Bank Asya 1. Lig 12. hafta / SAMSUNSPOR'UMUZ- Denizlispor: 1-1

Başlatan celebi, 07 Kasım 2010, 18:06:42

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

macda bende varim ben nezman maca gelsem yenilmedik cokda gecde olsa bu hafta samsun macindayim nasipse 2-0 diyorum
kirmiziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii beyazzzzzzzzzzzzzzzzz oleyyyyyyyyyyyyyyyyy samsun samsun >l<

Mustee13

07 Kasım 2010, 23:38:15 #16 Son düzenlenme: 07 Kasım 2010, 23:40:01 Mustee13

Bu ligde ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Geçen sene de Konya düşmüştü bu lige ilk 15-16 hafta ligi domine etmişlerdi. Bu sene de Denizli aynı şekilde gidiyor.

Eğer ilk yarı ligi 3. veya 4. tamamlarsak çok iyi olur.

Ben bu maçı kazanabileceğimizi düşünüyorum... Hatta gol yemeden kazanacağız.

KareAs55

07 Kasım 2010, 23:44:11 #17 Son düzenlenme: 07 Kasım 2010, 23:50:20 Samsunlu5595
Önümüzdeki maçlar çok kritik
-Denizli
-Erciyes
-Ordu
-Güngören
-G.B.B
-Rize

Bu maçlar ligdeki konumuzu belirler , bu maçlarla birlikte zaten ilk devre bitiyor.
Bizim yenemiceğimiz takım yok bunların içerisinde 5 galibiyet 1 beraberlik alırsak şu 6 maçdan iyi yere gelmiş oluruz...

furkan5534

Son 6 maç gercekten cok onemlı .ınsallah sorun yasamadan kazanırız.Yenemıceız takım yok.bugun hatalarımız yuzunden olmadık kotu bı yenılgı aldık.denızlı macını alabılcemızı dusunuorum.ınsallah denızlıyı yenıp ılk maglubıyetlerını bız tattırırız.6 puanlık mac yenersek fark 5 yenılırsek 11.. hadı samsunum telafı et.. bugun alsak muhtesem olacaktı ahh ahh

Kaya

Ne çektiysek sıralamada altımızdaki takımlardan çektik,en kötü durumumuzda bile lideri ikinciyi yenen bi yapımız var.Üstümüzdeki takımlarla karşılaşma vakti geldi..Ne kadar zor görünsede Kartal ve Linyit maçındaki ciddiyetsiz futbol olmayacaKtır en azından...

Ollivanders

Gercekten son alınan skorlar gozumuzu boyadı . Diyarbakırspor macında o kadar pozisyon verdik ki Mersin macına yorduk durumu . Ama oyle degil. Bizim takım çok rahat pozisyon veriyor ama zor pozisyona giriyor. Ne bir korner calısması var ne de organize atak. Ben 11 haftadır bir verkaç goremedim goreniniz var mı ? Biz deplasman takımıyız dedik ama birsey unuttuk o da futbolcularımızın asırı becerisizlikleri. bizim takım gol bulabilmesi icin rahat 10 pozisyona girmesi lazım 10 pozisyonun 1  i zar zor oluyor işte. Abdulaziz mukemmel topçuymus gibi haftalardır 11 e başlıyor. İdmanda koşuyormuş yemişim idmanını ya . İdmanda kazanılan maçlara puan vermiyorlar. İstersen zidane ol ne farkeder.Huseyin Kalpar oyle bir hoca ki goruyor bu işi beceremedigini ama yanlısından vazgecemiyor. Bir adama , bir taktige taktı mı takıyor. Bence Samsunspor mahkum futbol oynamamalı. Mahkum hocayla bu ligi bitirmemeli. 2-1 yeneriz diyorum ama ne yalan soyleyeyim hic umudum yok .

mehmet yılmaz

Bence Denizli'yi yeneriz ama gider Erciyes'e yeniliriz.
Ya da Denizli ile brabere kalıp, Erciyes'i yener, Ordu'ya takılırız vs. vs...

İstikrarı sağlayamadık bir türlü. Bugünkü Karşıyaka'ya yenilmenin bir izahı olamaz. Çok ciddi bir moral bozukluğu içindeyim :(

Ollivanders

berusa55

08 Kasım 2010, 01:03:43 #23 Son düzenlenme: 08 Kasım 2010, 01:06:52 berusa55
Yediğimiz 3.golü hiç beklemiyordum. O kadar inanmıştım ki 3.golü atacağımıza. Yaşadığım hayal kırıklığının tarifi yok ve bu bir hafta sürer. Kalmadı moral falan. Bunun üstüne bir de Denizli mağlubiyetini kaldırmaz bu bünye  :(

Ollivanders

Sbk macındaydık. Samsunspor oley bagırıslarıyla 2-2 oldugunu ogrendik. 3 u attıgımızdaki heyecanı hayal ediyorduk. Ama işte 3-2 . 1 puana razıydım . Havamız kaybolmasaydı en azından. Ksk guclu takım olsaydı , iyi futbol oynasaydı uzulmezdım ama kotu takımları havaya sokmakta ustumuze yok. :(

KareAs55

1.hafta dedik bu takım çok iyi sadece şanssızdık dedik (Akhisar)
2.hafta pozisyon verdik ama 1-0 kazandık (Altay)
3.hafta dehşet kötü bir 40 dk , diğer 50 dk süper bir Samsunspor(Mersin)
4.hafta maç bitsede gitsek diyen bir takım 0-0 (Kartal)
5.hafta pozisyon bulamayıp birde penaltıyı kaçıran bir Samsunspor 0-1 (Bolu)
6.hafta ilk yarı ne yapdığı belli olmayan , ikinci yarı iyi oynayıp 3-1 kazanan bir takım(Adana)
7.hafta yokları oynayan bir Samsunspor 1-1 (Tavşanlı)
8.hafta kötü durumda olan giresun karşısında 1-0 zor alan 2-0 için rakibi zorlamayan bir Samsunspor ( Giresun )
9.hafta kötü bir diyarbakır 3-0 sonrası ikinci yarı korkunç bir Samsunspor (Diyarbakır)
10.hafta 2-0 yenik durumdan 2-2 yapıp sonra 3-2 kaybeden bir takım Samsunspor ( Karşıyaka)

Bu kadar istikrarsız bir takım işte Samsunspor , Ya biran önce toparlanılmalı yada  belki play-off belkide orta sıralar  :(

CeLiL_55

Hesap Günü Geldi.. Unutmadık Cebreyle Hileyle Düştüğümüz Sezonu.. gel bakalım horoz

celebi

ben nedense bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum

celebi

bilet buldum Allah nasip ederse bende hem maçta hem bayram izninde olacağım inşaallah

kaptan 55

serdar eyilik ve youla'ya dikkat!!

bunları durdurursak bu taraftar denizli'ye ilk mağlubiyetini tatdırabilir.