Bank Asya 1. lig 26. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Bucaspor

Başlatan celebi, 07 Mart 2010, 17:17:19

« önceki - sonraki »

onur 55

beyler bu hafta hocada yanlıslar yaptı.sol bekten orta saha yaratmaya calıstı.turgay ortada tek kaldı.sezer hıc bıse yapamadı cunku yerı sol bek.abdulazız sahada gezındı nedense 88 dakıka sahada kaldı.savas gezındı sahada.yuk sadece turgutun uzerınde.onuda kıtleyınce hucum gucu cok dusuyo cunku otekı hucumcular abartıldıkları kadar ıyı degıller.bu hafta turgut yok ısımız gercekten cok zor.hocanın orta sahayı kalabalık tutması lazım yoksa hıc bıse yapamayız.

GurbetciFanatik

K.yaka yendi malesef arkadaslar play off hesabimiz icin kötü oldu.
11 Puana cikti ara  kalan mac sayisida 9.

Biraz gercekci olursak bence bu sene zor gibime geliyo.

Yinede biz kendi görevimizi yerine getirelim belki bakarsiniz aliriz bea 27 puan son 9 mactan.
Cikmayan candan ümit kesilmesmis  ;D ;D ;D ;D

yunusefa

Turgut ve turgayın olmaması kötü ama murat yıldırım da geri dönüyo.Umarım taraftar ateşini kaybetmez ve adana maçını aratmayan görüntüleri izleriz.İyi futbol oynuyrz maça adaletli bir hakem atanırsa bucayı geçeriz.Skor tahminim 2-1.

Forvetim

karşıyaka konyayı yendi playoff gurubu ile yakalamaya çalışanların arası iyice açıldı hayırlısı bakalım mücadelemiz gittiği yere kadar gidecek, bu guruptan bir takımın playoff dışına çıkacağını düşünüyorum yerine girecek olan takımda biz olacağız Allahın izniyle. uzak ihtimal belki ama imkansız değil umut tükenmez.

kavak_55

inşallah umduğumuzu buluruz ama birileri bizlerin sevicimize hep bir şeyler yaparak görge düşürüyolar allahın adaleti var buna inanıyoruz herkez yaptığının cezasını çeker inşallah hakemin suratına it bilmem ne yapa zaten maça çıkarken belliydi suratından yapacakları neyse biz önümüze bakmalıyız sabırda bir yere kadar demekki bizim yukarılarda var dediğimiz bakan ve vekiller yok avallarda yoklar onlar travzona vekillik yapsınlar diyecek çok şey varda çok açılınca ağzım bozuluyor. selamlar arkadaşlar.en büyük SAMSUNSPOR

serkancengiz

Bu ligde yenemiyeceğimiz takım yok dış güçler etkilemese tabi geride 9 maç maç var 27 puan eder hepsine talibiz inancım bütün maçları kazanacağız playof oynayacağız ben kendimi buna inandırdım

beşnumara

Kaya

Lokum gibi bir hakem bekliyorum bu hafta bize çalışsın demiyorum ama ezmeyecektir.2 hafta üstüste böyle bir şeye kalkışamazlar..

ata55

bucayı yeneriz, stres onlarda olcak, biz rahatiz.

lucarelli

Alıntı yapılan: Sonuna Kadar 55 - 08 Mart 2010, 17:04:51
Hakemi geçersek alırız maçı.

Kesinlikle katılıyorum. Adil bir hakem istiyoruz....

erdem

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Mart 2010, 23:38:27
Lokum gibi bir hakem bekliyorum bu hafta bize çalışsın demiyorum ama ezmeyecektir.2 hafta üstüste böyle bir şeye kalkışamazlar..

süper ligde üst üste ne rezalet hakemler gördük,bank asyada mı yapamıcaklar.herif zaten bucaya da çalıştı,turgay yok turgut yok.

lucarelli

Alıntı yapılan: erdem - 09 Mart 2010, 00:46:58
  süper ligde üst üste ne rezalet hakemler gördük,bank asyada mı yapamıcaklar.herif zaten bucaya da çalıştı,turgay yok turgut yok.

Turgutun gol ortalaması 2 maçta 1 gol. Bu hafta attığına göre olmaması sorun olmaz  ;)

Şaka bir yana gerçekten kayıplar büyük ama inşallah Murat oynar. Ortasaha Murat'sız olmuyor.

erdem

Alıntı yapılan: lucarelli - 09 Mart 2010, 00:49:52
Turgutun gol ortalaması 2 maçta 1 gol. Bu hafta attığına göre olmaması sorun olmaz  ;)

4 maçta 2 gol de ortalama sayılır,bu hafta bucaya golü vardı belki de  :) neyse giresuna atar artık.bucayı yeneriz eksiklere rağmen,dürüst hakem gelirse

beşnumara

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 08 Mart 2010, 23:33:15
kime yenildik :)
adana maçından sonra bir kaç hafta hakemler bizim maçlara dikkat ederler diye düşündüm.bir kaç hafta sonra kıyma hakemlerden biri yine sahneye çıkar eliyle maçı verir 24 puana talibiz diye düşündüm ;)