Bank Asya 1. lig 2. Hafta | Altay- SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 21 Ağustos 2010, 23:14:16

« önceki - sonraki »

lucarelli

İyi bir galibiyet oldu. Cenk işler git gide daha iyi oynuyor. Bir de Cenk ısındı mı........

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 23 Ağustos 2010, 17:11:43
allah izin verırse ızmırde olcam umarım ılk ızmır deplasmanım da galıbıyetı gorurum tahmınım de 1-0 alırız ya da 0-0 dıcem cunku akhısar macında anladımkı takımın daha cok bırlıkte oynamaya ıhtıyacı var
iddaa oynamadım ya o yuzden bılmısım  >:(

GençKozluklu

Alıntı yapılan: lucarelli - 31 Ağustos 2010, 00:23:33
İyi bir galibiyet oldu. Cenk işler git gide daha iyi oynuyor. Bir de Cenk ısındı mı........

Kastın maç öncesi ısınmadıysa; Stada iftar nedeniyle 20:40 ta girdik. Futbolcular içeriye giriyordu. Doalyısıyla maç öncesi ısınma turunu izleyemedik.

jean

iki macta kacirdigimiz golleri atsaydik gundeme oturmustuk kafayi yedim yine cok gol kacirdik allahtan birtanesi girdide rahatladik mac sonunda altaylilarin galibiyeti kacirdik demesi sanki baska maca baktim gibi oldu

lucarelli

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 31 Ağustos 2010, 17:39:40
Kastın maç öncesi ısınmadıysa; Stada iftar nedeniyle 20:40 ta girdik. Futbolcular içeriye giriyordu. Doalyısıyla maç öncesi ısınma turunu izleyemedik.

Hayır, sezon öncesi kampa katılmadı Cenk, Bu eksiğini üzerinden attığı zaman, artık rakip savunmayı daha yıpratıcı bir Cenk izleyeceğimizi düşünüyorum. Bu hali ile bu kadar etkili olabilen Cenk'i antreman eksiğini kapadıktan sonra izlenek hepimiz için büyük zevk, rakip savunma için büyük kabus olacak fikrindeyim.

King Of The North

Cenk Bank Asya'nın en dikkat çekici transferi olarak geçti TRT yorumlarında, artık Samsunsporu izlerken heyecan duyuyorum, her an skor çevirebilecek genç ve tecrübeli oyuncuların kaynaşması iyi oldu.Altay galibiyeti 2 hafta götürdü bizi, daha zayıf bir rakip M.İdmanyurdunu da çırpacağız kimsenin şüphesi olmasın.

GençKozluklu

Alıntı yapılan: lucarelli - 01 Eylül 2010, 23:31:39
Hayır, sezon öncesi kampa katılmadı Cenk, Bu eksiğini üzerinden attığı zaman, artık rakip savunmayı daha yıpratıcı bir Cenk izleyeceğimizi düşünüyorum. Bu hali ile bu kadar etkili olabilen Cenk'i antreman eksiğini kapadıktan sonra izlenek hepimiz için büyük zevk, rakip savunma için büyük kabus olacak fikrindeyim.

Bu konuda kesinlikle katılıyorum. Cenk'in kalitesini kimse tartışamaz. Takımla uyum sorunu ve doğal olarak biraz kondüsyonu eksik. 2 haftalık arada bu açığı kapatacaktır diye düşüyorum. Deyim yerindeyse ölüsü bile 2 hafta çok işler yapmasına yetti. Direkleri aşamadı. Cenk'e sonuna kadar güveniyorum. Birazcık zamana ihtiyacı var. Zenke ile de uyum sorunu var. Onu da aşınca ileri uçta çok iyi bir takım oluşturduk. Maşallahı var. Varlığı yetiyor  :)

mehmet yılmaz

binikalamadım

Altay taraftarı gerçekten centilmence davrandı mı sizlere ?

ElbistanLı4655