Bank Asya 1. lig 3. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Mersin İdman Yurdu: 1-1

Başlatan celebi, 29 Ağustos 2010, 23:40:24

« önceki - sonraki »

çýlgýnlar1984

maço

ya bu ilhan denen adam siteye girip bu şeytanlar sizi biptimi ki bu kadar sinirlisiniz demiş sizde samsunlu sanıp iyi niyetli cevap veriyosunuz adam mersinli işte.

Maça daha var o zaman gelsin yorumumuzu yaparız.

kabacevizli55

taraftar grubunun ismine bak 52 farz a ters hareketler olum siz bi camiyi hocaya gidin lan sizin müslümanlık sağlammı diye

cembaba

:o
Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Ağustos 2010, 00:35:18
İçinde galatasaray, beşiktaş ve fenerbahçe meydanı diye ayrı ayrı 3 meydan bulunan bir şehrin takımı olan Mersin İdman Yurdulular, gelip bize tribüncülük, takımcılık öğretmesin.

Ayrıca herkes kendi meydanında şampiyonluk kutluyor :D Mert'im görsen orayı var ya, ben görünce yarıldım ya gülmekten Herkes kendi çöplüğünde ;) Yuh artık dedim sizin takımınız yok mu demiştim. Oradakiler ama aşmış kendini rahatlar. Onlar rahatsa bizde bir sıkıntı olmaz :)

mehmet yılmaz

Maça daha çok var ama şu anki form durumları göz önüne alındığında rahat bir galibiyet alırız gibi görünüyor. MİY'in Tavsanlı özetlerini seyrettim, resmen Tavsanlı oynamış.

Burak

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Ağustos 2010, 00:35:18
İçinde galatasaray, beşiktaş ve fenerbahçe meydanı diye ayrı ayrı 3 meydan bulunan bir şehrin takımı olan Mersin İdman Yurdulular, gelip bize tribüncülük, takımcılık öğretmesin.

üniversitede o kadar mersinli tanıdım bir kere bile mersin idman yurdundan bahseden bir adam görmedim çift takımlı bile değildiler t.d de işkembeden atıp tutuyorlar

furkan5534

Alıntı yapılan: berusa55 - 30 Ağustos 2010, 02:31:00
Geçen sene Ordu'da kazara yenmiştin bizi Mersin! Gel bakalım şimdi Samsun'uma. 15 bin kişi seni bekliyoruz mabedde. Ka-za--na-ca-ğız!

Unutmayın: "Hazırlanın çocuklar; evimize dönüyoruz!"

Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e Süperlig'e SAMSUNSPOR..
Mersini 1-0 2-0 diye düşünüyordum ama mersine 3-4 sallarız  8)

King Of The North

Bu hafta Cenk İşler işlemeye başlar kanımca, TV verse de bu hafta ilk haftaya oranla stad daha dolu olacaktır, sakat ve cezalı olmaması yavaş yavaş da form tutmaya başlamamız gerçekten umut verici. Çelebi açtıysa başlığı kazanırız diyorum...

celebi

lucarelli

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 31 Ağustos 2010, 12:03:01
Bu hafta Cenk İşler işlemeye başlar kanımca, TV verse de bu hafta ilk haftaya oranla stad daha dolu olacaktır, sakat ve cezalı olmaması yavaş yavaş da form tutmaya başlamamız gerçekten umut verici. Çelebi açtıysa başlığı kazanırız diyorum...

Bence de Cenk artık işlemeye başlıyacak bu hafta. Rahat kazanacağız...

Fecr_55

ALLAH izin verirse bu galibiyetimize tribünden eslik edecegim..
Tahminim gol atip, gol yemeyecegimiz yönünde:)

eakgül55

2-0 diyorum gol yemeyebiliriz ahmet şahine güveniyorum goller cenk-ersin  8)

FaTiH_HaN

Onumuzdeki 4 macida evimizde oynuyoruz kartali deplasman saymiyorum. Bu 4 haftadan 12 puan cikarmamiz icten bile degil mersin-kartal-bolu-adana maclarindan fire vemezsek artik sampiyonuz demek icin erken olsada sampi diyebiliriz.

Tribün_ali

Cezo

31 Ağustos 2010, 18:36:25 #44 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2010, 23:30:24 samsuni
----Öncelikle Rakibimizi Tanıyalım----

LİGDEKİ Hedef:6

Önemli Oyuncuları :

Alhassan Bangura

Hasan Üçüncü

Kerem İnan**
-------------------------------------------------------------------
MERSİN İY Son 2 Maç

ADANASPOR 0-0 MERSİN İY