisim Samsunspor'da.İlk tercihim Adana olur. Şunu söyleyebilirim Samsunspor ile bonservis konusunda anlaşıldığı takdirde ben Adana'yı ve Adanaspor'u isterim" şeklinde konuştu.

babasamsunlu

:):):)
Gemiyi terketmeler başlıyor..
Futbolculara kızamıyorum bu saatten sonra.
Adamlar ne yapsın.
Ekmek paralarını bu işten kazanıyorlar.
Böyle saçma sapan işlerin döndüğü bir ortamda benim diyen topçu kaç gün daha sabredebilirki..

burakbas

daha düne kadar bizde efsane olmak isteyen adam şimdi gönlüm adana dan yana diyor...

otorite eksikliği ya da kişilik eksikliği.... nasıl anlarsanız anlayın...

Serkan

tabi iki açıklamadan hangisini kendi yazdı hangisini gazete uydurdu :)

buonanotte

Burak Çalığın sakatlığı ne durumda bilgisi olan var mı?
Sakatlığı ile ilgili kulüptende açıklama gelmedi.Öldün mü kaldın mı nerdesin arkadaş.

maviay55

Alıntı yapılan: buonanotte - 10 Temmuz 2012, 19:13:04
Burak Çalığın sakatlığı ne durumda bilgisi olan var mı?
Sakatlığı ile ilgili kulüptende açıklama gelmedi.Öldün mü kaldın mı nerdesin arkadaş.

Burak' ın sakatlığı ne durumda?

2011-2012 sezonu başında Altay' dan transfer edilen Burak Çalık kadroda yer bulamayınca devre arasında Bank Asya 1. Ligi ekiplerinden Adanaspor' a kiralık olarak gönderilmişti.

Adanaspor' da başarılı bir yarım sezon geçiren Burak ÇALIK, 18 Nisan 2012' de oynanan Adanaspor-Çaykur Rizespor maçının 74. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkmıştı.

Sakatlık sonrası herhangi bir ameliyat geçirmeyen ve şu anda İzmir' de Doktor Bülent Zeren tarafından tedavi edilen Burak' ın tam olarak ne zaman takıma katılacağı bilinmiyor.

samuray

adanayı çok istiyorsa s...sin gitsin bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz

samsun 55

BURAK VEDA ETTİ
Sakıtlığı nedeniyle bir süre daha takımdan ayrı kalacak olan Burak Çalık bir günlük ziyaretin ardından kamptan ayrıldı.
Hoca ve arkadaşlarıyla vedalaşan Burak Çalık, "İki hafta sonra geliyorum ve takımla birlikte çalışmalara başlayacağım" dedi.

HEDEF HALK

Sioux

Antrenmanlara başlasa bile forma giymesi en az 3 ayı bulur :(