Bank Asya 1. lig 2. Hafta | Altay- SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 21 Ağustos 2010, 23:14:16

« önceki - sonraki »

celebi

Sol Açık

Altay henüz seyretmemiş olsam da iddialı bir takım kurmadı, ama Altay her zaman iyi takımdır. Zor maç olacak.

Ben kazanacağımıza inanıyorum.

Ayrıca, bu maçta tribündeyim!  ;D

ondestan_11

altay deplasmanına gelen varmı... kuşadasındayım maça gitmeyi istiyorum

celebi

elbette olacaktır takımımız ne zaman yalnız kaldı ki

havzalı55

Bu mactan cok umutluyum :) ins. pazar günü Alsancakta olabilirim :)

Burak

deplasmanda daha iyi iş yapacak bir takım hüviyeti taşıyoruz 3 puan sürpriz olmaz

55(tuncay)55

yüklenen taraf altay olacagı için kontradan zenke agbetu ve cenk işlerle gol bulabiliriz bence 3 puan bizim olacak

mimar55

biz izmirde altayı yaneriz samsunda belli olmaz bakalım bu gelenek bozulacak mı...

ramcQ_55

altay bizim ayarımızda bi takım rakibi kücümsemeyip ciddiye alırsak cok rahat kazanacağımızı düşünüyorum

GurbetciFanatik

Bu macta keske bastan

Zenke-Agbetu-Anil-cenk
oynasa bari

Turuncu

furkan5534

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 23 Ağustos 2010, 01:07:22
Bu macta keske bastan

Zenke-Agbetu-Anil-cenk
oynasa bari

evet bencede 4 ü ilk 11'de olmalı.. inşallah alırız.ama bu sefer tuttarsa kale 2-0 gıbı alırız ınsallah

furkan5534

Alıntı yapılan: apocan - 22 Ağustos 2010, 09:41:18
BEN HÜSEYİN HOCAYA ÇOK AMA ÇOK GÜVENİYORUM MAÇLARI STADDAN İZLEYENLER BİLİR MİTHİŞ BİR TAKIM YARTTI GEÇEN SEZON BU SEZON Kİ KADRO DAHA GÜZEL ALTAYI YENECEĞİMİZDEN EMİNİM YETRKİ İNANALIM İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR

gercekten öyle ızlerken hem zevk aldık hem sac bas yolduk ama cok ıyı seyler olucagına ısarettı.ınsallah daha daha ıyı oluruz ınancım TAMMM !!

SAMSUNLU ORUMA 55

iyi futbol ve iyi skorla galip geliriz inşallah.............

gkhn

Daha çok boş alan buluruz gibime geliyor akhisar maçına göre bunları agbetu ve zenke olumlu kullanırsa 3 puanla döneriz..Anılda ilk 11 de başlamalı bu maç..