Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

hacettepeli

böyle  bir hata hiç görmedim. fikrim yok.

Gorkem

arkadaşın dediği hata bendede fm 10 da vardı oyunu kaldırıp tekrar kurunca düzelmişti.

Lusage

Transferlerin büyük çoğunluğu yapılmış olan FM11 güncellemesi. Samsunspor'umuzu ben tekrar elden geçirdim. FM 12 çıkana kadar  1 ay idare etmek isteyenlere

"Yamayı Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data içine atınız. Yeni oyun açarken 11.3 seçip CHANGE tikini işaretledikten sonra dosyayı seçip yeni oyuna başlayabilirsiniz."

http://hotfile.com/dl/129873947/1344d56/11.4_enesx86.rar.html

hacettepeli

bank asya'dan mı başlıyor yoksa süper lig'den mi :) saat 5'ten sonra indirebilirim kampüste yasak var download sitelerine. ne biçim hacettepe burası ya  :x(( :x((

hacettepeli

Samsun'a baktım da o takımla bir cacık olmaz. çok kötü oyuncuların özellikleri tsl'yi kaldırmaz :)

Lusage

Alıntı yapılan: hacettepeli - 19 Eylül 2011, 00:15:38
Samsun'a baktım da o takımla bir cacık olmaz. çok kötü oyuncuların özellikleri tsl'yi kaldırmaz :)

Güncel değil FM11 den kalma ;) Ayrıca ben takımı Vlad'a bırakıp izledim bir kaç sezon hiç düşme tehlikesi yaşamadı   :)

hacettepeli

fm 12'de inşallah özellik açısından bu kadar kötü olmaz. değerleri de çok düşük 1 milyon euro olan 1 tane oyuncu var. gerisi 400 bin altı. murat yıldırım 50 bin mesela az bence normale göre. 12 çıksa da oynasak kardeşim ya özledik süper ligden başlamayı :kanka:

samsunluerhan

2012 nasıl yükleniyor arkadaslar ben yukledım oyun aclıyor oyyuna baslıcaqım zaman oyun kendi kendine kapanıyor yardımcı olursanız sevınırım

SSKLA

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 19 Kasım 2011, 15:55:17
2012 nasıl yükleniyor arkadaslar ben yukledım oyun aclıyor oyyuna baslıcaqım zaman oyun kendi kendine kapanıyor yardımcı olursanız sevınırım

Sorunun çözümünü bilmemde bir mesaj daha atsan iyi olacak. o uğursuz sayıda kalmasın.

hacettepeli

3. sezon aralık ayındayım. Kemal 5 kere milli takımda forma giydi ve continental itibarı. çok şaşırdım kıtasal olmasına.