Kahrolsun pkk, Kahrolsun israil

Başlatan YaşarDoğu, 31 Mayıs 2010, 10:29:49

« önceki - sonraki »

55Bafra55

Alıntı yapılan: SS55 - 31 Mayıs 2010, 20:44:01
Batman'da sözde kutlu doğum haftası kutluyorlar her taraf arap bayrakları dolu

Arap bayrağı ne ya :( Senin Arap Bayrağı dediğin ya Filistin Bayrağıdır ya da yeşil zemin üzerine "LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RASULULLAH" yazısının Arapça versiyonudur.Bir de "sözde Kutlu Doğum" diyerek neyi hafife alıyorsun,onu da anlamadım. .:.:.

AntZ

31 Mayıs 2010, 23:20:43 #31 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2010, 23:24:49 Ant55

Filistin'deki müslüman kardeşlerimizin uğradığı zulme, yaşadığı vahşete Araplar ses çıkarmıyorsa bu Arapların ayıbı, günahıdır. Araplar Filistin'in yanında değil ki, biz Filistin'e destek olduğumuzda Araplara destek olmuş olalım. Arap olmakla müslüman olmak arasıdaki farkı anlamakta fayda var.

Uygur Türklerine yapılanlara duyarsız kalınması ya da yanında olunamamasının elbette savunulacak bir tarafı yok. Ama aynı şekilde Filistin'de yaşananlara göz yummakta bir o kadar yanlış. Filistin'in de yanında olmayalım demektense aynı tepkinin Türk kardeşlerimizin yaşadıkları karşısında da verelim demek doğrudur.

Olayın diğer bir yönüne baktığımızda bugün yaşananlar tekrar pkk nın en büyük destekçisinin israil olduğunu, "Filistinliler teroristtir!" izlenimi vermeye çalışan israilin, siz Filistin'e destek verirseniz biz de pkk yı başınıza bela ederiz mesajını vermeye çalıştığını görebiliriz.

Benim fikrim meselenin sadece Filistin meselesi olmadığı, pkknın en büyük destekçisi israilin Türkiye'nin en büyük düşmanı olduğu, her platformda israili köşeye sıkıştıracak adımların menfaatimize olduğu, bu açıdan da Filistin'in yanında olmamızın ülkemizin de çıkarlarına olduğu yönündedir.

Kahrolsun israil & abd köpeği pkk, kahrolsun israil

playmaker55

babasamsunlu israilin f 16li varsa bizimde allahimiz var...evliyalarimiz var...sehitler var merak etme kimse bizi yenemez bizde bu iman bizde bu allah korkusu biz allahin kilinciyiz....isrealmis oymus buymus biz gelir...unutm senin damarindan muhtac oldun güc zaten var....

la ilahe illalah

mehmet yılmaz

31 Mayıs 2010, 23:40:11 #33 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2010, 23:49:47 samsuni
"Musevi ve gemi" denilince Sultan II. Bayezid'in, İspanya'da Hristiyanlarca soyu kurutulan Musevileri, gemiler gönderip kurtarması gelirdi hep aklıma... Bundan sonra "Musevi ve gemi" denilince şu rezillikler de gelecek artık akla...

İsrail'e tepki vermek sadece Türklerin, sadece Arapların sadece falanca grubun değil bütün insanlığın boynunun borcudur! Çünkü İsrail devleti çağımızın Nazi Almanya'sıdır. Elinden kurtulduğu vahşetin değişik bir versiyonudur...

Dünyanın en büyük terör örgütü; İsrail'dir. PKK ve bilumum terör odaklarıyla olan göbek bağı da hayli meşhurdur...  Taşta vicdan vardır ama bunlarda olmaz...

Bir de şu Hitler'e atfedilen sözler var. Atalarımız kanı kanla yumazlar demiştir. Biz Hitler'in değil Fatih'in torunlarıyız. Bir pisliği lanetlemek için başka bir pislikten icazet almanın lüzumu yok bence. Hitler, Mussolini, Stalin gibi herifler İsrail devlet zihniyetinin yandan yemişleridir, hepsi de cehennemlere layık, insanlıktan uzaktır!

