Yeni yılınız kutlu olsun

Başlatan ibo055, 30 Aralık 2010, 17:27:19

« önceki - sonraki »

ibo055

cem teşekürler  harika  olmuş  >l< >l<

kalptenþimþek

samsunspor_x Yeni yılda herkese mutluluklar dilerim..
Cem, bu arada süprizin harikaydı.. >l<   samsunspor_x

Ekrem

Yeni yılın mutlu sağlıklı Süper lig li bir yıl olması dileğiyle samsunspor_x samsunspor_x >l< >l<

eakgül55

yeni yıL saqLık mutLuLuk ve En qüzeLi ŞampiyonLuk qtrmesi temennisiyLe mutLu yıLLar..  samsunspor_x

SerhaT55

Alıntı yapılan: eakgül55 - 31 Aralık 2010, 14:39:13
yeni yıL saqLık mutLuLuk ve En qüzeLi ŞampiyonLuk qtrmesi temennisiyLe mutLu yıLLar..  samsunspor_x
AMİN...

Ertuğrul Sağlam

doðan

Mutlu yıllara arkadaşlar ;
öncelikle hepimize akıl fikir diliyor ve sizleri çoookkkk  seviyorum...
Siz deli biz deli idare ederiz bu alemi ...SAMSUNSPOR sevgimizin SAMSUN şehrinde çığ gibi büyümesi dileklerimle mutlu yıllar...

HoliganSamSunLu

yeni yılın camiamıza hayırlı olması dileğiyle yeni yılınızı kutluyorum

kumköylü ahmet

turkiye girdi yeni yila hayirli ugurlu ve saglikli gecsin bizim daha 1 saatimiz var

mehmet yılmaz

Yeni yıla sitede online olarak giren kişiler; bir yıl daha buradayız, ona göre... :)

Alıntı13 Ziyaretçi, 17 Üye
samsuni, recep55, berusa55, iak5529, Jnr.Serkan, umittt, **KaR6**, YaşarDoğu, babasamsunlu, radikal-fma, seskat, kumköylü ahmet, cany, emre55, engin55, gkhn, Samsunlu5595

babasamsunlu ise yeni yıla Orhan Taşdelen sayfasından Hüseyin Kalpar sayfasına geçiş yaparken girdi!  :P 8) ;D ;D ;D

KareAs55

Abi bu ziyaretçiler napiyor ya çok merak ediyorum  :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Ocak 2011, 01:12:45

babasamsunlu ise yeni yıla Orhan Taşdelen sayfasından Hüseyin Kalpar sayfasına geçiş yaparken girdi!  :P 8) ;D ;D ;D

kendime yakışanı yapmışım yine :) helal olsun bana :D :D :D

maraton

hadi evlilere lafım yok ama o listede bekar olan isimleri görmek yüreğimi parçalıyor.. site gençlerinin durumu içler açısı... enginsever uyuma site gençlerine sahip çık !!!!  :-X

emre

gençlik doymus eglenceye baskanım  :D

maraton

gençlik neye doymuş neye aç onu ben biliyom da, çare olamıyoz, ah ben bekar olacaktım bak sen bu gençliğin dik!!! duruşuna  ::)