Bank Asya 1. Lig 12. hafta / SAMSUNSPOR'UMUZ- Denizlispor: 1-1

Başlatan celebi, 07 Kasım 2010, 18:06:42

« önceki - sonraki »

**KaR6**

denizliyi yenmenin yolunu tamamen ortasahadan geçiyor.. denizli hala süper ligde gibi top oynuyor, savaşmıyorlar.. eğer ortsahada top yaptırmazsak ve sağlam basarsak umdugumuzdan kolay olabilir.. zenke'nin olmayışını avantaja çevirmemiz lazım..

cany

ben de umutsuz değilim...1.ligde hiç belli olmuyo bu işler, tahminim yeneriz

mehmet yılmaz

Alıntı1985-86 Samsunspor Denizlispor 2-1
Denizlispor Samsunspor 2-0
1986-87 Samsunspor Denizlispor 1-0
Denizlispor Samsunspor 1-1
1987-88 Samsunspor Denizlispor 0-1
Denizlispor Samsunspor 0-1
1992-93 Samsunspor Denizlispor 3-2 ( 2.Lig )
Denizlispor Samsunspor 2-1 ( 2.Lig )
1994-95 Samsunspor Denizlispor 1-1
Denizlispor Samsunspor 1-2
1995-96 Samsunspor Denizlispor 1-3
1996-97 Samsunspor Denizlispor 3-0
Denizlispor Samsunspor 2-2
1999-00 Samsunspor Denizlispor 6-2
Denizlispor Samsunspor 4-1
2000-01 Samsunspor Denizlispor 2-1
Denizlispor Samsunspor 3-1
2001-02 Samsunspor Denizlispor 3-4
Denizlispor Samsunspor 4-1
2002-03 Samsunspor Denizlispor 0-0
Denizlispor Samsunspor 0-1
2003-04 Samsunspor Denizlispor 2-1
Denizlispor Samsunspor 1-0
2004-05 Samsunspor Denizlispor 4-0
Denizlispor Samsunspor 2-0
2005-06 Samsunspor Denizlispor 1-2

Toplam    O 28 G 13 M 11 B 4 A 42 Y 41
Samsun'da    O 14 G 8 M 4 B 2 A 27 Y 17
Denizli'de    O 14 G 5 M 7 B 2 A 15 Y 24

İki takım arasında çok az beraberlik oluyor. İnşallah kazanacağız.

Ayberk

Bu maç ile birlikte cendere başlıyor bence. Bundan sonraki haftalarda nispeten daha iyi takımlarla oynayacağız önceki haftalara göre. Bu önümüzdeki maçlardan alacağımız puanlar kaderimizi doğrudan etkiler bana göre. Bundan sonra "1 puan da puandır sonuçta" cümlesi az biraz mantık kazanabilir, özellikle deplasmanda.

Denizli maçı da çok önemli ,hatta belki en önemli maçlardan biri bu süreçte. Ben galip geleceğimizi düşünüyorum; 2-1. İnşallah yanılmam da lidere ilk yenilgisini tattırırız  :)

kabacevizli55

denizliye ne kadar çok 4 çekmişiz inş bir yenisini daha ekleriz

çok zor maç bank asyanın derbisi diyebiliriz yenersek  3 puandan fazla şeyler kazanırız

Atakumlu

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 08 Kasım 2010, 17:37:38
denizliye ne kadar çok 4 çekmişiz inş bir yenisini daha ekleriz

çok zor maç bank asyanın derbisi diyebiliriz yenersek  3 puandan fazla şeyler kazanırız

.:.:.  1dk!!!  :(  :o 1 sefer 4 cekmisiz, 3 sefer 4 yemisiz bise cektigimiz yok ama inşALLAH bu mac 4 cekeriz(hayalsiz yasanmıyor  :P )...

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Kasım 2010, 12:56:10
denizliyi yenmenin yolunu tamamen ortasahadan geçiyor.. denizli hala süper ligde gibi top oynuyor, savaşmıyorlar.. eğer ortsahada top yaptırmazsak ve sağlam basarsak umdugumuzdan kolay olabilir.. zenke'nin olmayışını avantaja çevirmemiz lazım..

ben artı olarak sadece denizli maçı için değil bizim takımın genel sorunu ortasahada bu bölge  sürekli aksıyor burası düzelirse takımda istikrar sağlanıcaktır diye düşünüyorum..

Kaya

Ali İpek ve üç kağıtlarını unutmadık..Onun yüzünden nefret ediyorum denizli takımından..Elimde çanta var çanta var açıklarım diye diye tehdit etti federasyonu bizi düşürdü taıkımını kurtardı.Tabi bizdeki reklam düşkünü beceriksiz Adnan Ölmez de oldukça yardımcı oldu kendisine..Hesap keseriz merak etmeyin...

YaşarDoğu

@iak5529

Öyle deme , adam tvlere çıktı Samsunsporun haklarını savundu ya o yeter bize, o zamanın Bafralı TFF yöneticisinin ipliğini ortaya çıkardı üstelik.

Ali İpek spor camiasının sevilmeyen en şahsiyetli adamıdır.

Forvetim

horoz ilk mağlubiyeti bizden alacak inşallah, hadi cenkim sende biraz gayretlen senin diriliş maçın olsun

brigand

banada cesaret veren , futbolcular denizliye ilk maglubiyetini yaşatmak isteyeceklerdir. bu futbolda önemli bir motivasyon unsurudur. ayrıca denizlinin istanbul deplasmanından sonra buraya gelmesi bi artı daha katıyor bize.çünkü denizli ne olursa olsun orda kendini göstermek isteyecektir. bu maçıda feda edebilirler. son olarak hocanın akıllı davranıp zenkenin yoklugunu avantaja cevirmesi lazım!! daha öncede yazmıstım defansa bir defansif ortasaha daha lazım. yorgun denizliyi cok zorlarız, iyide bir galibiyet alırız o zaman..

Sioux

1-0 öne geçriz,sonra pis bir gol yeriz ve 1-1 biter.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: komançi - 09 Kasım 2010, 00:37:35
1-0 öne geçriz,sonra pis bir gol yeriz ve 1-1 biter.
o kadarını artık yuregım kaldırmaz  :( :(

Sioux

valla olacağı o. atarız sonra çekiliiz geriye. inşallah olmaz ama kalparl büyük maç kazanamayız biz. kimi yendik ki, zirveye oynaynlardan? karabük, buca, adana, giresun, konya, ksk, altay??? geçen sezon. bu sezon bolu??

yasin erçelebi

denizliden org var mı
düştüğümüz sezon atılan koltukları unutmadık
atakumdam 1 volt geliyoruz