Arkadaşların sözlerine de katkıda bulunayım biraz..

sözde kutlu doğum haftası ne demek acaba? batmandaki mi sözde yoksa ülke genelinde uzun yıllardır yapılanlar mı? merak ettim doğrusu...

arapların I. Dünya Savaşı ihaneti konusunda İlber Ortaylı önemli şeeyler yazmıştır her zaman. bu ihanetten kasıt bütün araplar değildir elbette. bizimle birlikte oaln arap aşiretleri olduğu gibi para karşılığı satış yapan ingilizciler de olmuştur.savaş dönemleri kötü dönemlerdir, söz gelimi düzcde de , yozgatt da inglizi ynlısı isyanlar oldu, isyan edenler de düpedüz türklerdi. Yani genel bir mantıkla bakmak doğru değildir asla...

arapların filistin tepkisine gelince; s.arabistan kralı fahd' ithaf edilen bir söz var. kral diyor ki, islam dünyasında toplasak 1,5 devlet vardır, birisiTürkiye, yarısı da İran... diğerlerinin devlet geleneği, kültürü, kuvveti yok zaten, hangi durumda olursak olalılm islam dünyasının ağası biziz!

asoydass

birçoğunuz belki bana çok kızacaktır yaşım da büyük ihtimal birçoğunuzdan küçüktür ama demezsem içimde kalacak..masum insanların hele oraya yardıma giden insanların ölmesi %100 yanlış bir olay ama olay filistinlilere acımaya ,yardıma gelince bana çok saçma geliyor bu filistin dediğimiz ülke başkanı biz kıbrısa girdigimizde haddineymiş gibi işgalci türkler ordan çıkmalı diyorsa ben o ülkenin insanına acırsam sanki geçmişime hainlik etmiş gibi oluyorum.ayrıca bizim maden işçilerimiz öldüğünde kader diyip işin içinden çıkıldıktan sonra bu yardımın yapılması bana çok saçma geldi.sen kendi içindeki problemi çözemiyorsun çünkü.Kimse yanlış anlamasın olayın yanlışlığını kabul ediyorum ama filistin denilince sinirlerim tepeme çıkıyor

babasamsunlu

şu konuda bile tek yürek olunamıyorsa bu herkesin herşeyi yarım yamalak biliyor olmasındandır..Buna bende dahilim..Bilmediğim vardır elbet ama bildiğim şey bu duruma kendi iç meselelerimize sahip çıktığımızdan çok daha fazla sahip çıkılmasıdır..benim yazdıklarımda yardım edilmesin diye bir ifade yok..veya filistin bizi sattı diye bir ifadede yok..hatta çok üzüldüğümüde söylüyorum..bence iyi okuyup sonra cevap yazılsaydı daha iyi olurdu..t.v. yayınlarının gazına gelip duygusal yazacağımıza biraz da okuyup yazsaydınız anlardım...İsrailin terorist devlet olduğunu bilmeyen yok zaten..veya diğer yazdıklarınıza katılmıyorum diyemem...Benim derdim bu mesele saadece bizim meslemizmiş gibi empoze edilmesidir..Bize çok fena gaz veriliyor şuanda..7 Şehid verilmiş tv lerde 7 dakika bile haber olamıyorken  dün geceden beri canlı yayınların arkası kesilmiyor nedense..

yani şudur olay ... bize ipteki canbaza bak diyorlar..bizde bakıyoruz..O arada bütün değerlerimizi çalıyorlar..Şehit olanlara baktınız mı hiç..Kaç tanesi varlıklı ailenin evladıydı..sıfır değil mi...Eskiden Yani Osmanlı zamanında padişahlar en önde giderdi..Evlatları keza öyle...Şimdi ki padişahların 80 yıldır bir tane bir torunu bile şehid olmamışsa eğer bu çok ta göz ardı edilebilecek bir durum değildir bence...

