Samsun'da Okuyorum; Samsunspor'u Tutuyorum III ( Fotolar Sf.3 ve 5'te )

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Eylül 2010, 12:13:18

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

"Samsun'da okuyorum, Samsunspor'u tutuyorum" kampanyamızın 3.sünü bu sene Allah nasip ederse Aşağı çinik ilköğretim okulunda yapacağız. ayrıca vezirköprüde bir okula da yine malzeme göndereceğiz. sponsorumuz SOIL. yaklaşık 500 öğrenciye kırtasiye yardımı yapılacak. Zenke'nin de aralarında olduğu bazı futbolcularımız da gelecekler okula. Haftaya perşembe günü inşallah. Ayrıntıları paylaşacağız.

babasamsunlu

Artık bir gelenek haline geldi bu örnek davranış.Emeği geçen herkese teşekkür ederim..

AntZ

Sponsorumuza ve emeği geçenlere teşekkürler, yine güzel bir işe vesile oluyorlar, tebrikler SOIL.

Serkan

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Eylül 2010, 12:29:54
Sponsorumuza ve emeği geçenlere teşekkürler, yine güzel bir işe vesile oluyorlar, tebrikler SOIL.

seydo55

Kimilerinin hayal bile edemiyeceği şeyleri gerçekleştiriyorsunuz emeği geçen herkese teşekkürler >l< >l< >l<

eakgül55

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Eylül 2010, 12:29:54

furkan88

SAMSUNLU ORUMA 55

helal olsun sizlere  abilerim hayırlı işlere vesile oluyorsunuz.........

Ayberk

Elinize, yüreğinize sağlık :) Acizane elimizden gelecek birşeyler olursa göreve hazırız :)

brigand

celebi

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 17 Eylül 2010, 12:17:20
Artık bir gelenek haline geldi bu örnek davranış.Emeği geçen herkese teşekkür ederim..

ElbistanLı4655

:'( :'( Böyle Güzellikleri Gerçekleştirmek???  :-\ Diyecek Söz Bulamıyorum..! :'( >l<

mehmet yılmaz

Bugün Kerimbey İLköğretim Okulundaki 110 öğrenciye kırtasiylerini dağıttık. Yarın da Vezirköprü'nün bir dağ köyüne gidecek ( Halkahavli ilköğretim okulu )   malzemeler ve 55 öğrenci istifade edecek. Ana program ise perşembe günü saat 14'te Aşağı Çinik İlköğretim Okulunda olacak ve yaklaşık 320 öğrenciye yardım yapılacak. Bu programa Samsunspor'umuzdan bazı futbolcular ve basın da iştirak edecek. Aşağı Çinik'in malzemelerini de bugün teslim ettik okula. Törende yer almak isteyen Samsunsporlular perşembe günü saat 13'te tesislerin yanındaki halı sahaya gelebilirler. Oradan toplu halde geçilecektir. Otomobili olanlar mümkünse araçlarıyla gelsinler ve bir de önemli bir konu lütfen yanınızda en az bir adet Samsunspor atkısı getirelim, Oradaki öğrencilere hediye edelim. Buradan S Oil'e ve emeği geçenlere teşekükür ederim bir kez daha... Çocukların sevincini görmek çok farklı bir his...

Ayberk

Yanınızda olmayı çooook istiyorum ama okulum varr :( :( :(

salihcakir

bravo. Allah razı olsun. başka ne denir ki?