Yurtiçi veya Yurtdışı Turistik Gezi Yerleri ; Tavsiyeleriniz, Anılarınız

Başlatan ahmetsefa55, 10 Haziran 2011, 14:54:41

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

selam arkadaşlar  :) böyle bir başlık açma isteği duydum nedensiz  :P malum yaz geldi.Ancak her daim gezilip görülmesi gereken ; gittiğiniz yerleri tavsiye edebileceğimiz bir konu başlığı olsun istedim.gezdiğimiz yerle ilgili başımızdan geçen ilginç anılarımızı da yazabiliriz tabi ki sınır yok  ::) konaklama tavsiyesi , yiyecek içecek tavsiyesi falan filan işte  :)

not: gereksizse kaldırılabilinir tabi  :(  :peeh:

edit: fotoğrafları da paylaşalım güzel fikirler oluşsun kafamızda  :evet:

mehmet yılmaz

Birkaç günlük geziler için Sinop'u tavsiye edebilirim.
Pansiyon sorunu da pek olmuyor.

Ollivanders

##kdc##

ah be kardeşim yokluğum nasılda belli can sıkıntısından başlık açmışsın :P
malum işim gereği birçok ile seyahat ediyorum  8)  bu başlıkta hepsini paylaşırım  :--*

ilk olarak artvinle başlamak istiyorum, neden diye soracak olursanız iki gün önce ordaydım ve büyülendim desem yalan olmaz. bence yeşillik bakımından ülkemizin potansiyeli en büyük yeri Artvin\Şavşat'tır. Uçsuz bucaksız bir yeşilliğe sahip; gerek göz zevki gerekse temiz havanın verdiği huzurla vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Görmenizi isterim.

not:devamı ileriki sayfalarda paylaşırım inş   ;)

Turuncu

Sercan

Mardin bu ülkenin en farklı şehri,kesinlikle gidip gezilmesi gerekir  :ok

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 10 Haziran 2011, 15:26:27
Mardin bu ülkenin en farklý þehri,kesinlikle gidip gezilmesi gerekir  :ok
mardin güzel bir şehir bana 2 saat uzak gelen olursa benimde misafirim olsun

kabacevizli55

çanakkale gidilsin görülsün gezilsin derim  hem manevi hemde doğa açısından  muhteşem haza ulaşırsınız

Fecr_55

Almanya da, yerine göre 2-3 saatlik uzaklikta..Caninizin sIkIlmasini istiyorsaniz buyrun gelin:)
Tarihden bir eser kalmamis bir ülke, bir kac kilise ve bir kac heykel o kadar..
Aksam 8 den sonra hayat ölür, bos sokaklar emrinize amade..Heyecanli ya da merak uyandiran hic birseyi yok buralarin, tatilinizi burada degerlendirmemenizi öneririm..

Acikcasi dogu bölgemizi merak ediyorum ben..Dogu turuna cikan bir arkadasim, Sercan'in da dedigi gibi, en güzel ve en bakimli sehrin Mardin oldugunu söyledi..Bu sehrimiz degerlendirilir bana göre de..Herkes gittigine memnun..

kabacevizli55

askerliğimi mardinde yaptım laf olsun diye değil türkyenin en sıçak kanlı ve misafirperver insanları oradadır

Sercan

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 10 Haziran 2011, 16:02:37
askerliğimi mardinde yaptım laf olsun diye değil türkyenin en sıçak kanlı ve misafirperver insanları oradadır

kesinlikle...

KareAs55

alperen

ahmetsefa55

siirt merkez değil ama tillo ilçesine gitmenizi şiddetle tavsiye ederim tabi manevi değerler gezisi bağlamında  :D yolunuz düşerse 3 4 saat gezersiniz cami türbe medrese ve müthiş bir manzara sizi bekliyor olacak  ;)

##kdc##

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 10 Haziran 2011, 17:06:33
siirt merkez değil ama tillo ilçesine gitmenizi şiddetle tavsiye ederim tabi manevi değerler gezisi bağlamında  :D yolunuz düşerse 3 4 saat gezersiniz cami türbe medrese ve müthiş bir manzara sizi bekliyor olacak  ;)

kanka valla bazen aklıma geliyor ordaki hoca benim kolyeyi nasıl bulmuştu   ???