Bank Asya 1. lig 2. Hafta | Altay- SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 21 Ağustos 2010, 23:14:16

« önceki - sonraki »

lucarelli

Özellikle Cenk antreman eksiğini kapadıkça, Agbetu ve Zenkenin yıprattığı ve dağıttığı savunmada daha çok gol şansı bulacak ve bize daha çok gol sevinci yaşatacaktır. İnşallah 3 puan bizim olacak.

kale5501

BENCEDE MAÇI RAHAT ALIRIZ BEN ALTAY MAÇININ ÖZETİNİ İZLEDİM LİNYİT ÇOK GOL KAÇIRMIŞ BİZ YENERİZ

Sol Açık

Alıntı yapılan: kale5501 - 23 Ağustos 2010, 16:31:23
BENCEDE MAÇI RAHAT ALIRIZ BEN ALTAY MAÇININ ÖZETİNİ İZLEDİM LİNYİT ÇOK GOL KAÇIRMIŞ BİZ YENERİZ

Aynen. Altay daha az akın yapmış görünüyor ve hücumda yakaladıkları birkaç pozisyonda da son vuruşlarda anormal beceriksizlerdi.

Buna karşın Tavşanlı'nın çok daha fazla pozisyonu vardı ve oyuna hakim görünüyorlardı.

Sol Açık

Bu arada Tavşanlı-Altay maçı ile ilgili DHA'nın değerlendirmesi:

TAVŞANLI LİNYİTSPOR - ALTAY: 0 - 0
22 Ağustos 2010 Pazar
Kütahya Tavşanlı Linyitspor, sahasının bakımda olması nedeniyle Kütahya Dumlupınar Stadyumu'nda oynadığı maçta Altay ile golsüz berabere kaldı. 10'uncu dakikada gelişen Altay atağında Burak'un şutu kalecide kaldı. 22'nci dakikada Mehmet Akyüz'ün ortasında Süleymana'nın şutu yandan auta gitti. 25'inci dakikada İshak'ın soldan ortasında Süleymana'nın sert şutunda top yine yandan auta çıktı. 29'uncu dakikada İshak'ın sağ çaprazdan şutu kaleci Seyhan'da kaldı. 42'nci dakikada gelişen tavşanlı Linyitspor atağında Mehmet Akyüz'ün ortasında Emrah'ın sert şutu üstten auta çıktı. Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz kapandı. 55'inci dakikada Mehmet Akyüz'ün yaklaşık 25 metreden şutunda top az farkla auta gitti. 63'üncü dakikada Emrah'ın yerden pasında ceza alanında topla buluşan Fatih Yılmaz'ın şutu kalenin yanından dışarı çıktı. 64'üncü dakikada Fatih Yılmaz'ın ortasında Abdi, altı pas içerisinde topa dokunamayınca savunma tehlikeyi uzaklaştırdı. Karşılaşma 0-0 bitti.

Maçın ilk yarısında Tavşanlı Linyitspor ile maçı izlemeye gelen Kütahyaspor taraftarları arasında kavga çıktı. Polisin araya girerek büyümeden önlediği olayda taraftarlar söktükleri koltukları sahaya fırlattı.

STAT: Kütahya Dumlupınar

HAKEMLER: Metin Kalkavar (6), Gökmen Olgaç (6), Ceyhun Sesigüzel (6)

TAVŞANLI LİNYİTSPOR: Oğuz (6)- İsmail (6), Tanju (6), Onur (6), İshak (5)(Dk.61 Fatih Yılmaz 4)- Mehmet Besler (6), Süleymana (5)(Dk.46 Abdi 4), Mehmet Akyüz (6)(Dk.73 Barış 3), Emrah (6)- Ahmet (6), Davut (6)

ALTAY: Seyhan (6)- İsa (6), Yiğitcan (6), Burhanettin (6),Tayfun (6)- Murat (6), Burak (6), Ergun (5)(Dk.73 Okay 2), Emrah (6)- Cenk (4)(Dk.54 Mehmet Şen 4), Aytaç (5)(Dk.71 Mehmet Deliorman 3)

SARI KART:İshak (Tavşanlı Linyitspor)

OĞUZHAN KILIÇ - KÜTAHYA / DHA

http://www.dha.com.tr/n.php?n=f0c3d804-2010_08_22

Bu anlatımda da Altay'ın tek pozisyonu var ve özetlerde de bu pozisyonu görmüştüm. Burak hakikaten çok acemi bir vuruş yapmıştı.

55.hakan

Altay'da galiba lisansı yetişmeyen transferler vardı..

maviay55

inşallah altay macını kazancagımıza inanıyorum  ;)

ahmetsefa55

allah izin verırse ızmırde olcam umarım ılk ızmır deplasmanım da galıbıyetı gorurum tahmınım de 1-0 alırız ya da 0-0 dıcem cunku akhısar macında anladımkı takımın daha cok bırlıkte oynamaya ıhtıyacı var

minci

arkadaşlar herkes defansın kötü olduğun söylüyor. Ancak ben o kanıda değilim. Bir ara (57 yaşındayım ) bu maçta bende bu defansın arkasında kalecilik yapabilirim diye düşünmedim değil. 90 dakikada kaç tane gol pozisyonuna girdiler arkadaşlar?. Sonuçta karşımızdaki de bir futbol takımı ve biz o takımı yenemedik. Defanstaki oyuncularımıza fazla haksızlık yapıyormuşuz gibi geliyor bana. O berbat sahada neredeyse 0 hata ile oynadılar. Tüm takımı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. İlk defa önemli 2 puan kaybettik ancak son derece rahatım. Hepsine tekrar teşekkür ederim. >l< >l< >l< >l< >l<

SerhaT55

Serkan

23 Ağustos 2010, 20:12:42 #54 Son düzenlenme: 23 Ağustos 2010, 23:08:23 Serkan
İzmir bizi çağırıyor la (=

jean

sureklı ters gelen bır takım ıns galıbıyet alma stresıne gırmeden fazla hafta gecmeden alırız bu macı takımın guvenıde gelır kendıne onlarda berabere kaldı tavsanlıyla almak ısteyeceklerdır ıns yenen bız oluruz

beşnumara

Alıntı yapılan: Serkan - 23 Ağustos 2010, 20:12:42
la İzmir bizi çağırıyor la (=
serkan başkanın adamısın heralde :) başkanı ateş çağırır seni izmir.
Gitsek mi la  ;D ;D

celebi

brigand

celebi