Yeni yılınız kutlu olsun

Başlatan ibo055, 30 Aralık 2010, 17:27:19

« önceki - sonraki »

emre

babasamsunlu

celebi

FaTiH_HaN

Bunları forumda yazmak belki doğru değil, sonuçta ortak payda Samsunspor, herkesin görüşüne de saygılıyım ama kişisel düşüncem yeni yıla olduğunda fazla anlam yüklemek bize ve kültürümüze yakışmaz, sadece yeni yıl geldi diye kutlamaktan bahsetmiyorum, söylemek istediğim, basında noel babalar, çam ağaçları falan filan, sonuçta bu hristiyanların dini bayramı, Peygamberimiz (sav) hadisinde 'Bizden başkasına benzeyen bizden degildir' diyor, bizim kutladığımız dini ve milli bayramlarımız, günü geldiğinde andığımız ve yaşantılarıyla övündüğümüz, dünyaya namı yayılmış olan Atatürkümüz, Mevlanamız, Yunus Emremiz, Mehmet Akifimiz ve daha nice ecdadımız var. Bizi kendilerine benzetmelerinden şahsım adına rahatsızlık duyuyorum. Yanlış anlaşılmasın kimseye cevap yada gönderme olarak yazmadım bunları sadece düşündüklerimi yazmak istedim.

Yeni yıl inşallah Vatanımıza, Milletimize mutluluklar ve güzellikler getirir, Yeni gelen yılla birlikte inşallah Samsunsporumuz şaha kalkar ve yeni gelecek olan transferlerimizle ve taraftarıyla fırtına gibi eser.

emre

burakbas

yeni yılımız kutlu olsun renkdaşlar.  >l< >l< samsunspor_x :_nazar

feveran

twitter

benim bildiğim dünyanın hiç bir yerinde noel veya noel babayla yılbaşının ilgisi yok.

sadece noel haftasında kutluyorlar yılbaşını.

sonuçta hiç birimiz 24 aralıkta oturup hz. isaya dua edip, noel baba beklemiyoruz.

herkese mutlu yıllar diliyorum.

kalptenþimþek

bu gece saat 00:00 da 2012 geliyormuş.. 8) kesin,  kaynak sağlam :--*

brigand

Abi onun için en fazla 1 sezon oynar diyorlar :)

kalptenþimþek

şimdilik kümede kalalım onunla, seneye bakarız artık.. :)

brigand

Abisi seneye iş yapar bizde : )

kalptenþimþek

LisandroLopez

atakum da durumlar vahimdir diye düşünüyorum :)
Herkese sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyor,  2012 nin Samsunsporumuzun yılı olması temennisinde bulunuyorum :--*