BİLMEM FİKİRLERİMİ YAZMAKLA KÖTÜ MÜ ETTİM AMA BUNLARDA BENİM FİKİRLERİMDİR..

s_uzunkaya

01 Haziran 2010, 09:44:42 #36 Son düzenlenme: 01 Haziran 2010, 09:47:36 slazenger
alenen sava çekilmek isteniyoruz. yahudinin 100 yıllık planlı politikasının tezahürleri yaşanıyor. pkk nın, yahudinin ve abisi amerikanın desteklediği şerefsizler olduğu zaten biliniyorduda bu kadar aşikar bi şekilde hiç sahnelenmemişti. gemilere yapılacak saldırıdan 3-5 saat evvel teknik ve donanım olarak techizatlı kişilerin yardımı olması gereken bir saldırı yapıldıki "bakın pkk da biziz,karasularımıza girmeden açık denizlerde hertürlü pişkinlikle insanlarınızı öldürende biziz" mesajı verildi türkiyeye. yahudinin büyük mezopotamya projesi nin uygulamaya geçildiği kanaatindeyim. fervri olmadan aklı selim le meseleler irdelenmeli ve bu o.çocuklarıyla oyla başedilmeye çalışılmalıdır. ortaya çıkan sahne tamamiyle türkiyeyi savaşa çekme adına yapılmış gibi sanki. durum çok zor evet insanın gururu, izzeti almıyor yapılanlarıama sakin olmak gerek.

ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN, YAHUDİ BELASINI TARİHTEN SİLMEYE BİZLERİ VESİLE KILSIN İNŞAALLAH

Sercan

Arkadaşlar mesele Türk ya da Arap meselesi değil.Müslüman olan herkese çatıyor bu şere.sizler.Dün tel avivde Türk bayrakları yakıp sadece Türkiye'ye karşı eylem yapmışlar...

salihcakir

01 Haziran 2010, 10:59:21 #38 Son düzenlenme: 01 Haziran 2010, 11:01:52 salihcakir
BİZ OSMANLININ TORUNLARI MÜSLÜMAN TÜRKLERİZ...

Siz ne kadarını kendinize alırsınız bilemem; fakat ben hep inanıyorum ki geçmiş geleceğin aynasıdır ve ben osmanlının torunu olarak bu kez söğütten değil de ankaradan yine büyük bir lider önderliğinde kurulan bu devletin bekasına ve yeni çağın osmanlısı olacağına inanıyorum.

Bu noktada küçük bir parantez açarak bir noktaya değinmek gerek. Atalarımız fethettikleri yerlerde, kültüre, dile ve dine müdahalede bulunmamış asla baskıcı soykırımcı kafatasçı bir tutum içerisine girmemişlerdir. Son yüzyıllarda Avrupalı'ların yaptığı gibi yapmamıştır yani; gittikleri yerleri köleleştirmemişler, onları ezmemişler, renklerine göre farklı muamelede bulunmamışlardır. Dinlerini ve dillerini baskı ile değiştirmemişlerdir.

Biz vicdan sahibi insanlardan oluşan kutlu bir milletiz. Biz aman diyene vuramayan, yardım dileyene elini uzatan, dünyanın hangi noktasında olursa olsun vahşetlere ağlayabilen bir milletiz. Biz yeni neslin Osmanlısının tohumlarıyız. Biz Avrupa'nın geleceğiyiz, Biz Orta Doğu'nun geleceğiyiz, Biz Türkiye Cumhuriyeti olarak bugünün en büyük potansiyeliyiz.

Bizim genlerimizde var biz lideriz, biz yönetiriz, biz büyürüz. Geçmişe bakın ne dediğimi anlayacaksınız.

Bilmem kaç ülke ile sınırlar ortadan kalktı, komşu Kuzey Irak'ı biz inşaa ediyoruz. Libya'yı biz inşaa ediyoruz. Rusya'yı biz inşaa ediyoruz. Güney Amerika'da ortaklıklar kuruyoruz. Komşumuz İran siz varsanız peki diyor. Yunanistan bizimle aynı safta görüntü çiziyor. Onlarca ülkenin üyesi olduğu müslüman ülkeler birliğine bir Türk başkan seçiliyor.

Bölgedeki gücümüz çığ gibi büyüyor, siz hala bunu görmüyorsunuz. Sığ bir düşünce yapısı içinde, ülke sınırlarımız, terör örgütü, laiklik, pis kaka araplar deyip duruyorsunuz. Halbuki lanet terör örgütünün o domuz ülke tarafından misillendiğini görmüyorsunuz. Bizim aşağılara doğru büyümemiz için adamları eğittiklerini onlara her türlü silah ve muhimmatı sağladıklarını kavrayamıyor musunuz? Kürt kardeşlerimizle aramızı bin bir kışkırtmalar ile açtıklarını fark edemiyormusunuz. Diğer yandan; ekonomik interaksiyonlar adına da her şey değişiyor, düşünmüyorsunuz. Günde milyarlarca para oradan praya transfer oluyor. İthalatlar ihracatlar yapılıyor. Herkes farklı ülkelerde yatırımlar yapıyor. Ticari birlikler kuruluyor. Biz ne var elin şusuyla elin busuyla diyoruz.

