Samsun - LOVELET AVM

Başlatan berusa55, 31 Ocak 2011, 18:08:22

« önceki - sonraki »

sadece55

İşin garibi iki tane daha büyük alışveriş merkezi geliyor...Lovelet,Rönesans,Bulvar Avm çok ciddi bir Avm atağı başladı hadi hayırlısı

Akyol

3 tane yeter bence işin b.ku çıkmasın  8)

berusa55

18 Şubat 2011, 15:02:33 #47 Son düzenlenme: 18 Şubat 2011, 15:07:31 berusa55
Bulvar AVM sürekli aktif olacaktır ayak altında olduğu için bir nevi çarşı pazar gibi her gün dolar ve işler ama eski otogar alanına Rönesans grubu tarafından yapılacak AVM ve Lovelet için aynı şeyi söylemek imkansız. Daha çok hafta sonları iş yaparlar. Hadi eski otogar alanı da bir nevi yakın o da hafta içi az buçuk iş yapar ama özellikle de Lovelet hafta sonu uğrak yeri olur. Lovelet'in tek avantajı yol kenarı olması. Transit geçenlerden de uğrayanlar olacaktır.

sadece55

Yalnız şöyle bir durum var gerçek büyüklükte avm olarak rönesansın oradaki ve Canikteki olacaktır...

berusa55

Ama daha küçük olan Bulvar AVM ciro olarak onları geçecektir sırf yukardaki dediğim neden yüzünden Erdinç'cim.

Akyol

Bu arada Tülay Başaran'ın karşısındaki otopark alanında da 7 katlı bir avm inşaatı başladı. 4 kat aşağısı otopark olacakmış 1000 araç kapasiteli bu da oldukça önemli bir proje oradaki trafiği ciddi anlamda rahatlatacaktır.

Burak

Vahap Çelik yapıyormuş orayı da

babasamsunlu

KEŞKE SAMSUNSPOR BU İŞİN İÇİNDE OLSAYDI  :( :( :(

sadece55

Abi bırak olmasın o zaman zaten sırtlanlar paraya çöreklenirdi...Kullanmasınlar artık ticari bir iş için Samsunsporumuzu

berusa55

Mevcut ve planlananlarla beraber Samsun Büyükşehir sınırları içerisindeki AVM'ler şu şekilde olacak demektir:

1-Yeşilyurt AVM (Atakum)
2-Makro AVM (Terminal Karşısı - İLKADIM)
3-Bulvar AVM (Gazi Cd - İLKADIM)
4-Rönesans (ismi bu değil) AVM (Samsunspor Tesisleri Karşısı Eski Otogar Alanı - İLKADIM)
5-Lovelet AVM (Derbent - CANİK)
6-Özdilek AVM (Ankara Yolu - İLKADIM)

Akyol

berusa55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 18 Şubat 2011, 18:27:06
Abi özdilek?

Evet Özdilek'in de Samsun'da yatırım programı var.

Yeri konusunda net bir fikir sahibi değilim. Samray depo sahasının yanlarında eski tuz fabrikası gibi birkac eski yapının olduğu alanlar var Terminal yönüne doğru sanırım oralarda tam emin değilim ama Ankara yolu'nda olduğu kesin. Öğrendiğimizde net olarak burda paylaşırım.

Akyol

Ben o konunun söylentiden öte olacağını sanmıyorum kaldı ki ciddi bir atılımlarıda yok. Mesela lovelet diyoruz adamlar çalışmaya başladı.Özdilek biraz geri plana çekti sanırım projeyi...

berusa55

18 Şubat 2011, 18:38:06 #58 Son düzenlenme: 18 Şubat 2011, 18:47:28 berusa55
Onu bilemiyorum kardeşim ama yatırım planı var. Sanırım biraz daha var Özdilek için. Şu kaynakta 2013 yatırım planlarına Samsun'umuzu aldıklarını okudum. Öyle veya böyle Özdilek'i Samsun halkıyla buluşturmaya niyetliler sanırım.

birolkys

Duyduğum kadarıyla   kadarıyla  özdilek  bundan 4-5 sene önce ankara yolunda  opet in oralarda arazisini almıştı.Okuduğum bir röportajında sahibi tokatlı olduğunu gençliğinde tokat,amasya ve çorum halkının çeyiz almaya samsun a gittiklerini bu yüzden avm yi ankara yoluna yapacağını bahsetmişti.