Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

Burak

Sonuna Kadar 55

kumköylü ahmet

izliyemiyoruzki sagolun yinede 4 nisanin programina basiyorum cikmiyor yinede

cgr

berusa55

11 Nisan 2011, 22:27:06 #244 Son düzenlenme: 11 Nisan 2011, 22:49:01 berusa55
Kısa geçiyorlar bu hafta program süresi kısaymış... Samsunspor'umuzun konuşulacak bir durumu yok artık her hafta aynı onlar da anladı.

Özetle "Samsunspor bu işi daha bırakmaz, yakaladığı avantaja bakmadan mücadelesine devam ediyor" dediler. ;)

ahmetsahin

kayserili oyuncular tki maç sonu demeçte önümüzde samsun maçı var dediler ve bizim için final maçı gibi dediler bu hafta bize bilencekler..

cembaba

Ollivanders

Hayatımda Erciyesspor kadar ukala bir futbol takımı gormedim . Başkanıyla , futbolcusuyla buyuk konusuyorlar. Allah'ım izin verirse yenecegiz.

ahmetsahin

haftanın 11 inde ahmet   kemal  ve  zenke var

Stoper

Ferit Yılmaz bir programında,Samsun taraftarı başkanı Erkut Tutu'yu çok seviyor.Bir başkan bu kadar mı sevilir vs vs. demişti. Bunu neye dayanarak söyledi bilmiyorum,bu Erkut'u ne zaman görsem aklıma hakem Deniz Çobaaaaan geliyor.Aynı Deniz Çobaaaaan. Gerçek Samsunsporlulardan kaç kişi sever bu adamı.

Birkere de protokol adamı gibi giyin be !!Gittin İzmir'de dayak yiyip geldin !!

KotuCocuk55

Ben bu adami yani samsunspor kulübü baskanini tanimam etmem.Bircok hamlesi ve aciklamasi nedeniyle kendisine antipati duyarim.
Bircoklari kendisini ciddiye almaz,kalem müdürü,baston yada gölge baskan söylemlerini cokca duyduk hakkinda..Kalip olarak da samsunspor baskanligini kaldiramadigini tasiyamadigini dusunduk ,dusunuyoru bazilarimiz...

AMA

Nasil yapti,ne yapti kimden destek aldi kime el acti kime eyvallah dedi bilemem ama bu adam samsunspor baskani sifatiyla birsekilde bu sehrin ve yetkililerin ilgisini cekmeyi basardi,eger gölge baskansada bu görevini iyi yapti ve iki sene once kume dusmek uzere olan takimi bu sene sampiyon yapti.

Herseye ragmen takdir ve alkisi hak ettigini dusunuyorum...

Tesekkurler baskan demek artik bu kadar da zor gelmemeli arkadaslar!
Resmen SAMPIYONUZ!

celebi

CurvaSs

sadece bu konuda teşekkür edebileceğimizi düşünüyorum. çünkü benim için her şey şampiyonluk veya süper lige çıkmak değildir. benim için, samsunspor'un olduğu her lig süperdir. (teoman abinin sözü sanırım)

önemli olan bazı değerlerdir. gururdur, gelecek plânlamasıdır, onurdur..

babasamsunlu

o travzonlulardan para aldık sövmeyin dediği gün benim için zaten pamuk ipliğine bağlı olan adamlığı hususu tamamen bitmiştir..

Kaya

Yapılmaması gereken ne kadar hata varsa yap,kulübün ve taraftarının değerleriyle oyuncak gibi oyna,bırakın SAMSUNSPOR kulüp başkanlığını hiçbir kulübün başkanının yapmaması gereken açıklamar yap ama takımı Süper denilen lige çıkar..Herkesin görüşüne saygı duyuyorum ama yok arkadaş ben bu adama teşekkür felan etmem..