Gelelim finale. Bazılarımız istese de istemese de biz abiyiz. Bölgenin lideriyiz. Başta da söyledik, biz Müslüman Türkleriz. Vicdan sahibi insanlarız. Başkalarının yaptıkları ve bize dikte etmeye çalıştıkları şekilde yaşayamayız. Biz kafa tasçı olamayız. Bazılarına inat, geleceğin büyük devleti buradan filizlenecek. Belki eskisinden de güçlü kocaman bir topluluk doğacak bu topraklardan. Bu gençliği asimile edemeyecekler.

Ben yabancı mihrakların dikte ettikleri martavallara inanmıyorum. Ben büyük Türkiye'ye inanıyorum.

Not: Zaman zaman kullanılan siz zamirleri, herkesi değil zamiri üzerine alanları kapsamaktadır.

55Bafra55

Alıntı yapılan: SS55 - 01 Haziran 2010, 08:09:06
her nerede TÜRK BAYRAK'sız kutlanıyorsa o SÖZDE kutlu doğum haftasıdır.

Sayın arkadaşım Türk Bayrağı ya da Arap bayrağı-bu tabir size ait- ile Peygamberimiz Hz. Muhammed (SALLALAHU ALEYHİ VESSELLEM)'in Mübarek Doğumunun kutlanmasının bağlantısını hiç anlamadım.Lütfen "Sözde" kelimesini kullanmayalım.Peygamberimizi anmak için Bayraklara gerek yoktur.
İlahiyat fakültesi mezunuyum,ondan biliyorum.
Konuyu uzattığım için ve konunun mecraasını kaydırdığım için özür...

europe_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Mayıs 2010, 12:46:42
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor insanlığın yüzkarası pkk ve israili de lanetliyorum! Bir gün kendi kanlarında boğulmalarını yüce Allah'ımdan diliyorum.

YaşarDoğu

@SS55

Soruma hala cevap alamadım , yardım etmenin- ki bu Çindeki Türklerede yapıldı-  Arap hayranlığı ile ne alakası var?Yahuu yardımdan (erzaktan etten,sütten ne bilim arpadan buğdaydan ) bahsediyorum , Arap hayranlığı il ne alası var , bu bir insanlık meselesi.Yani 50 yıldır yardım etmemiş hiç bi millet yok diye bizde mi yardım etmeyelim ,elimizi uzatmayalım.

Ayrıca sözde kutlu doğum haftası ne demektir?Kutlu Doğum Haftasından bahsediyorsun biraz daha dikkatli cümleler kurarak yaz.

Jnr.Serkan

Düşman değiliz ama olsak bile Din kardeşiyiz.Orda bir millet ölüme terkedilmişken sadece Seyretmek Türk torunlarına yakışmaz.Hemde en önemlisi onlarda Müslüman.Tekbir seslerinin geldiği bir ülkeye sırt dönmeyi ben ülkeme yakıştıramam

Baskent_Samsunspor

sanmayınki yaptıklarınız yanınıza kar kalacak

elbet o büyük gazap bir gün size çatacak

YaşarDoğu

Düştüğümüzden beri belkide en iyi yönetim tarzını Fuat Köktaş Başkanlığında gördük.Seçildiğinde memleketi ile durumu gözönüne alarak yorumlarda bulunmuştuk ve o 1 yıl içinde kulüpteki yönetim anlayışı ile bizleri mahcup etmişti.Hatta kendi İl başkanlığını yapmış oldugu partiyle ters düşecek açıklamalar bile yapmıştı.

Velhasıl Hataydaki Kömür Ocağına yapılmış olan alçakca , namussuzca saldırı için anasayfada geçmiş olsun haberi yapılabiceğini düşünüyorum.

Geçmiş olsun Fuat KÖKTAş , ölenlere Allah tan rahmet , yakınlarıda başsağlığı diliyorum.