SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

şuan 5 kişiyiz.arkadaşları bekliyoruz :)

Turuncu

serpicoları yeniyoruz keyemmmmm kafayı yiyoooo :) :)

SSBiz Gençlik

Turuncu

Ollivanders

Disardan bilmyen iki elemanla bu kadar olur :D

Lusage

Dayan Dayan da nereye kadar  :D

İlk oyunda Diğer takımdayken iyiydikte. Kerem ve Serpico nun yanına geçince kurtlara yem olduk.  .:.:.

Amatör COD 4 oyuncusundan ancak bu kadar olur diyeceğim ama benden kötüleride var   ;D

Doktor'a gitmem gerekti. Yoksa yenerdik sizi. Alanınızdan çıkamıyordunuz  :-\

Ollivanders

Biz takım kuramadık aslında biraz daha birlikte oynasaydık daha iyi olurdu. Karsı takımda turuncu jnr ve dartagnan hep birlikte oynayan kişiler o yuzden iyi iş cikardik diyebilirm :D

Turuncu

06 Mayıs 2010, 18:28:45 #112 Son düzenlenme: 06 Mayıs 2010, 18:30:24 Turuncu
Her türlü cevooooooo dartagnan,jnr,tuareg ile çok iyi oynadık ve hak ettik ama tabi sefa faktörüde var .ajannn ilk oynunda iyi oynadın  52 adam vurdun  helal ;)

55JNR55

ben onu bunu bilmem  ;D yendik mi yendik önümüzdeki maçlara bakıp onları da yeneceğiz... :-* :-*

mehmet yılmaz

La Uzun, birşeyde de galip gel be birader...  8)

Yine sana hüsran, sana yine hasret var...

babasamsunlu

Jnr.Serkan

ben ilk oynamanın verdiği dez avantajla epey zorlandım.takıma yüktüm baya.Oyundaki mantığı çok geç farkettim.ben counter strike gibi sadece adam indiriyordum.bomba olayını falan baya bi süre sonra kaptım :D bi dahaki oynamaya dahada iyi olurum :)

Ajan

valla ilk oynamama rağmen iyi oyun çıkardım ama oyun süper sarıyor birdaha ne zaman yapıyoruz?

55JNR55

oyun kalabalık oldukça sabotaj zorlaşıyo bomba olayı falan ve prof'laştıkça çok daha zevkli olacak gibi 8)

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Mayıs 2010, 19:39:37
La Uzun, birşeyde de galip gel be birader...  8)

Yine sana hüsran, sana yine hasret var...

Cumartesi gecesi gülecek... 8)