Yeni YAŞAR DOĞU Spor Salonu

Başlatan ahmetsefa55, 10 Haziran 2010, 18:31:47

« önceki - sonraki »

berusa55

10 Ekim 2011, 20:03:58 #30 Son düzenlenme: 10 Ekim 2011, 20:11:41 berusa55
Salonun etrafına kuşak bağlayın isim için; binanın etrafını döne döne okuruz salonun adını :D

Musti

Akıllı işi değil. Bir spor salonuna isim verme konusunda en şanslı illerden biriyizdir galiba. O kadar seçenek var ki. Gel gör ki yönetim erkinde bulunanların basiretsizliği ve ego tatminleri yüzünden en olmayacak isimler şehrimizin en önemli yapılarının kapısında yazacak. En azından isimde "Samsun" kelimesi bir teselli oluyor.

mehmet yılmaz

Yaşar Doğu nerenize girdi?  >:( >:( :kafa: :kafa:

brigand

''SBBBSTSS' unda kritik maç'' mı yazcak medyada? afedersiniz ama adama biyerleriyle gülerler.  :deli:

AntZ

Alıntı yapılan: brigand - 10 Ekim 2011, 22:14:55
''SBBBSTSS' unda kritik maç'' mı yazcak medyada? afedersiniz ama adama biyerleriyle gülerler.  :deli:

Kısaltması 8 harf  :rulet:

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Ekim 2011, 22:13:19
Yaşar Doğu nerenize girdi?  >:( >:( :kafa: :kafa:

İsim hakkı için para ödemiyormuş, çok şikayetçiler Yaşar Doğu'dan  :evet:

mehmet yılmaz

Cuma günkü sempozyumda Yaşar Doğu ile ilgili bir tebliğ de olacaktı. Ben orada söz alıp, Yaşar Doğu'nun sırtını yere getirdiler demeyi ve şu rezalete üniversitenin karşı çıkmasını, hatta bu sempozyumun sponsorlarından birisi olmasına rağmen bu kararından dolayı bş. bld'sini kınadığımı söyleyeceğim. Ayıptır, yazıktır!

Tufan

bizim aklımıza spor salonu deyince Yaşar Doğu'dan başka birşey gelmiyorken SBBBSTSS ne demektir Samsun kadar idarecileri halktan kopuk büyükşehir var mı merak ediyorum.

ahmetsefa55

ben twitterdan suat kılıç a yazdım bişeler.sizde yazarsanız belki göz ucuyla bakar.belki vicdanı sızlar...

Kaya

Vicdan!!! Siyasi kimliği olanlarda bulunması imkansız olan şeyin tam adı..

Yeni stadın ismini değiştirme diye bağırılınca nasıl taratar yıkım politikasına giriştiyse bu siyasimiz,''Aman efendim Yaşar Doğu ismi bizim için önemlidir'' dendiğinde bunlar akıllanmamış,hala icraatlarıma karşı çıkıyorlar alın bunlarında T.C kimlik numaralarını derse hiç şaşırmam..

Bu hikayede anlatılan kişi ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür..(Durduk yere yemeyelim ceza şimdi)  :kafa: :kafa:

YaşarDoğu elbet yakalar sizi diğer alemde...

5trawberry

11 Ekim 2011, 00:03:07 #39 Son düzenlenme: 11 Ekim 2011, 00:06:25 5trawberry
Utanın Samsun'u yönetenler, Samsun üzerinden ulusal platformda bir yerlere gelenler..
Önce Koskoca 19 Mayıs Şehri Samsun'a yapılması planlanan stadyumun ismine ilkokul öğrencisinin bile yadırgayacağı Stadyum Samsun dediniz.

Şimdi ise;

Yıllardır Yaşar Doğu diye bildiğimiz yeri yıkıp, yerine bir salon yapacaksınız.
Ve; milli forma altında sadece bir yenilgisi olan, altın ve gümüş madalyaları bulunan, Samsun'la özdeşleşmiş bir ismi yok sayıp, zincirleme isim tamlamasının anasını ağlatan bir isim koyacaksınız salona!

Helal!

Sayın, Suat Kılıç siz diksiyon ve güzel cümle kurma mühendisimisiniz yoksa, Samsunluyum, Samsunsporluyum diyen bir Spor bakanı mı ?

Not: Siz dedim, belki takip ediliyoruzdur.

Ayberk

Bu konuyu tartışmanın yeri burası değil, ama isim konusunda tam bir fiyasko yaşıyoruz bu kesin!

Yaşar Doğu Spor Salonun yerine de yapılabilecek harika bir hayalim var ama; bu şehiri yöneyenlere bakıyorum, bir de kendi fikirlerime... Yok yok fazla iyimserim galiba, hiç bir şey bizim istediğimiz gibi olmayacak bu şehirde :(

ErkÇay55

Efsane Güreşçi Yaşar Doğunun adının verilmeyip,abuk subuk bir isim verilmesi hiç hoş olmamış,bu meclis üyelerini anlamakta zorluk çekiyorum.insanın biraz geçmişine ahde vefası olur.

brigand

resmi kayıtlarda muhtemelen şöyle yer alacak '' Türkiye Cumhuriyeti Gençlik Ve Spor Genel Müdürlüğü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı Spor Toto Spor Salonu ''  8)

Ollivanders

Burayı okuyunca 20 ocak sempozyumunda Necattin Demirtaşın verdigi söz aklıma geldi :kafa:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico - 11 Ekim 2011, 15:21:02
Burayı okuyunca 20 ocak sempozyumunda Necattin Demirtaşın verdigi söz aklıma geldi :kafa:

O söz benim aklımda hiç çıkmıyor ki Selim!
20 Ocak gelsin, onu bekliyorum.
Gerçi cuma günkü sempozyumda da diyecek çok şeyim var...