Dernek Takvimi Çıkıyor

Başlatan maraton, 05 Ocak 2010, 13:24:19

« önceki - sonraki »

Ladikli

Geçte olsa duydum bu sesini malatyalı çelebi,geldim Samsun'a yapacağız bişeyler :D

Caner Çakmak

beynuri

2011 yılının takvimi çıktımı bilgi alabilirmiyiz,şehir dışında olanlara gönderme şansınız varmı bu konuda çalışmalar oluyormu bunu geleneksel hale getirdinizmi

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: beynuri - 22 Ocak 2011, 15:25:28
2011 yılının takvimi çıktımı bilgi alabilirmiyiz,şehir dışında olanlara gönderme şansınız varmı bu konuda çalışmalar oluyormu bunu geleneksel hale getirdinizmi

2011 için böyle bir çalışmamız olmadı maalesef...

sadece55

Özel idare acayip bir ajanda yapmış... Her samsunlu ulaşabiliyorsa incelemeli...Ben bir tane koçyiğite bırakmaya çalışacam..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Erdinc - 28 Ocak 2011, 02:56:22
Özel idare acayip bir ajanda yapmış... Her samsunlu ulaşabiliyorsa incelemeli...Ben bir tane koçyiğite bırakmaya çalışacam..

Evet, ben de gördüm. Güzel olmuş, Haziran ayında Samsunspor'la ilgili epey bir veri mevcut. Samsunla ilgili de çok hoş şeyler var içinde.

beynuri

2011 dernek takvimini bekliyoruz,şampiyonluk yolunda inanılmaz sarfiyat olur bunu değerlendirin...

celebi

nuri abi seni bu arada istanbulda ziyarete gelemedik ama önümüzdeki hafta içi müsait olursan çarşamba akşamı falan ziyaretine gelmek isteriz bir kaç arkadaşla bağdata